Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę się wyleczyć

Pomóżcie się wyleczyć z miłości

Polecane posty

Gość do chcę się wyleczyc
ja wiem co to znaczy te 8 miesięcy - uwierz mi...wiem, ze to się liczy w miesiącach i to jest taka męka, ze chyba nie mozna jej porównać z innym typem bólu jakie znam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
też tkwiłam w takim związku...zerwałam by się dalej nie męczyć mówiłam sobie przez pierwsze dni ze musze byc silna ze nie szukam teraz nikogo ze nie potrzebuje faceta miec, ze dam sobie sama rade, po tygodniu przyszła załamka zbiera mi się na smutek, płacz wiec siedze wieczorami i ryczę...rano mam podpuchnięte oczy i nic mi sie nie chce...może kiedyś znów zacznę żyć...jak dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
ja nie mialam nikogo, kto by mnie wsparl - Ty sobie poradzisz, tylko musisz miec pewność, ze to nie ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recepta jest prosta. Proszę zrozumieć Drogie Panie że coś takiego jak miłość pomiędzy mężczyzną a kobietą nie istnieje. To co Wami kieruje to prosta biologiczna potrzeba znalezienia samca o dobrym genotypie. Ponieważ znalazłyście takiego chcecie go przy sobie zatrzymać. Ale co to ma wspólnego z bezinteresowną miłością. Chcecie po prostu zrobić dobry biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
wysokie obcasy-->pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
życie po zyciu---> a poszedł mi stąd 😠....jak ja nie lubię takich zgredów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
dziewczyna ci nie dala? nie rozumiem wogóle do czego pijesz trollu ps.mam PMS więc jestem usprawiedliwiona, ze nie zignorowalam trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Życie po życiu bzdura, totalna bzdura!!!!!!!!!!! Gdybym nie wierzyła w tą miłość, tyle czasu by to nie trwało. Nie mam pewności, że to nie ten. Właśnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Życie po życiu a ja mam okres więc uważaj!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuję Wam dziewczyny jesteście wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja nie lubię głupich bab do których rzeczowe argumenty nie docierają. Pokazujesz jej czarno na białym że 2x2=4 a ona że nie, że nie 4 ale 5. A później płacz i dlaczego tak się stało. No tak niestety świat jest urządzony że rządzi się prawami przyczynowo skutkowymi. I ignorowanie tych faktów niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Hmmmmmmmmm myslałam, że nie jestem głupia, ale kompletnie go nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo, bardzo długo ludzie wierzyli że Ziemia jest płaska (niektórzy są o tym przekonani do dzisiaj) i co z tego? Wiara nie może zastąpić wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
ok, ignorować trolla sluchaj to jak nie masz pewnosci kochana to ja juz nie wiem niuńka , teraz to mnie zastrzeliłaś - ja tu kurde pocieszam, wczuwam się...sluchaj, masz okres, stad te wątpliwości za 2 tygodnie będziesz i tak w srdoku cyklu, więc on i tak do Ciebie przyleci, bo to jest chemia i biologia hihi....moze urlop na kaca, zeby przeczekać....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
realnie rzecz biorąc to ja mam więcej powodów do smutku, na niczym mi nie zalezy, nawet nikt mnie nigdy nie pochwali a jak slucham ulibionej plyty to boje się, ze matka spyta"co to za wyjec?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby się wyleczyć trzeba chciec
