Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mika, a jeśli twój mąż pijany nie jest, nie ogania się od Ciebie z okazji wyziewu...? Bo ja to się wstydzę atakować na smroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra, ja też się wstydze, ale powoli MM lody przełamuje, bo wciąż mi powtarza, że seksownie wtedy pachnę;) hmmm... każdy lubi coś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 5 piwach nie wiedziałabym, że coś ktoś tam ze mną robi. Gdyż zajęta byłabym rzyganiem przed się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula :D:D:D:D:D:D:D:D marcy, czemu nie bedzie? wiecie co jest najgorsze, ze ja sie znow na seks nakrece jak nie wiem, a moj maz chyba sie calych zapasow nasienia wczoraj pozbyl i co... no z czym do mnie wystartuje? z jajeczkami jak orzeszki ziemne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexownie się pachnie, jeśli obie osoby są po spożyciu, nawet różnych alkoholi. Jedna osoba po jednym piwie dżabi niemiłosiernie. Po winie jednakowoż. Lampce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wszak pytam grzecznie awizo powtórne oznacza że było pierwotne prawda??? gówno kurwa prawda!!!!!!!!!!!!!!! i tak odnalazła sie kolejna paczka hanko w takim razie mój mąż ma nasienia za ich oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz stanowczo wole 0,5l obalić bo wtedy nic mi w gardle nie stoi a zapach a raczej odór jak i równiez w całej rozciągłości ma małza wiec komu to przeszkasza....najwyżej roslinom przez lata pielegnowanym przem mego meża, ufff koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra, moj maz sie opędza ode mnie niezaleznie od tego czy jestem po czy nie po :) on tak ma, ze nie opedza sie jedynie od kompa ale nigdy nie uzyl argumenu ze mu przeszkadza zapach chmielu i drozdzy :) zreszta przewaznie jak ja jestem pijana, to on tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo ty nie kus, bo ja swojego meza ci nie oddam a i twojego w LIZING wezme majk po prtobie kapeli zawsze smierdzi 1. browarem 2. stechlizna o bobie, najbardziej antykoncepcyjny smrod jaki w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz pije z żadka ja... same wiecie słowem widac nie przeszkadza mu :D zreszta jemu nic kurwa nie przeszkadza ruchał by sie non stop wszędzie o każdej porze bez względu na samopoczucie bez względu na to czy jestem w szpilkach czy w podkoszulku malarskim bez wzgledu na to czy jesteśmy sami czy nie bez względu na to czy mam okres czy nie bez względu na to czy na tamto dziękuje za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa powiedzmy sytuacja: wieczór sobotni, wychodzimy na balety na dole czekają znajomi robur: myszo może byśmy tak szybciutko jeszcze co???? ja: co szybciutko?? rour: no numerek szybciutki ja: pojebało cie robur: myszeczko, zuziuuuuuuuuuuuuuuuuuu! ja: kurwa mać robur: za to będę sie łądnie zachowywał ja: nie robur: proszemmmmmmmmmmmmm ja: lecz sie robur: nie moge, nie doskwiera mi to ja: ale mi doskiwera robur: to może ciebie wyleczymy robur: znam fajowe lekarstwo;) napewno ci pomoże !!!! itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci myszo tego born bobie nie zycze!!!!! niech mu nei przechodzi, bo mowie ci o wiele bardziej wolalabym sie znowu opedzac, niz sie prosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że ja jestem takim babskim wydaniem Robura. Jeszcze się nie zdarzyło, bym się opędzała. No, może z raz. Bo ja nienawidzę jak się mnie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, uważaj se, bo Cię Miriam dopadnie w ciemnej bramie i będziesz po stokroć wolała w gardle czuć jednak tego browca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w tej chwili tez sie nie opedzam, jeszcze by tego brakowalo, mialabym seks raz na pol roku, jakbym sie tak pare razy opedzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się opędzam przeważnie przed @, nietykalnośc jakaś ze mnie wtedy wychodzi;) taka odmniana pmsa:D ale MM już skumał system i specjalnie nie nalega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja się nie opędzałam nawet wtedy, gdy miałam 6 razy z rzędu i \"bestia\" już się podnosiła do 7-go razu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysla ;) nastepne spotkanie forumowe bedzie koedukacyjne i bedzie mialo forme swingers party. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×