Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

o jezu wszak każdy inne lubi dla mnie za niski obcas ale hanka chce takie bedzie gdzieś 50 kilometrosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie z pensjonarka skojarzyly ;) dede, fajowskie te kozoki:) jezu,zaraz mnie mysza okrzyczy, ze najpierw ja prosze o porade a potem nic mi sie nie podoba ; )myszo nie gniew sie, ale NIEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga koniecznie na czczo, krewke pobiora i tyle co do butów to ja nie ukrywam patrze na mode ale zawsze pokrywa sie to z tym co i mi sie podoba. I dla mnie najwazniejsze musza byc wygodne ale za starych czasów zdarzało mi sie kupic buty tylko dlatego ze wygladały bosko ale chodzic w nich to była katorga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kofi bo już myślałam że nikt mnie nie zauwazył, mam jeszcze jedno pytanie, czy na tych wynikach bedzie napisane że jestem w ciązy czy będzie tylko wynik? jak bedzie tylko wynik to gdzie sprawdzić czy jestem w ciązy? macie jakieś stronki z normami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie pomaranczowe,ale to nie jest ostry pomarancz:) pytalam sprzedawce i powiedzial,ze najwieksze wziecie maja czekoladowe i zielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie :) ale ze wiesz, ze nie doceniam twej pomocy czy cos ;) rozumiesz. ja doceniem, doceniam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bedziesz miała wszystko napisane włacznie z tygodniem ciazy żebys sie nie zdziwła tam bedzie napisane wynik w surowicy i tak: kobiety nieciężarne: 0-2,7 1-2 tydzien 16-156 2-3 tydzien 101-4870 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-4 tydzien to 1110-31500 Aga ale pamietaj ze ciaze sie inaczej liczy niż my myslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dede to na zime jestest przygotowana, stopy nie zmarzna:) reszty prezentowanych \"bucikow\" patykiem bym nie tknela:P Aga ja trzymam mocno kciuki:) poza tym kupilam marynarke na allegro, zalicytowalam tez i jest bosko:D leje deszcz a nie mam parasola:( uciekam do domu! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz musze uciekac ale fajnie było znowu z Wami popisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aga trzymam kciuki i pisz jak tylko odbierzesz wynik jak mozesz wyslij mi @ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Han, masz allegrosa????????????????????????????????? ja kozaki wygodne już mam (oficerki), chciałabym teraz takie bardziej pokazowe:P zrzuciłyśmy się w pracy na chipsy w tubie;) i teraz chce mi się coli:) idę dziewczynki do domu:) 🖐️ kupiłam sobie w końcu kosmetyczkę:D po dwóch tygodniach szukania;) jak się chce kupić, to zajebiście trudno dostać taką, jaką się chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mi kafe muliło przed chwila musze w koncu si wziac i zalicytowac ten podklad na allegro, bo ciagle nie mam czasu aha i kosmetyczke tez potrzebuję, bardzo, duża dosc i z kieszonką na zamek najlepiej, bo mam duuuzo pierdólków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tylko na chwile.. chcialam wam podziekowac za wszystkie cieple slowa nie bede tu raczej zagladac przez jakis czas...musze sie pozbierac... zreszta...ostatnio i tak czulam sie tu niewidzialna chcialabym zebyscie wiedzialy ze bardzo was wszystkie polubilam i ciesze sie ze was poznalam..bardzo sie z wami zzylam... taka juz jestem... mam nadzieje ze chociaz niektore z was o mnie nie zapomna i bedziemy w kontakcie sciskam i caluje 🖐️ 🌻 p.s Aga----trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do domku za chwile dzis spotykamy sie ze znajomymi z egiptu, znaczy sie poznalismy ich w egipcie, pewnie wroce znowu pozno, takwiec jakbysmy sie dzis nie widzialy to do jutra laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×