Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość ej Transllate
na rynek idz tam masz godnych przciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:26 ej Transllate na rynek idz tam masz godnych przciwników dyskutujemy czy tylko wklejasz swoje " trzy grosze " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jania --> niedawno ktos sie czepiał Ciebie o nick a teraz Ty kogos mówiłas , że po nicku nie ocenia sie ludzi lecytyna jest dobra na poprawe pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chcesz sie pochwali Janiu sobą to też wklej foto i bedziemy Cię oglądac w koncu jestes wzorem do naśladowania ... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akutka
Nawet nick Kamelia jest nickiem pychy - cytat Jania wzór do nasladowania. PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało być o Biblii
a zrobiła się Targowica... Janiu, czy nie przeginasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego jestem pewna , że Kamelia nigdy nie ukrywała by się pod pomaranczowym nickiem obrażając kogoś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:17 solansz Kamelio ten cytat jest zbyt wykorzystywany przez wszystkich, chyba nie myslisz że odnosi się do ciebie. Ostatnio jehowi mnie na parkingu!!!!! zaatakowali tym wersetem Mt 7:14 Bw "A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują." oni uważaja , że to o nich. Czy ja napisałam ze to "o nas" " o mnie" ? Napisałam o tym, ze "niewielu" wskazuje na niewielką ilość... Nie napisałam o żadnej denominacji kościelnej bo Chrystus ma duchowy kościół budowlę z ludzkich dusz które sa Jego. Są to ludzie którzy Jemu się oddali ( mogą należeć do różnych denominacji religijnych) Ale słowo Boze wskazuje ze to niewielka ilość jest tych którzy wchodzą przez ciasną wąską bramę. To Chrystus zna tych którzy należą do Jego pastwiska. To są Ci którzy są Mu wierni. Znają Jego głos i za Nim idą. (ew. Jana) Ustosunkowałam sie do twojego stwierdzenia ze ilość dla ciebie jest ważna i ze ta ilość wskazuje na prawdę, bo po pytaniu : Transllate "myslisz ze ilosc wyznawców wskazuje prawde ?" odpowiedziałaś : 21:08 solansz Myślę że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczeła jedna z innym nickiem, teraz druga brak argumentów robi zamieszanie w szarych komórkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia wystawiłas mi wcześniej świadecwo tak napisałas, bo nie spodobała ci się krytyka twojej osoby.... chyba to łatwo pojąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transllate pod stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało być o Biblii
Solansz, weź zimny prysznic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Tobą hahhahha
ktoś pisał juz że z prostakami się nie dyskutuje. Podpisuję sie pod tym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Tobą ha ha ----> brak odwagi na czarny kolorek wezme przykład innych he he pod tym nickiem to na pewno solansz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiu zazdroszczę Ci. Nigdy nie byłam w Szwecji. Nie mam urlopu specjalnie i chyba nigdzie nie pojadę. Może z córką do Danii na weekend, ale to nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×