Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę się wyleczyć

Pomóżcie się wyleczyć z miłości

Polecane posty

Gość Wycofaj się
Macie kogoś przy sobie??? To będzie romans. Oby tobie przyniósł więcej radości niż mi. Dla mnie to była emocjonalna męka. Wycofaj się w porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
RPostaram się go pogonić i nigdy nie pozwolić nawet na żadne słówko. Dziekuję Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romans w pracy to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
ja czulam się koszamrnie, bo okazalam mu wsparcie, myslala, ze mnie zbajerowal, kazalam wyjasnic sprawy z dziewczyną a on potem szydzil ze wszystkiego co o mnie wiedzial nawet mnie do konca nie poznal - tak byl w sobie zadufany chcial potem nawiązać kontakt, ale ja juz nie chcę autorko, powodzenia i oby u Ciebie bylo inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Ta pora była już dawno temu, a udręka jest od wielu miesięcy. I wcale takie układy nie przynoszą radości, tylko czmu Ci faceci nie rozumieją, że my już nie chcemy, już nie możemy i dlaczego nie chcą dać nam spokoju????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Romans w pracy to najgorsza rzecz, jaka może się przydarzyć, bo albo zrezygnijesz z pracy albo się nie uwolnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby się wyleczyć trzeba chcie
Ja ci życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia. Uważaj na siebie i pamiętaj, że czasem nie doceniamy tego co mamy przy sobie, a ulegamy.......sama wiesz. Ja radzę się bronić przed tą znajomośćią. Do ciebie należy decyzja. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Poradzę sobie, nie dam się już!!!!! :) Mam taką nadzieję naprawdę, może on też w koncu zrozumie i da mi już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
wiesz, mi tez zrozumienie, ze to manipulator zajęło duzo czasu, ale ja nie mialam z kim pogadać i sama musialam zdobyc tę pewnośc, ze to nie ten u mnei w domu ojciec znęcał się psychicznie nad rodziną i myślę, ze dlatego tak dlugo go usprawiedliwialam niech oni sie sami zapętlaj.a w zyciu a nas niech zostawią w spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby się wyleczyć trzeba chcie
Mój ojciec podobnie znęcał się psychicznie nad rodziną i ja w dorosłym życiu wpadłam w sidła mężczyzny- manipulatora. :-( Do tej pory do końca się nie wyleczyłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby się wyleczyć trzeba......
Może kobiety mające takich ojców jak my są podatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
żeby się wyleczyć trzeba chcie ---> o rrany, ale jestesmy podobne:( ale ja uwazam,z e taki ktos ma klopot sam ze sobą....tylko, ze myslę tez, ze ta znajomosc zniszczyla mi wiele mies zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Dokładnie niech nas tylko zostawią w spokoju, niech będę szczęśliwi ale z dala od nas. Jeszcze raz dziękuję wszystkim :) Ta rozmowa naprawdę mi pomogła i chociaż nie jestem siebie pewna, bo tyle razy już byłam, to zrobiło mi się lepiej. Naprawdę. mam nadziję, ż ta siła, którą od Was dostała wystarczy mi na długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby się wyleczyć trzeba chcie
Mi to zabrało nawet 3 lata. Mój ojciec robił źle i wszyscy mu wybaczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby się wyleczyć trzeba chcie
A ja wybaczałam mężczyźnie, który mną manipulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby się wyleczyć trzeba chcie
do : do chcę się wyleczyc napisz jeszcze coś o tej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Bo my dziewczyny jesteśmy cholernie naiwne, wierzymy w prawdziwą miłość i jesteśmy wybaczyć dla niej wszystko. A oni, tylko to wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Ale koniec z tym. Teraz my się liczymy i nasz spokój i szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby się wyleczyć trzeba chcie
U mnie to już nie była nawet naiwność. ja wiedziałam jak jest, a nie mogłąm się wyplątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być poprostu szczęśliwa
to ja zmieniłam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Ja też wiem, od dawna. Ale słucham tych słówek o miłości, połówkach, o spotkaniu się za późno. A to do niczego nie prowadzi. Już więcej nie będę, nie potrafię żyć ze świadomością, jak zła i beznadziejna jestem. Chcę to zmienić. Kto dał im prawo sprawiać byśmy czuły się, jak nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
cóż, postępowanie mojego taty doprowadzilo do tego, ze zobaczylam co to znaczy miec depresję, zobaczylam ludzi w tym stanie, mężczyzn też tamten facet uzalal się nad sobą tak skutecznie, ze mu uwierzylam i martwiłam się o niego a kiedy okazalo się, ze to byla manipulacja -zdolowalo mnie to na maxa, bo wtedy gdy się uzalał robil to widząc w jakim stanie wtedy bylam nie chcę pisac o szczegółach, ale myśle o nim z politowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być poprostu szczęśliwa
Był podobny do twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Ja też chcę być po prostu szczęśliwa i nic więcej. Chcę zapomnieć, nie chcę nawet pamiętać, że tyle dla mnie znaczył. Jego po prostu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę się wyleczyć
Mój jest taki sam. gdy kończę tak cierpi, ze ważne jset tylko dla mie to by sobie nic nie zrobił. Pewnie udaje, bo wie, że to na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być poprostu szczęśliwa
Ja zmieniłam pseudo. Mój ojciec też zawsze postępował nie nie fer wobec rodziny. Ja całe dzieciństwo miałam koszmarne, a w dorosłym życiu wszystko układało mi się dobrze dopóki ....na mojej drodze pojawił się mężczyzna, którego pokochałam, a który mną manipulował. On mnie złamał.....zabrał mi również wiele miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcę się wyleczyc
tamten facet nie nalegał - on mnie tylko wyśmial przed inną kobietą, potraktowal instrumentalnie, posłuzyl się mna zeby naprawic swoje relacje moze oni mają o sobe takie mniemanie, ze kazda ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być poprostu szczęśliwa
........Ciężko jest żyć po takiej znajomości. Najgorsze jest to, że gdzieś w głębi nadal za nim tęsknię bo czasem był wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być poprostu szczęśliwa
Tak, dokładnie instrumentalnie traktują kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być poprostu szczęśliwa
do: do chcę się wyleczyć. My naprawdę jesteśmy podobne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×