Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a nieraz mi sie zdazyło bez majtek wyjść:P:P mówie wam własnie sie wściekłam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam philips satinelle, ale nie taki przezroczysty, tylko jasno zielony, super jest do pach i bikini tez, bo np brauna mialam przez chwile i dalam mamie, bo mi poranil pachy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa kurwa ałąsnie zadzwonił do mnie przyjaciel/kolega męza mego no i mój tez w zasadzie kolega i sie pyta czy jutro po imprezie (bo idziemy razem na imieniny) mogą z K. spać u mnie bo K. mieszka 20 km od krakowa musiałaby jechac samochodem no i wiadomo i co zrobiłam?????? kto zgadnie ??????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika pokaz na allegro prosze kurde fajna córeczka z ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kurwa bez sesnu ja uwilebiam jak ktoś u mnie nocuje ale akurat oni:O:O poza tym kurde jeden pokój i obcy facet a ja śpie bez majtek porażkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no i on oczywiście wie doskonale jakie u nas są warunki mogłam kurwa nie odbiera ćććććc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kurde a w ogóle to najgorsze że wiecie nie jestem nastawiona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, no ale macie tylko jedno łóżko wszak? joovi, jak będzie okularnik pokazywał, co u Ciebie, to zobaczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i raz kiedyś będziesz chyba spała w majtkach, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak on mówi że sobie śpiworki wezmą kurwa nie dam łóżka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie będe kurwa gościnna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge w majtkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie usne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i bez seksuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv-czekam :) Mysz-zaloz raz majtki bo ci pipa zmarznie, teraz sie coraz chlodniej robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, bzykniecie się w łazience, wszak do niej sa drzwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu bez sensu bez sensu nie zrobie sniadania nie zrobie śniadanie nie zrboie śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - popieram spanie bez majtek :p a apropo gościnnosci, to ja jestem bardzo gościnna :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pijanego wszystko jest możliwe;) ale to fakt mysz, dobra z Ciebie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi troszke przechodzi wypierdole ich o 7 rano i już albo wiem im będzie na tej podłodze niewygodnie będą wszak chcieli szybko jechać no to kurwa z całęj siły będe udawać że spie aż nie wyjdą porzegnani przez męża mojego :P:P:P:P tak zrobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz :) udawaj crapanie:P najedz się grochu :P:P:P i do rana nie wytrzymają :P:P:P kalinaaaaaaaaaaaaaa nie udawaj, że sięj uczysz wiem, że po cichaczu czytasz ;) myszoooooooooooooo mam opiekuna :):D eny odbiera mnie z dworca w piątek i bendem u niej psać:P:P a rano prosto po was :P:P cieszysz się??? huraaaaaaaaaaa bendem bezpieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×