Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tez nie

co Wam poprawia humor - zrobmy listę, bo juz nie mogę

Polecane posty

Gość ja tez nie

mi: - oliwki, zyczliwość w otoczeniu i gdy mogę ją okazywać a Wam? też piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie
-gdy mam troszkę czasu dla siebie np.na kąpiel -fajny ciuch, łądny zapach, jedna taka płyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech Mariusza
i żeby napisał mi jakiegoś miłego smsa i był ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie
no mi uśmiech takiego jednego to niestety nie poprawia -wyleczenie się z tego kosztowało mnie kupę pieniędzy i czasu ale nie o tym mialo być, piszcie proszę co jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzenie groszku konserwowego prosto z puszki. Najlepiej przy komputerze. Śmieszne filmiki z internetu. Czytanie podszywów na kafe.+ Cappucino + coś słodkiego Poza domem: zbieranie kasztanów, przypadkowe spotkania ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna_matata
KABARETY - polecam !Szczególnie Made In China, Łowcy.B, KMN Ulubione filmy - "Dzień Świra", "Nigdy w życiu", "Dziennik Bridget Jones" Świeczki zapachowe, szczególnie opium, morskie i leśne Dłuuuga kąpiel Dobre książki :) Uśmiech bliskiej mi osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna_matata
Mmmm też kocham groszek :D i kukurydze -mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie
też lubię morski i leśny zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubie groszek
zawsze po nim mam wiatry. :) i te pierdzenie i zapach, :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, niektóre teksty podszywaczy wywołują u mnie usmiech. A o to jest dosć trudno. A nawet mi się zdarzyło popłakać ze śmiechu kiedyś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakuna_matata
Nie wyszukane a działa w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie
lubienie siebie, lubienie innych, wybaczanie, nie noszenie w sobie złosci i urazy, myslenie o rzeczach przyjemnych, wypychanie złych mysli..nie ogladanie, nie słuchanie, nie czytanie informacji o wojnach, zbrodniach, nieszczęsciach i polityce, dawanie, robienie czegos dla innych, traktowanie życia jako pasma nieustająch niespodzianek, umiejętność dostrzegania rzeczy pieknych i cieszenia się nimi, bycie dla siebie dobrym...i chyba unikanie toksycznych ludzi, spotykanie się z ludźmi, dla których warto poswięcic swój czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfweqgg
spacer po lesie, wafelki w czekoladzie lub coś innego słodkiego, patrzenie na moje bawiące się psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorelka
mysl o nim, o oczkach. Mam je w pamieci i słodycze, kawa czasem cytat biblia rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfweqgg
o yeah, teksty podszywaczy mi również poprawiają nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłów mam 1000
seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysl o nim, o oczkach. Mam je w pamieci i słodycze, kawa czasem cytat biblia rozmowa emotki, ktore mu posyłam spacer, kawka i rozmowa z Nim, to słonce na cały deszcz zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zdecydowanie nastroj poprawia czekolada:D mazzol z kazikiem sam kazik i w innych zestawach.. ostatnio tez pewne utwory fisza i nieprzysiadalnosc swietlikow a oprocz tego jak juz sie wyrycze.........to tez mi sie humor poprawia.... i jeden gipsowy aniolek:) ktory caly czas na mnie patrzy i sie usmiecha, tzrymajac wielkie serce w dloniach:D i ktos bardzo mi bliski...niestety mieszkajacy 3000 km ode mnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie
dobra to ja dopiszę tez swoje bo ten wpis z 12:54 to byl plagiat...albo nie - juz nie wiem....o! juz wiem:) uwielbiam spać kiepskie hobby, co?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×