Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mysz ten stanik jest od tego sprzedawcy co zamawialam gacie i koszulke dla Krisa super spzredawca,expresowa przesylka,super jakosc POLECAM:) przyszed dzisiaj twister wiec jest szansa,ze do spotkania wyśmigam sobie trochę talię:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co Kris do tej pory wyprodukował,to dziecko-sztuk jeden:P:P:P na brzuchu,do zjęć pisał mi Made By Krynio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten stanik jest od tego gościa co wczoraj przyszedł do mnie cielisty :P:P:P:P:P:P forumowy sprzedawiec wszak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze ale zapisalyscie... zaraz nadrobie, ale najpierw ogarne chalupe. jejku jak moj kubus dzis plakal, a ja razem z nim. mial dzis trzy ukucia i biedactwo strasznie plakalo:( mialam ochote walnac pielegniarke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede czy ty jesteś może aby jak gdyby troszkę nawalona?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie gość przyszedł do mnie cielisty tylko stanik od niego superowy cielisty przyszedł wczoraj do mnie pocztą dede w takiej sytuacji chyba cofam pytanie...:O:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki cielisty,jaki cielisty????? kupilas cos na allegro i ja nic nie wiem??? Kasia wlasnie jak siedze pod gabinetem i slysze jak szczepia dzieci to wtedy nie zaluje,ze zdecydowalam sie na wszystkie szczepionki w jednym wkłuciu.Julita nawet nie zaskoczy,ze juz po wszystkim i do tej pory nigdy nie zapłakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od tego sprzedawcy kupiłam stanik gap cielisty są jeszcze se zerknij oddalam sie spalać wielorybia dupę do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwile ruszam na tramwajke brrr i tak juz teraz bedzie teraz to luz ale w zimie fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim miłego weekendu! Kalince gratuluję tytułu, którym teraz każdy będzie ją częstował bez powodu przez cały tydzień. Conajmniej. Mąż będzie mówił: \"Dzień dobry, Magister Żono\", mama będzie pytała: \"Przyjdziecie na niedzielny obiad, Magister Córko z Mężem?\", sąsiadka będzie teraz uciekała na widok \"tej magister, co to jej kasę wiszę za wódę\", a forumowe baby będą ją wyzywać od magisterskich kaszanek. Fajowo:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki:D!! Dziękuję Wam baaardzo za trzymani kiciuków🌼🌼🌼 Wszytskim poza Dede:p:p:D:D! Tak jak wspominałam było krótko i treściwie, dziekan mnie łapał za słowka:p. Po obronie poszłam z moim wiernie czekającym pod salą mężem na kawę żeby to uczcić, niestety przed 9.00 otwarty jest tylko McDonalds:p Kupiłam nam bilety!:D! Na jednym druku bilety, a na drugim miejscówki, więc yhm...jakby Wam to powiedzieć...biletów już za bardzo nie ma jak oddać, więc nie mozna się wycofać:p. Uprzejmie jednak proszę o przypomnienie mi wieczorem 6. października, żebym je zabrała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra to jakiś prorok cy co???:p Wchodzę do pracy, a szefowa mówi \"Dzień dobry Pani magister:p\". Wchodze do domu a mąż mnie wita \"no i jak Pani magister\":p Kasia, współczuję🌼🌼 Trzeba było walnąć tą babę, albo wbić jej igłę w żyłę z siłą Corega Tabs:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszo, stanowczo uważam, że powinnaś załatwić tę sparwę z potworą więcej zarabiającą:o. Szurek, jutro Ciw yślę, podaj adres na maila;) Hanko, przykro mi z powodu Twego palca, alebowiem jest on niezbędnym elementem onanizmu:p...oj...:p Dede, racz mi powiedzieć jasno i wyraźnie, bo ja jeszcze mózg mam wyłaczony czy ty jedziesz na spotkanie do Wawy???????????????????????????:D:D:D:D:D:D:D (Czy to znaczy, że będę Ci jednak musiała oddac to 1,30zł???:p:p:p) Wiecie co??? Ta laska, co jej pozyczyłam kasę i nie miała jak mi jej oddac jest w ciąży😭 i teraz już na pewno mi nie zwróci😭. Ale co mam jej powiedzieć??? \"Oddawaj ty małpo, jak ona teraz taki problem ma, bo pracy nie ma???\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest Joovi???? Kurwa mać ale mnie szefowa załatwiła :-0 dała mi kasę na bluzkę na jutro na wesele bo ide kelnerować tylko gdzie ja dziś kupie bluzkę????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w supermarkecie chyba tylko :( aaaa, jakos mi tak niemilo jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tyle że ja jeszcze pół godziny w pracy :-0 kurde no!!!! nie chce badziwnej, chce fajną i wygodną :-0 no nic, coś wykombinuje Joovi 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, a jutro rano nie mozesz jej kupic? Na ktora idziesz na to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostało mi nic innego, jedyna nadzieja że jakieś sklepy w galerii będą czynne jeszcze, z reguły są do 21 to może zdąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam Pania Magister i forumowe dupeczki :) wrocilam z tenisa, było BOSSSSKO :) wybiegalam sie , za 2 dni nie bede mogla ruszac reka ani noga,ale nic to :D jest tylko jedno zmeczenieprzyjemniejsze od zmeczenia po tenisie tudzież innym sporcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, ja uciekam, zaraz przyjedzie zmiana więc się zmywam na te nieszczęsne zakupy papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, ważne, żebyś palcem umiałą poruszyć:p Mysza też pewnie niczym innym poza nim nie ruszy:p Bilety kosztowały: 49 w jedną stronę 31,98 dla Marcy A zatem Marcy jestem winna 2gr, Myszy 2zł, a Hance nic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko-powiedz mi co TY masz w oknach u siebie? Jade jutro do Obi zobaczyc jakies firanki-woale =, organtyny cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×