Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

zaczynam mieć pietra przed egzaminem.... łyknijcie w sobotę moje zdrowie, co? za mój cholerny egzamin :o od którego już niemal rozwolnienia nerwowego dostaję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki wyslalam wam 3 maile, dajcie znac czy doszly... guska podaj mi swojego maila, bo nie mam chyba, mam jakies ale nie wiem czy to aktualne a chcialam ci tez wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki ale sie ciesze - udało mis ię dostac an ten kurs o którym kiedys wam pisałam, na termin jesienny,a nie dopiero na wiosnę. Zwolniło się miejsce i babka dziś do mnie zadzwoniła, tak więc idę w listopadzie :) Superowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie obejrzałam :) ale masz już brzuszek :) a ten piesek to posokowiec bawarski? bo jesli tak to przyjmowałam kiedys szczeniaki od takiej suczki, jednemu nawet robiłam sztuczne oddychanie - usta - pyszczek, ale niestety nie udało się go uratować :O Aga - trzymam kciuki z całej siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny tak to posokowiec, strasznie madry pies...fajnie mialas ze odbieralas taki porod, tutaj jeden zdechl bo nie chciala go karmic ale moze byl chory ze go tak odsuwala...a brzuszek rosnie mi z dnia na dzien bardzo mocno, juz jestesmy w 21 tygodniu...masz jakies nowe fotki mieszkanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga1980 prosze tez o maila jak juz cos bedziesz wiedziec bo na kafe nie mam kiedy zajrzec mysza a ty juz mialas ta sprawe ? ta co mialas pewnego mezczyzne powalic na kolana swoim wygladem? strasznie jestem ciekawa a przez 100stron nie bede szukala....napisz na maila jak nie chcesz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy, jak tylko bede coś wiedzieć zaraz do wszystkicxh napisze maila :D a dziś jak na złość nie mogę odczytać wiadomości z poczty :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra masz racje, sa przesliczne tylko ja pewnie juz ich wiecej nie zobacze :( strasznie zle znioslam podroz na wesele, myslalam ze nie dojade taki skorcz mnie zlapal i bol wiec pewnie juz do konca ciazy nigdzie sie nie wybiore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek, to już tylko chwilka. A potem sobie odbijesz i pokażesz dziecku cały świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja jestem:) szurek, slicznie wyglądasz:) a pieski przesłodkie:) niesia, życzę Ci duuużo zdrówka, no bo wiesz;) objadłam sie rosołem ze skrzydełkami, uwielbiam rosół, a na taką deszczową pogodę to dla mnie obiad idealny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ustysia, czesc iv :) a ja rosołu nie lubię jem go zazwyczaj raz na rok - na wszystkich świetych - wtedy rzeczywiście się przydaje, bo ja wracamy zziębnięci z cmentarzy to akurat nas rozgrzewa. a ja popijam wink z moim męzulkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny, to fajnie macie;) MM naprawia kompa i go wyzywa jak może;) a ja biorę się za prasowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv - biorąc pod uwagę, że ostatni miesiąc spedzalismy na budowie, nie mieliśmy chwilki dla siebie, bo jak wracaliśmy to padaliśmy jak muchy, to nam się chyba nalezy. Ale super uczucie jak można posiedzieć w domku z męzem i napić się winka :) własnie zyskałam kolejne ulubione wino - kadarka. Kolrezanka mi mówiła ostatnio, ż esmaczne, no to kupiłam. I fajnie. W sklepie były 3 rodzaje - za 9, za 12 i za 15. Najbardziej mi się to za 12 podobało więc kupiłam i jest bardzo smaczne :) Po prostu DiT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię kadarkę:) eny, zasłużyliście sobie na odpoczynek 🌻 idę dalej do żelazka;) patrze też na kasię i tomka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv dziekuje 🌼 eny ja tez lubie kadarke niesiaa a ty co chora???? napisz jak sie czujesz i jak masz nowe fotki brzuszka slij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry my też pijemy wino ale nie kadarke bo nie lubie:O jest tu kto wszak?? spałam sobie a depilacja nie zrobiona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) a my sie wlasnie zastanawiamy,czy otworzyc szampana,ktory stoi u nas od grudnia,kiedy to moi rodzice przywiezli go,zeby uczcić narodziny Julity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee krisowi sie nie chce,a sama nie wypije:) wlasnie kris pojechal do sklepu po cole i cos slodkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) padam z nog bo dopiero wrocilam od mamy z firanka, powiesilam. Wyglada przepieknie. Zrobie jutro fotki i Wam wysle :) Aga-piekny brzuszek no i tak ladnie wygladasz na fotkach :) Ide sie kapac i do lozka, jutro czeka mnie ciezki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×