Ja miałam podobną znajomość. Wszystko zaczęło się w mojej pracy. Zakochałam się do szaleństwa, byłam omotana pięknymi słowami, komplementami. Nawet nie wiedziałam, że można tak zwariować na czyimś punkcie. Ten ktoś zdobywał mnie, a potem ranił..może nieświadomie, wtedy ja próbowałam zapomnieć, a on wracał mówiąc, że kocha. Jak nie odpowiadałam to jeszcze bardziej się starał i tak wkółko. Manipulował mną, nikt nigdy tak nie igrał z moimi uczuciami, rozniecał je, a potem ochładzał bez powodu. Nie mogłam tego skończyć bo zawsze mu ulegałam. Zachorowałam na niego. Wyczerpał mnie psychicznie. Musiałam się zwolnić z pracy bo nie mogłam pracować i choć wiedziałam, że źle robi nie mogłam przestać jego kochać. W tym tkwił problem. Udało mu się doprowadzić mnie do tego. A uwierz mi, że moja znajomość z nim również nie miała przyszłości. Gdy już się zwolniłam dalej dzwonił pisał....wracałam jeszcze kilka razy do kontaktu z nim. Pewnego dnia uświadomiłam sobie, że nie ma we mnie życia, nie mam przyjaciół, pracy i nie chce mi się żyć, że mam tylko chorą miłość do niego. Powiedziałam dość. Albo będę walczyła o samą siebie, albo zniszczy mnie to. Zaczęłam zastanawiać się co mi daje znajomość z nim. Dlaczego go tak kocham jak nikogo dotąd. Doszłam do wniosku, że stałam się ofiarą jego manipulacji. Dziś już zakończyłam tą znajomość. Na siłę musiałam zapomnieć. Blokowałam wspomnienia, myśli. Pragnęłam się uwolnić. Teraz o wiele lepiej mi się żyje, czuję się wolna, dostrzegam to co wokół mnie się dzieje. Choć do wyleczenia całkowitego pewnie potrzeba jeszcze wiele czasu. Z takich znajomości ciężko wyjść. Życzę ci powodzenia i pamiętaj, że ty sama jesteś najważniejsza i jeśli nie jesteś szczęśliwa, cierpisz w tej znajomości zakończ ją, nim ona cię wyczerpie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
aby się wyleczyć trzeba chciec --->oj, skąd ja to znam....:o pracujesz teraz? dlugo szukalas nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby się wyleczyć trzeba chciec
Teraz mam pracę, ale mam i traumę straszną. Jestem jak skała wobec facetów. Doceniam ten stan w którym jestem teraz...taka niezależność psychiczna od drugiego człowieka. Wcześniej byłam zależna od niego. On był całym moim światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby się wyleczyć trzeba chciec
Wcześniej również znałam wielu mężczyzn, ale nikomu się nie udało nigdy doprowadzić mnie do czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
aby się wyleczyć trzeba chciec --->mam to samo...wlasciwie to facet mi do niczego niepotrzebny, tyle tylko, ze zawsze chcialam mieć wnuki na starość a z tym wiąże się niestety konicznosc posiadania rodziny, bo to w rodzinie mozna okazać w pelni sowje uczucia i troskę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
no widzisz a ja bylam zielona w tych sprawach...ale wierze Ci, istnieją tacy manipulatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Do aby się wyleczyć chcę, naprawdę chcę. Muszę już po prostu muszę. Mój niestety nawet przez chwilę nie ochładzał kontaktów, tylko cały czas je podkręca. My mamy już obok siebie kogoś i dlatego jest to chory związek bez przyszłości. Poradzę sobie, tym razem sobie poradzę. Nie dam się już omotać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łkowicie na matkę Posłuchajcie kobiety trola . Wy niestety durne jesteście. Przeczytajcie sobie \"Wojny plemników\" Berkera i znajdziecie odpowiedź na swoje pytania. Człowiek to niestety zwierzę. I proszę się nie oburzać. Samice szukają odpowiedniego samca i nic to że on ma je w dupie, że jest żonaty albo jest księdzem. To on ma być ojcem jej dziecka i koniec. Będzie się taka bidula miotać, innych samców gonić bo zdaje się całkowicie na matkę naturę która jej podpowiada że to ten, tylko ten i żaden inny. Ale żyjemy w 21 wieku i natura nie musi mieć racji. Warto to zrozumieć i okiełznać burzę hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby się wyleczyć trzeba chciec
Uwierz mi, że istnieją i pamiętaj, że jeśli będziesz kontynuowała tą znajomość, a on będzie kochany poczym będzie cię zawodził to skończ to. Nie wybaczaj. To doprowadza do obłędu. Jeśli piszesz, że ta osoba tobą manipuluje to znaczy, że ptrafi grać na twoich uczuciach i je wykorzystywać. jeśli to dostrzegł to może myśli, że już cie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
Wojny plemnikow znamy co do faceta, to niestety kiedy go widzialam to mialam uśmiech jak banan i nic się z tym nie dalo zrobić... cholera...:o sam się robił... ale on od początku byl świnią ok, autorko pogoń gościa i zdaj realcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×