Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Aga, to golf3, o którym już tu pisałam;) sama nie wiem, dlaczego go nie chcę;) jutro może pojedziemy też na giełdę samochodową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, to fajnie, że masz lepszy humorek:) eny, sprzątaj sprzątaj :P:P:P ivko 👄 nie przejmuj się:):D mysza-pewnie udaje, że śpi, żeby natrętni szybciej pojechali:P:P:P kochane czarownice:P:P;) jakbym mogła to z chęcią dałabym Wam po kawałku, bo sami tego nie zjemy :o niech żałuje koleżanka, że nie przyszła:P:P:P a kalina robi sie na bóstwo:D:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia, no własnie, wiedziałam, że miałam o czymś jeszcze napisać: ja uwielbiam orzechowca! tylko często nie chce mi się piec, bo za dużo roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivka fakt pisałaś ;) Niesia jedz, kobietom w ciązy wolno :P i tak nie bedzie widać że przytyłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Panie! Trzy godziny siedziałam:o! Jestem wycieniowana ze wszech stron, zafarbowana i mam pięknie pachnące włosy!:) I trasznie pusto w portfelu:o Ivo, domyslam się, że to nie było przyjemne, ale nie przejmuj się jakimś pijackim bełkotem🌼 Myszo zapita!:p Ja się biorę za obiad, sprzatanie,a potem o 19.00 jedziemy na jakieś tam spotk. służbowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo, zdjęcia fajne, ja jakoś nie kojarzyłam że to w rest. było:)! I miny strzelacie pierwszorzędne:p:D! A misio zalany w trupa jest najlepszy:D:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam bateriów do aparata:p Poza Aga, to nie jest jakieś szokujące obcięcie, tylko moje standartowr, wiec wygladam tak jak zawsze:p. Poza tym czymś w kąciku ust:p. Co na szczęście chyba się goi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, to naładuj bateryjki;) nawet jak się dużo nie zmieniłas, to z chęcia popatrzę;) wczoraj przyszedł do mnie sweterek z allegro;) zaraz wyślę wam zdjęcie;) nie zwracajcie uwagi na kacowo podgrążone oczy;) mysz, łaczę się z Tobą w bólu głowy... a my zaraz jedziemy;) jak wrócę to sie odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy
potrzebuje pomocy pilnie!! Wlasnie robie 3 bita ale to mleko skondensowane jak ugotowalam 2 h nadal jest w stanie cieklym ,co ja mam teraz z nim zrobic zeby powstala masa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo może ci coś wpadło do oka ;) coś albo ktoś :P a zdjęcia z imprezy zajebiste, mi też podoba się misio zalany w trupa ;) Kalynka ty się nie wymądrzaj tylko rób tak jak Iva mówi, ładuj bateryjki i rób zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy
juz wiem co zrobilam zle.Kupilam mleko nieslodzone a ono nie gestnieje i musze kupic slodzone. KURWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak mnie bola rece. Bylam w obi ale tam zupelnie nie ma tego co szukalam. ZRobilam za to zakupy zywieniowe i wrocilam z trzema siatami do domu. Na szczescie po drodze jakis chlopak mi pomogl, chcial mi nawet wniesc siatki na gore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow :) iv, jovi - zaraz bede ogladac fotki,ktore przyslalyscie bo narazie biegam tutaj, bo za chwile moi rodzice przyjezdzaja, a ja musze umyc jeszcze wlosy, pralke trzecia wstawilam, zakupy rozpakowac i 100 innych rzeczy musze zrobic! a czas leci! ale wleze tu i poogladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie dzis nalesniki z brzoskwiniami i serem na ostro na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jutro rosol, kura gotowa to i rosol moze wyjdzie dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy pralki wyprane :) czwartej nie wstawiam bo nie mam gdzie wieszac, a poza tym pamietakie jak wam o tej babie opowiadalam , co ja zalewamy? no to nam sie ostatnio woda na lazienke wylala, bo nam jednak cos tam sie zapchalo i teraz tak widze jak woda podchodzi, wiec po trzeciej pralce dałam spokoj, bo NA PEWNO ją zanowu zalalismy, tylko ze ona jiuznie przychodzi bo na nia ostatnio nawrzeszczalalam, ze u mnie jest sucho i mnie to G.. obchodzi i ze ma sobie to zglosic w spoldzielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-ja juz tez wszystko wypralam, teraz robie obiad na jutro, a potem jedziemy z Miskiem po te firanki do Conforamy. Wieczorem musze sie zabrac za sprzatanie i pieczenie ciasta bo zaprosilam na popoludnie tesciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ze swinia nie jestem, to juz umowilam sie z tatą, ze nam rozkuje z mezem te kafelki i wymienia te rurki i przepchają, no ale poki co musze uzywac wody i za kazdym razem sie obawaiam czy mi sie na lazienke nie wyleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×