Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

gusia, cholero, z boku to moze i jest smieszne, ale nie jak masz odruch podciagania mezowi spodni :D:D:D:D:D:D:D:D:D tak ponad pepek hehehehehehehehehehe i szelki do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalyno wszak czipsa znaleźć nei moge bo ci karę zasądze :P:P:P ja ide do fryzjera w następny piątek wszak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u sasiadki na kawie :) Fajnie tak posiedziec w domu ale juz bym do pracy wrocila. Od poniedzialku mi sie zacznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi- ja ciezko pracowalam caly czas :P az mnie glowa robolała z tego juz bym chciala sobie stad isc umowilam sie dzis do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy na 18.15 i nie pojade juz do domu, tylko pojde do empiku, przetestuję sobie podklady, bo chce kupic na allegro ten co ty masz lasting performance, a ktorym bylam malowana do slubu :) tylko musze jeszcze raz sprawdzic ten odcień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-ten podklad jest naprawde dobry, dobrze kryje niedoskonalosci i jest idealny na jesien, kiedy skora potrzebuje wiekszej ochrony przed chlodem i wiatrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi a ten podklad dlugo sie utrzymuje czy chwila moment i po nim? a tak czytam co jecie i mysle czemu jeszcze zaden geniusz nie wpadl zeby opracowac diete oparta na slodkosciach co?:D tluszczowa jest to najwyasza pora na slodka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, ale gdyby na diecie slodkiej nie mozna np. jesc kielbaski, to bym tez sie za nia wziela ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a była taka dieta czekoladowa i lodowa też była ( chodziło o lody takie do jedzenia ) niestety nie pamiętam na czym polegały ale obawiam sie że po kilku dniach diety może człek wymiotować tą czekolada czy tymi lodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia-trzyma sie dosc dlugo na twarzy bez poprawiania :) A ja dzis robie spaghetti Napoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie do slubu trzymal od 10 rano do wieczora, a ze mam cere mocno przetłuszczającą sie od czasu jak odstawilam hormony to bylam zachwycona, bo tylko ze 2-3 razy uzylam bibułek matujących, a i tak sie jakos specjalnie sie swiecilam, nie bylo tego nawet widac, to bardziej ja czulam ze juz musze użyc tej bibułki jedyne co to podkreslil mi zmarszczki wokol oczu :) no ale im bardziej kryjący podkład tym bardziej podkresla zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dupy ja byłam malowana do ślubu helena rubinstain do 8 rano makijaż w dniu wesele sie utrzymał nienaruszony więc poszłam i zakupiłam ten supertani;) podkład i co i jak sie sama malowałam to trzymał sie ok 4 godzin a potem pysk sie juz świecił także śmiem twierdzić że to inne cuda sprawiły ze miałam go wtedy całą noc; wszak czymś mi pysk przed podkładem pomalowała a i potem warstwa pudru i fokle także trudno [rzewidzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie malowała mi niczym ryja przed nałożeniem podkładu tylko smarowała :) jakims serumm czy czymś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kurna pewno. Właśnie mam takie na dupie. Ja używałam Lasting Performace\'u i dobry był, ale swoje dopudrować kilka razy trzeba było... Teraz spróbuję Revlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sa za duze to czemu by sie mialy podnosic. dziewczyny, no nie ludzmy sie- przed nalozeniem podkladu kosmetyczka makijazystka naklada jeszcze ze 2 warstwy czegos innego, dlatego makijaz sie trzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra tylko jak masz tłustą skórę to nie ten z linka! ten jest do normalnej i suchej!! no to jeśli to prawda z tymi spodniami to :classic_cool::classic_cool::classic_cool: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie najlepiej kupic trójkątną gabeczke do nakladania podkladu? śa lepsze i gorsze, czy to wszsytko jedno jaka? wiem ze palcyma tez mozna,ale ja chce też gabeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz gabeczke to sie przygotuj na megaszybkie zuzycie podkładu dupeczko:) przerobiłam to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko, jak nakladasz palcyma, to podklad sie ociepla naturalna temperatura ciala twego i kepiej rozprowadza. chyba ze jak gabeczka to najpierw sobie go wycisniesz troche na wierzch dloni zeby sie ogrzal a potem gabeczka :) na pytanie gdzie kupic ci nie odpowiedm gdyz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×