Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

chyba muszę się wziąć za pracę, jak myslicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona nie jest taka elegancka, jest taka wlasnie zwiewna i to mi sie w niej podoba, ale ja dla siebie wolalam cos ze sztywniejszego materiału i takiej dla siebie bym nie wziela, co nie zmienia faktu ze na tej dziewczynie mi sie podoba :) kojarzy mi sie z piosenka dmuchawce latawce wiatr nie wiem czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, a ta kolezanka to co to za osobka? bo nie pamietam co mowilas o niej no konopie to nie wiem czy dadzą wrazenie przytulnosci, chyba dopiero w formie lotnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sobote w Warszawie będzie się tyle działo;) i my się tam pchamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to zwariowane: jechać dwie noce, tłuc się pociągami, narażać reputację i zdrowie, tylko po to, żeby przez kilka godzin zobaczyć kochane wariackie mordeczki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv- no ja sie juz boje jak moj maz tam da rade tym samochodem, ale na szczescie on tam nie jedzie specjalnie dla mnie wiec w razie czego nie bedzie mogl na mnie zwalic jak bedziemy stac w korku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakies przemarsze maja być, a poza tym robia jakies remonty nawierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na szczescie to sie zaczyna o 11.00 a my bedziemy tam kolo 9 wiec moze jeszcze bedzie spokojniej gorzej jak pozamykają drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity! Dobrze ze słońce wyjrzało bo bym miała doła. w sobote mój mąż wymyślił ognisko w domku w dziczy wiec jak bedzie padać to tylko helikopterem sie stamtąd wydostaniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak tam super jest:) Teściowei dostali ten domek od cioci za opieke, ma 120lat :):) Kominek, kibelek, prysznic w środku. ful wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, zazdraszczam... w czasach narzeczenskich ;) mielismy swoja sexbudkę :) na wsi, w domku letniskowym, nalezacym do rodzicow majka. ale bylo fajnie! tylko ze tam lazienki nie bylo, wychodek na zewnatrz. slowem- spartanskie warunki, ale jak nam tam bylo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi dziekuje i nie zapomnij mi tez wyslac fotki, tez chce zobaczyc twoje firanki guska wyslalam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika nie mam twoich fotek a cos wysylalas? a co do bluzeczki czulam sie w niej super :) a ta czarna mialam na drugi dzien na premierze filmu jasia w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek dosc dawno wysylalam zdjecia czerwonej bielizny min, ale sobie to skasowalam i nie mam i sie pytam czy ktoras moze jeszcze tego nie skasowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanula, a i owszem ten domek równiez służył nam w czasach narzeczeńskich :):):) Han, nie mam fotekkkk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejos:) zdążyłam na kawe????? Mika ja mam gdzies Twoje fotki,poszukam i wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero kawkę zrobiłam:) i prince polo mam, ale dede to akurat nie jara teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wkoncu was znalazlam dzieki myszy ;) juz myslalam ze ucieklyscie calkiem z kafe jestem teraz wpracy wiec za bardzo nie moge sie udzielac ale sie ciesze ze was znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×