Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chora

Jak zyc z depresja?

Polecane posty

Gość gość od bomby
Myślę, że psychologia takiego człowieka, który wyłączył emocje, żeby móc dalej żyć nazywa psychopatą. Nikogo się nie boi, ma gdzieś systemy, nakazy, zakazy, potrafi "wyprowadzić w pole" największe wygi psychologiczne i nie tylko (bo mu nie dorastają do pięt). W literaturze jest mnóstwo opisów ich niezwykłych zdolności. Potrzeba naprawdę dużej grupy nie rozumiejących ludzi, ukierunkowanych na walkę ze "złem", żeby takiego człowieka często po prostu odstrzelić. To podli ludzie zniszczyli takiego człowieka, po to żeby wykorzystać jego niezwykłą charyzmę przeciw ludziom. Są to istoty tak potężne, że mogłyby zmienić ten świat, gdyby w dzieciństwie nie zostali zboczeni. Wśród nich widzę np. Hitlera, z jego charyzmą, którą pociągnął miliony ludzi w bardzo głupiej sprawie (zemście na Żydówce, którą kochał). Tym ludziom, ci podli, tak zakrzywili rzeczywistość, że zrobią wszystko żeby zniszczyć każdego kto ich kocha. A alkohol jest takim samym narkotykiem jak każdy inny a z obserwacji wiem, że niszczy szybciej niż niektóre inne substancje psychoaktywne. Nagroda Nobla dla wynalazcy lobotomii - mistrzostwo!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od bomby
Tzw. psychopaci to kolejna grupa bliskich mojemu sercu osób bo wśród nich są moje dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od bomby
A może nie istnieją 3 grupy ludzi, a tylko dwie: podludzie (czyli podli ludzie) i nadludzie ( tzw. psychopaci) - gdzieś to grali...... I to przez tych pierwszych ci drudzy wyłączyli emocje (zablokowali czakry serca)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od bomby
Nie, myślę, że ludzie są najliczniejszą grupą i to są, tak jak pisałam, ci którzy nie rozumieją. Nie rozumieją, że to jest walka światła z ciemnością a nie rozumiejąc nieświadomie stają po stronie ciemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzwoń pod 788 182 081. Psychoterapia, która moją matkę wyprowadziła z depresji po stracie pracy (25 lat na jednym stanowisku). Czuła się, jak śmieć po zwolnieniu, a obecnie rozkręca z powodzeniem własny biznes przy wsparciu całej rodziny. Zupełnie inna osoba. Pytaj o gabinet Psyche, ewentualnie Szarwiło, już cię później poprowadzą. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebka

Warto na pewno zapobiegać depresji. Kava kava może okazać się tutaj pomocna . Ona odpręża umysł i ciało i właśnie zapobiega depresji. Tutaj kavasklep.com/kava_kava znajdziecie szczegóły. Jest tam wszystko dokładnie opisane. Plusem jest to, że nie uzależnia. W Polsce jest oczywiście legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhahhhhhaaa

klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Warto spróbować psychoterapii, mi bardzo pomogła też miałem ciężką sytuacje, wydawało mi się, że wszyscy są przeciwko mnie, czułem się bardzo samotny. Najgorsze jest, to poczucie beznadziei. Mi pomógł psycholog z Przystanku Empatia w Warszawie, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak żyć z depresją?Nie przejmować się każdym słowem,krytyką,po prostu olać.

Unikać toksycznych ludzi.

Czytać mądre książki i oglądać fajne filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekk

Praktycznie wszystkie badania mówią o pozytywnym wpływie leczenia tlenem na przemiany biochemiczne i fizjologiczne w organizmie. Na swoim przykładzie powiem, że myśli depresyjne zniknęły mi po około dziesięciu sesjach. Nauczyłem się relaksować, skupiłem się na medytacji, dałem spokój z pewnymi problemami. A gdzie najlepiej zacząć? Jak jesteś w Skawinie to możesz spróbować tutaj https://oxyterapia.pl/punkty-oxyterapia/skawina/. Doświadczona ekipa i nie dopuszczą cię, jeżeli występują jakiekolwiek przeciwwskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique11

z lekami i pomocą specjalisty nie jest to takie trudne 😉 ja chodzę na terapię do PRO EGO  w Międzyrzeczu i widzę postępy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
Dnia 8.07.2019 o 09:54, Gość arekk napisał:

Praktycznie wszystkie badania mówią o pozytywnym wpływie leczenia tlenem na przemiany biochemiczne i fizjologiczne w organizmie. Na swoim przykładzie powiem, że myśli depresyjne zniknęły mi po około dziesięciu sesjach. Nauczyłem się relaksować, skupiłem się na medytacji, dałem spokój z pewnymi problemami. A gdzie najlepiej zacząć? Jak jesteś w Skawinie to możesz spróbować tutaj oxyterapia.pl/punkty-oxyterapia/skawina/. Doświadczona ekipa i nie dopuszczą cię, jeżeli występują jakiekolwiek przeciwwskazania.

Tez polecam oxyterapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Depresję trzeba zwalczać, bo jeśli tego nie zrobimy będzie się pogłębiać. Trzeba się udać do lekarza i szukać pomocy, ja ją otrzymałam od psychoterapeuty z avigon. Małymi kroczkami wychodziłam z tej choroby, teraz czuję się dobrze. Ale cały czas wiem, że w razie czego mogę się umówić na wizytę i otrzymać pomocną dłoń.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jedna masz takie poczucie, bardzo wiele osob się tak czuje. I wiele osób ma wątpliwości w trakcie trwania terapii. Zastanawiają się czy terapia jest dla nich. Czy przyniesie u nich dobre rezultaty. Nie jest zwykle tak że od razu czujesz roznicę. Czesto wymaga to tygodni albo miesięcy uczęszczania na regularne wizyty. Dopiero wtedy mozna coś zobaczyć:

Od siebie polecam zainteresować się jeszcze wspomagająco terapią medyczną marihuaną, która znajduje bardzo dobre zastosowanie w dziedzinie psychiatrii:
https://centrum-mk.pl/marihuana-a-serce

Dobrze jest jedynie uważać na nią w sytuacji w której choruje się na serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

często lekarze zapominają o tak ważnej suplementacji Ja stosowałam olejek CBD 5% essenz decarboxylated i brahmi  witamine b3, b6, D, kwas foliowy i omega 3 z oleju konopnego ...przetestujcie ten zestaw ...większość produktów znajdziecie tu konopiafarmacja.pl i polecam z całego serca. Miałam depresję i okropne migreny , bezsenność  Brałam leki od lekarza, ale kiedy do swojej kuracji dołączyłam olejek cbd… CUDO! Zaczęłam normalnie spać po nocach, uspokoiłam się, zrelaksowałam, a ból głowy odchodził natychmiast. Ten olejek to jak połączenie tabletki przeciwbólowej i środka na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×