Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Chujnia - wczoraj robiłam szybki przegląd bielizny. Parę rzeczy do carowania się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomas - nic z tego - nie mogłabym znieść myśli, że ktoś używa moich starych majtek jako spadochronu albo worka na ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..mówisz znudzona jest czym... a w jaki sposób...ten tego..jakiej oczekujesz pomocy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..nie wiem czy tak publicznie ..potrafie... jakieś o takie ekshibicostam... pozatym jak znam życie..to jestem wdziecznym obietkem do podpuszczania..co znudzona..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcy :) Cała frajda z podpuszczania jest w tym, ze podpuszczanemu to sprawia frajdę. Bo inaczej to przypomina kopanie leżącego, a tego damy nie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany jak milutko....zaraz dojde do wniosku ze tu same chętne łupiny...ups..dupiny :) i tylko patrzeć która pierwsza...hihi... Więc dobrze..jak mogę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się mylisz bo un face byłam tyłek ma się z tyłu, a z tyłu jest mięciutko i obficie i moze już dość o mojej anatomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wszystkich kręci dupa (moderatorzy nie uznają wyrazu na d... za brzydki?, ch.. wycinali ostatnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
premium duo od bakomy, dwie jogobelki, butelke porzeczkowego wina, snickersa i kremówke, kilo bananów i cały ananas, a do tego peklowane goloneczki....mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×