Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinka191vp.pl

atrakcyjna studentka oferuje pomoc w domu-trojmiasto

Polecane posty

mateusz z trojmiasta i tomasz 1964---> albo jestescie starej daty albo macie ograniczony tok myslenia...najlepiej byscie kobiete tylko w domu trzymali...albo kazali jej wszystko robic...a sami byscie tylko siedzieli i na wszystko czekali az poda...pozamiata..idt itp.... a typianka jestes smieszna..... jednym slowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka
ej laski dajcie jej spokoj,dziewczyna chce zarobic na studia zeby sie ksztalcic-to chyba nic zlego,tym bardziej ze nie idzie dac dupy-a jest atrakcyjna jak mowi i pewnie mialaby popyt na takie uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to pierwsza kobita na tym forum ktora ma tradycyjne poglady na role kobiety w domu :classic_cool: niech no tylko moderatorki ja ucapia ;) a temacik ten poleci w p***u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja
niestety tu na kafe czasami nie można mieć własnego zdania,bo reszta Cie zakracze...smutne ,ale prawdziwe.jak nie myślisz tak jak większość to ci zaraz wmówią ,ze coś z tobą jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka191vp.pl
napisalam w ogloszeniu ze jestem atrakcyjna,bo tak jest a to o 80% zwiększyło liczbę chętnych osob.w tej chwili odebralam juz ok 30 maili i zaden z tych panow nie oczekuje ode mnie nic wiecej ponad to co opisalam w ogloszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja
tak ,czy inaczej życzę powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam
a co maja niby napisac ze maja ochote zamoczyc kija? :D poczekaj ...doczekasz sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie uwazacie
ze takich jak ona nie powinno byc na tym swiecie?dziewczyno nie powinnas sie w ogole urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhela
Zadna, ale to żadna dziewczyna,która chce uczciwie zarobić na studia nie napisze o sobie "atrakcyjna" w pierwszej kolejności, no nie czarujmy się... Pinka chyba ma problem z identyfikacja własnych potrzeb. Mówi, że jest "uczciwa"...Może "uczciwie" chce zarobić tą swoją atrakcyjnościa. A największą cnotą ochoczej do pracy Pinki jest...skromność :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fecet 111
wiecie co jestescie zalosne.dziewczyna chce uczciwie zapracowac na to by mogla sie uczyc.jestescie zazdrosne bo jest madra i atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matek
anhela wypierdalaj dziwko.pinka nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka191vp.pl
jestescie nienormalni,i chyba najwidoczniej wasze zycie jest na tyle malo kolorowe i nieudane ze nie macie nic innego do roboty oprocz wmuszania obcym ludziom swoich chorych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
pinka ma recje-nie dziwie sie ze faceci traktuja jak ksiezniczke-ona umie sie poswiecic.gdymym mial dziewczyne ktora nie wkurwialaby sie ze nie zmywam garow albo robie troche balaganu to nosilbym ja na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....gggggggopopopop
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby do tego
byla jeszcze madra i piekna.........ANIOŁ!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka anulka
co wy pierdolicie to jets zwykla dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
oooooooooooo bo zaraz dostanę wtórnego napadu śmiechu! Popatrzcie ,to już jest wiadome ,że założycielka tego topiku jest mądra! hahaha! A niby skąd to wiadomo?napewno jest,ale czy mądra? wątpliwa kwestia.żadna mądra by w tego typu ogłoszeniu nie napisała ,że jest atrakcyjna,bo niby co?atrakcyjna bardziej pasuje do garów i szmaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
i jeszcze jedno...faceci traktują ją jak księżniczkę? a Ty w to wierzysz ,bo ona tak napisała...żałosne. żadna ocena samego siebie nigdy nie będzie oceną obiektywną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Eustachy
Dobrze sie sklada bo ja poszukuje kogos wlasnie takiego do mojego domu w ktorym wciaz mieszkaja moi dwaj jurni dorosli synowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifek
ej kto jak kto ale ta panna musi miec glowe na karku skoro studiuhje jeden kierunek a drugi chce sama sobie oplacac.jest atrakcyjna i madra-i tego jej zazdroscicie.to dopiero jest zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka191vp.pl
dziewczyno o co Ci chodzi?faceci traktuja mnie wspaniale i nie muszę nikomu tego udowadniac a tym bardziej nie potzrebuję do tego obiektywnej oceny bo mówimy o fakcie a nie o moim wlasnym odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka191vp.pl
do "Pan Eustachy" jesli propozycja jest powazna to proszę odezwać się na maila:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang ...
pinko a ja tez mogę:)?bardzo interesuje mnie Twoja propozycja! pracuje od rana do wieczora,mam juz dosc zamawianego jedzenia i nie bardzo mam czas sprzatac a i towarzystwo mi mlodej inteligentnej dziewczyny mnie uraduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
Kobieto!! Nie znasz Pana Eustachego?hahaha nooo...napewno poważna!!! Rozwala mnie Twoja argumentacja! Nadal twierdze ,że to żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka191vp.pl
oczywiscie,proszę odezwac sie na maila,uzgodnimy warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
taka mądra a nie wie co to znaczy "jurny" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka191vp.pl
w odroznieniu od Ciebie mam wiecej zajec na glowie niz przesiadywanie na forach 24 godz na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang ...
nie zwracaj na nie uwagi pinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matt 23
do oooooooooooooooooooooooo posluchaj dziwko wypierdalaj jak cos ci sie nie podoba a nie jebiesz nam tu z dupy jakies wywody daj pince spokoj bo cie rozpierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×