Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

;D hihi, moj maz sie malo fotografuje :) dede-a myslisz ze ten woal moze byc taki nablyszczany? bywa w ogole cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz taki nablyszczany??? ja mam taka swiecącą firankę i nie jestem z niej zadowolona:( dostalas te fotki co ostatnio wysylalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam kupiłam bluzkę troche badziewna ale co tam, w końcu nie moja kasa :D szefowa sponsoruje... z resztą co można kupić wpadająć do sklepu o 20:30 a zamykają o 21:00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joovi poszlo Aga jaka bluzka i z jakiej okazji szefowa sponsorowała i dlaczego tak sie spieszyło,bo chyba mi cos umknęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P może troszkę :P dobra ide spać bo jutro jak wyjde do pracy o 7 rano to wróce następnego dnia pewnie tez koło 7 rano :-0 papapaappapapapapapapa 🖐️ ale jutro odezwe sie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś szefowa pół godziny przed końcem mojej zmiany oznajmiła że mam sobie kupić białą bluzkę z okazji jutrzejszego kelnerowania a że ja jutro ide do pracy na rano i zaraz stamtąd ide do restauracji tak więc musiałam sie streszczać z zakupem dziś a to nie było proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budyń na ciasto ugotowany :) za tydzień o tej porze :) prawdopodobnie będziemy razem z eny jechać na dworzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś popaprany dzień :-0 wieczorem jest wesele gościa któremu szefowa najchętniej w dupe by wlazła :-0 i cały hotel postawiony tym samym na nogi :-0 nie rozumiem czegoś takiego - wesele to wesele, każde jest oibsługiwane tak samo a że ten akurat ma kupe szmalu.... no to co :-0 ja więcej za obsługe nie dostane niż na zwykłym weselu :-0 dodatkowo nie ma żadnej kelnerki bo przychodzą na popołudniu więc śniadania muszę podać ja, a czy mi kto za to płaci??????? NIE :-0 ja jestem od odbierania telefonu i meldowania gości w pokojach, przynajmniej do 17 jeste wkurzona na cały świat :-0 zmęczona, niewyspana, bolą mnie nogi, głowa i w ogóle :-0 jakby to powiedział osioł \"niech mnie ktoś przytuli\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś 👄 tulę Ciebie do siebie :) ja teżjestem teochę zła miała mnie w pewnym celu odwiedzić koleżanka i jakoś dziwnie przekłada spotkanie :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-duuuzo lepiej :) Maz mi dzis zostawil taka ladna kartke na lodowce-kocham Cie moja zonko :D Niesiaa-a czemu przeklada spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi moim zdaniem myśli, że będę oczekiwała jej tłumaczenia -dlaczego wróciła do męża - a to jest ich sprawa, już jej to mówiłam :o a teraz wymyśla jakieś banały :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ja, ja :D kurcze mleko mi sie skonczylo do kawy, musialabym do sklepu skoczyc. Ciekawe jak tam Mysz po imprezie, pewnie wszyscy kimaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki - my postanowilismy się dziś wyspać, ale na szczescie ustawilismy budzik na 9 bo spalibysmy do południa, a czeka nas dziś dużo roboty. W przyszłym tygodniu zwalniam obroty i zajmuję się tym mieszkaniem, bo straszny tu bałagan, no i mam parę spraw zaległych do załatwienia. No a w piatek musze być zwarta i gotowa na przyjazd nieśki, a potem innych czarownic :p Ostatnio mówiłam mamie, że mamy zlot czarownic :) Aga - przytulak dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wstalismy, zjedlismy sniadanko, a teraz do roboty :) musimy jechac do banku, a ze to daleko to najpierw tam dzwonie, a tam mi sie faks ciagle wlacza :O a nie chce jechac w ciemno potem zakupy i sprzatanie, bo u nas straaaaaszny balagan, gora prania. A na 17.00 do parku umowilismy sie ze znajomymi tymi z ktorymi bylismy w Egipcie :) czyli napięty plan dnia, pogoda piękna :) i troche mnie miesnie bolą po tenisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za przytulanie 👄 i nawet humor mi się poprawił bo okazało się że dziś jestem na weselu tylko do 1 :D:D:D:D:D ale za to mam przyjśc jutro na poprawiny ale to luzik bo na 12 do 16 :D co prawda niedziela w dupie ale przynajmniej sie wyspie w nocy :D Niesia może jej głupio przed Tobą a ciastem chętnie się zajmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika większość banków jest w sobote zamknieta, nie możesz tego załatwić w poniedziałek? Eny życze dużo energii na dzisiejszy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - wypiłam kawkę, zjadłam śniadanko więc troche energi mam :) Mamy zamiar najpierw pojechać do Obi kupić plafon na przedpokój i obejrzeć inne lampy, bo musimy do sypialni i małego pokoju kupić. A sam fakt, że mogę zrobic coś innego niż malowanie, że moge sobie coś nowego kupić, od razu dodaje mi sił i poprawia humor :) A wczoraj wymalowałam sypialnię - na razie tylko raz, ale kolor jest zajebisty :) ide wieszac pranie i uciekamy miłego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki;) Aga, trzymam kciuki, żebyś dziś jakoś wytwała;) Kalinko, dziękuję Ci moja mądra koleżanko od wczoraj, że o mnie pamietałaś;) O wczorajszeij imprezie powiem tak: do godziny 20 było zajebiście, miałam super humor i moje koleżanki też, potem jedna z osób się upiła i sprawiła mi tyle przykrości, że aż całe towarzystwo się zdenerwowało i impreza siadła;) wróciłam przed 23 do domu;) mam dziś kaca fizycznego i psychicznego:( o 13 jedziemy oglądać samochód, na który MM jest napalony, a ja nie:P wyglądam dziś jak monster normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz :d też bym sobie połaziła na takie zakupy ale niestety mam to już za sobą :D chociaż w przyszłości planujemy remont i przebudowe więc jeszcze pobioegam po sklepach :D Michał zapowiedział że na czas remontu mam się przenieść do moich rodziców ;) nie doczekanie :P a kto ich będzie pilnował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×