Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka_sobie_ja__

stara miłośc nie rdzewieje - spotkanie po latach.......

Polecane posty

Gość taka_sobie_ja__

to była miłść wyjątkowa. taka szalona, nieograniczona - magiczna. rozstalismy się nie dlatego że ktoś coś komuś zrobił. Rozstalismy sie ponieważ ON wyjechał na stałę za granicę. ja nie mogłam, nie chciałam. Oboje staralismy ułozyć sobie życie, z różnym skutkiem. Ja stworzyłam nowy - szczęśliwy związek, On nie... Przez całe 2,5 roku regularnie pisaliśmy do siebie maile, kontaktowalismy się przez gg, skypa. Dziś zadzwonił że jest w Polsce, zaaproponował spotkanie, takie trochę wspomnieniowe, w naszej u;ubionej knajpce. Mój obecny partner wie o tym że jutro mamy sie spotkać, ale ja mam w sobie obawy Boję sie stanąć na przeciw niego. ON zawsze pozostanie w moim sercu, w jakiś sposób chyba zawsze będzie mi bliski, jednak najważniejszy dla mnie jest mój obecny związek. Pytanie moje brzmi czy powinnam pójść jutro na to spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad
nie, ja bym nie poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ja__
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ja__
ja potrzbuje argumentów.... wiecie, z jednej strny bardzo chcę móc wreszcie z nim normalnie porozmawiac, z drugiej zaś strony boję sie że wszytskie uczucia które nas łączyły powrócą.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja___
????????? róbta co chceta :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________ja___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli się nie spotkasz mozesz sobie w przyszłości zarzucać, ze tego nie zrobiłaś... jak czujesz, ze masz tyle siły by się z Nim zobaczyć, to zrób to ,powodzenai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ja___
dzieki, chyba pójdę..... szybko nie bedziemy mieli znów takiej mozliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ja___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ja___
no to decyzja podjeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kochasz swojego partnera miłością dojrzałą i prawdziwą- nie rób tego...On przy taki spotkaniu wypadnie słabo..codzienność nie oprze się magii z przeszłości, może się okazać, że zaczniesz tracić głowę, snuć marzenia, fantazje...po co Ci to, lepiej doceń, że masz przy sobie kogoś kto jest zawsze, nie wyjechał, troszczy się o Ciebie... warto tak igrać. Magia z czasem pryska a to co nam zostaje to dobro, które mamy od kogoś kto jest z nami zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ja___
dzieki wiem o czym piszesz. Ale ja po drodze przerabiałam już tęsknotę za magią. i w zasadzie jestem pewna że od tej magii wle moją rzeczywistośc z obecnym partnerem :) w każdym razie dzieki za wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×