Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja nie spałam, depilacja trwa, ale musiałam odpocząć, bo już nie mogę:( jak mam @ to wszystko mnie bardziej boli, niż zwykle:( idę dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i MM naprawił kompa swojego, pzynajmniej na razie działa, w związku z czym zabiera mi już kabelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spałam aż 3 godziny obudziłam się z bólem głowy :o nie lubię tak uradli nam w nocy jakieś części od kół naszego autka i byliśmy teraz zaprowadzić autko w bezpieczne miejsce coś mi dzisiaj niedobrze:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak :) dzis wstalam o swicie, bo do pracy zasuwalam na 7, zwazywszy na to ze wczoraj wypilam 3 piwa w tym jedno warke strong, to sobie mozecie wyopbrazic jak ja sie teraz czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam fotki- szurek- slicznie wygladasz w ciazy! brzuszek masz kształtny, taki wlasnie bym chciała miec, ogolnie masz super figurke a ta brazowa bluzeczka ci pasowala, fajnie ze sie zdecydowalas za naszymi namowami ją włozyc 🌻 a pieseczki przekochane :) eny- fajnie ze znalezliscie wreszcie czas na winko z mezem, ostatnio jestescie na maksa zagonieni, ale efekt jest wart poswiecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zadna z was nie ma tych moich fotek? czy tez nie wszystkie zauwazyly ze szukam?:) no to prosze jeszcze raz o sprawdzenie i poratowanie mnie i przyłozenie reki do urozmaicenia mojego pożycia małżeńskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jeszcze chcialam powiedziec... aha, plamię kurde i chyba okres wczesniej dostane. Z dwojga złego lepiej za wczesnie niz tak jak kiedys wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstawac laski! sama tu bede siedziec? :) brzuch mnie boli, to sie chyba skonczy jednak tym okresem, zeby mi tylko kulminacja nie przypadła na sobote, to by nie było wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee hanulka, ja jestem taka niewyspana, ze zaluje ze nie zaspalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, musialam sie zebrac w 15 minet, nie mialam przygotowanego ani wymyslonego stroju na dzis, totez wygladam jak w pizamie (bezowe spodnie i niebiesciutka bluzeczka :O) i mam plame z pasty do zebow na cycku. a wspolczesnych past nie da sie tak latwo zmyc bez prania calej sztuki odziezy :O chyba musze wyjatkowo zalozyc dzisi nieaktualny identyfikator. a jutro przyjezdza do mnie mysz. myszo, mozesz przyjechac, pokoj posprzatany, graty wywiezionew sina dal. jeszcze tylko swieza posciel i moge cie goscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mialas speeda rano :) ja wstalam wczesnie,ale tak sie grzebałam ze ledwo zdazylam a wlasnie, zrob hanulka fotki twojego wypielęgnowanego mieszkania, bo chce zobaczyc te kolory i te przestrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj michal ostatecznie zakonczy malowanie pokoju, wiec mysle ze foty beda.konieczniemusimy zmienic lampe. mielismy granatowa papierowakule z jyska, ale teraz jest zdecydowanie za ciemna. mam juz pewna wizje, no ale... okaze sie :) nie mam w dalszym ciagu pomyslu na zasloniecie okien ani tez funduszu na jego realizacje. jednak ide dzisiaj do banku, moze uda mi sie zdobyc karte kredytowa, to wtedy cos pojdzie do przodu moze. mika, te przestrzenie sa o tyle wyrazne, ze mamy bardzo malo mebli i tzw. stuffu. w salonie mimo polozenia dywanow jest straszny poglos i nie wiem co z tym zrobic! przez to jest jakos nieprzytulnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czasem hanulka sie zapełni, my tez na początku mielismy pusto, jednak na naszych metrazach pogłosu nie dalo sie uzyskac :) przytulnosci nadaja tez kwiaty, zamierzasz cos hodowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski:) Mika, to się dziś nagadałaś:D hanulka, rękawki w tej sukni mi się podobają:) i nie jest taka najgorsza, przynajmniej z daleka;);) a jaki fajny numer zdjęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga policjo, zartowalam. moj szwgr jest drug dealler killer, wiec wole sie nie narazac. nie mam reki do kwiatow mika, ale moze z czasem jakas juka lub beniamin.a moze mi \"na swoim\" odmieni sie i zaczne kwiaty kochac. mamy na razie jednego. dobrze ze jest niewymagajacy, bo o nim non stop zapominam. poza tym- kazda doniczka to miejsce do popisu dla petowego potwora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie podoba do pierwszej komuni by sie nadała wszak ide na narade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka jak zaczniesz hodowac konopie to mój mąz będzie miała dwa po powody aby sie do ciebie sprowadzić :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia mi się podoba, chociaz ja bym takiej nie chciała, bo dla mnie za mało elegancka jak na ślub:) ale podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo super ta kolezanka wygladala to fakt, sukienka przepiękna, zwiewna, taka romantyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×