Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ddariusz

Na pytanie dlaczego spotykała się z poprzednim powiedziała że był dobry w łóżku

Polecane posty

Gość Limonka100
Idac jeszcze twoim tokiem myslenia, ze chlopak ma byc doswiadczony, to ja na miejscu twojej dziewczyny brzydzilabym sie ciebie, bo pewnie zadawales sie z prostytutkami. Musialbys przedstawic zaswiadczenie, ze nie masz choroby wenerycznej, albo HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak nienawidzisz tej \"kurwy\" i lata Ci ona kolo tylka to po co otwierasz nowy topic w \"zycie uczuciowe\"\"??????????????? Ty ja pewnie kochasz i zalezy ci na niej i krew cie zalewa ze nie byles pierwszym i na to wyglada ze nie bedziesz ostatnim,bo na to nie zaslugujesz.Ktos powyzej dal ci dobra rade.Skocz do Czestochowy.Ja stawiam bilet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka100
A ja coca-colę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIMONKA moze obstawimy tez jedna nocke w hotelu *** niech sie chlopoczyna pomodli jeszcze dzien dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja??? dziwka???? od kiedy????? Skoro facet tak mysli to nie ma szans u kobiet.Zony moze szukac pod brama klasztoru. Ty tez wybierz sie na spacer.Moze dziewice beda mialy wlasnie gimnastyke i zaloza krotkie spodenki.Przynajmniej kolana sobie poogladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie ma szans bo szuka dziewicy , :D Chyba sama w to niewierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka100
Trzeba chyba kupic druga coca-cole Kindzia. Ty szykuj drugi bilet. Na hotel moze nas nie bedzie stac, bo widze, ze sredniowieczne poglady w narodzie uchowaly sie do dzisiaj i do Czestochowy pojedzie caly wagon nawiedzonych. A uchowaj nas Boze od takich "mezczyzn". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka100
Chcialam jeszcze dodac, ze rozumiem, kiedy narzeczeni zachowuja czystosc do slubu ze wzgledow religijnych. Ale poglad, ze dziewczynie nie wolno, a chlopakowi to nawet przystoi, to naprawde glupota, co sie ciagnie od zamierzchlych czasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc LIMONKA wiesz.....ja moge obstawic ten hotel *** a do Twojego kolejnego postu odnosze sie z szacunkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka100
Ale Darek juz czmychnal stad. Pewnie tam, gdzie jego miejsce. Gdzie jego miejsce? Wiesz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×