Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czesc Kofi dawno do nas nie zagladalas pisz szybciutko jak sie czujesz i czy musisz lezec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza niepredko mam nadzieje ;) synus ma nakazane siedziec do grudnia wszak strzelec ma być :D choc z checia bym go juz ujrzała, a nie tylko na usg Ale jak mnie zobaczycie i moje 10 kg to tak jakbym była tuż tuż ale za nic nie moge sobie odmówic słodyczy i ciastek :O :O za nic............................................... Jutro jedziemy kupowac Orbitreka narazie dla Męża ale i ja sie ciesze bo inaczej to po ciazy bede musiała wymienic cała szafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede lezec powinnam i w sumie duzo leże ale głównie z powodu nerki, ona jest czasami tak UPIERDLIWA że juz nie wiem co jej przeszkadza, w ostania niedziele dała mi niezle w kosc juz myslelismy ze pojedzimy do szpitala Z ciaza wszystko okej na szczescie, synus rosnie tak ze ja nie wiem ile on bedzie miał jak sie urodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi, a co jest przyczyną tego uciskania na nerke, czy moczowod, bo nie pamietam jak to dokladnie mowilas? nie da sie tewmu jakos zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kofi :D dziękuję wszystkim za dobre słowo :D 🌻 jutro jak nie dostane okresa to lecem do mojej gin ;) i się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam liste zadan do zrealizowania od nowej pani pelnynocnik isoewj :O przeciez ja nie wiem o co jej chodzi ani nawet na oczy jej nie widzialam juz nie mowiac o tym, ze na tak na dobra sprawe jescze nie pracuje.... hm jedno wielkie hm czy ja te zadania zrobie???? no... hm eeeeeee niech pomysle no moze ale w przyszlym tygodniu moze najlepsze jest kurna to, ze nikt nie wiedzial ze w tamtym porzednim wydziale mielismy ksiegi sysy\\temowe, wiec nas wselkie audity omijaly... no kul. to po cholere ja nad tym tyle siedzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika juz nie wiem naparwde, myslałam na poczatku ze dzidzius uciska ale lekarz w poniedziałek pwiedział ze jest tak ułozony, Mój Skarb Najdroższy ze to nie on. czasami jak za duzo chodze, lub mało wypije wody to boli a czasami sama z siebie :O wiecie ze ja juz pije około 3,5-4 litrów w życiu tyle nie piłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Czigra przed chwilą została rozpoznana. Kurde, a miałam nadzieję, że już wszyscy zapomnieli o mym występie. Kofi, widać, że Ci synek daje siłę, by to wszystko przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi kurcze no to szkoda ze nie wiadomo co wlasciwie jest przyczyna, bo w takiej syt nie mozna zapobiegac :o ale mam nadzieje ze ten bol bedzie sie zdarzal jak najrzadziej 🌻 tak z innej beczki rozmawialam z moja mama w weekend o ciazy i porodach i mowila ze miala oba małe brzuszki, dzieciaczki, czyli my bylismy mali urodzeniu kilka tyg przed terminem, porody szybkie i bezproblemowe :):):) mam nadzieje ze to sie dziedziczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka juz sie przyzwyczaiłam, naprawde... czigra oj masz racje, Moj Mąż tak mi własnie powiedział on przeciez widział i widzi Jedno wiem na pewno że człowiek nie zna dnia ani godziny... Do tego czasu łykałam witaminki ciążowe i biegałam uskrzydlona... ale co tam jeszcze tylko 2 miesiace, własnie chciałabym za 2 m-ce urodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika róznie z tym bywa Moja Mama tez miała łatwe porody a moja siostra rodziła ponad 30 godzin mało sie cesarka nie skonczyło ( z tym ze ona upierała sie przy naturalnym) w dodatku miała najgorszy rodzaj bóli z krzyża i wszystko bez zzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto Cie rozpoznal???? ja wczoraj natknelam sie w teletygodniu na opinie czytelnikow na temat nowej wersji tego programu i raczej sie telewidzom nie podoba... mi trudno powiedziec,bo nie znam tej starej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sie to nie sprawdzilo moja mama miala super lekkie i szybkie 3 porody,a ja rodziłam dobe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolałam starą;) chociaz gdyby nie nowa, to nie wiem, czy Czigrę bym zobaczyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie opisywałam wam kiedys jak mój poród będzie wyglądął ... no.... i tej wersji sie trzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka skąd masz alegros?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mnie to zastanawia:) moze hanka zgwałciła informatyka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi! super fotki, wygladasz przecudnie :) brzuszek juz masz konkretny i okrąglutki, jak przystało na mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×