Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Wiem, ale nie powiem (bo wstydam się, że nie wiem). Ale domyślam się, że może to mieć związek z wsadzaniem w odbyt jakichś ostrych narzędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam całkiem blisko. I w przenośni i dosłownie. Wystarczy przejść przez rów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka mówi właśnie przez telefon o jakiejś dekoracyjnej dziurze. Być może umawia się do fryzjera na postrzyżyny fryzurki intymnej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi prosze na maila,kto o ktorej bedzie w tej wawie,bo nie moge odnalezc emila z godzinami tyle tego naprodukowalyscie a jestem wlasie w trakcie opracowywania strategii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możliwe:p! Jak można zapisac tyle stron przez cztery godziny:p Mam zrobione paznokcie, teraz biorę się za sprzatanie;). Myszo!!!!!😭 Chciałam Ci o czymś powiedzieć😭!!!!!!! z góry przepraszam!!!! Chciałam na Twoją część dobrze przykleić rozgwiazdę na ścianie w łazience, bo mi się ciagle odklejała, więc ją potraktowałam silikonem a ponieważ zjeżdżała w dół, przykleiłam taśma malarska. I jak ja zdarłam, zdarłam tez farbę ze ściany!!!!!!!!!!!!!!😭 I nie umiem znaleźć tej farby, żeby to zamalować!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego Ty o tym Ropoochu mówisz z uśmiechem? Czyżby przypadła Ci do gustu wizja takiego zabiegu? Mogę Ci to załatwić. Wystarczy, że mnie bardzo, bardzo wkurzysz, niewycierając po sobie dokładnie prysznica szamatką z mokrofibry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalyna, jak mogłaś pomyśleć, że Mysz będzie chciała u Ciebie mieszkać w takich warunkach!?! Natychmiast znajdź jej jakiś hotel i opłać z góry dwie doby!!! Ludzie to mają tupet, chcą gościć przyjezdne Mysze bez farby na ścianie w łaźni, doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropuchu a jak ??? bardzo mnie to zaintrygowalo. wlasnie przeczytalam o organizowanym w naszym powiecie konkursie sikawech konnych i recznych. no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra:p:p:p:p:p:p!!!! Kupiłam na jutro dwie tubki chipsów...Czy bardzo będziecie złe, że jedną właśnie zjadam?:p Dobra biorę się, bo kurde...Czas ucieka, w domu żona czeka, niech Pan już leci do dzieci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezusie, dobrze moze ze ta mysza nie przyjedzie do mnie? u nas na polowie scian w lazience sa ubytki farby... oraz plytek... oraz bateria nie do konca dziala... slumsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istny Harlem. Jak to Mysza czipków nie zje. Oczywiście, że zje, już Kalyny szczującej ją Pomponem w tym głowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze niesia dzis do mnie nie przyjedzie. Miałabym przynajmniej mobilizację, żeby posprzątac, a tak to mi się nie chce w sumie za jakieś 2 godziny muszę wyjść, a nadal jestem w piżamie :O acha, wyskoczyły mi 2 syfy na czole i jeden na brodzie, a na dodatek skóra mi schodzi na lewym policzku - cieszycie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc siwek!!! no, mysza by jeszcze mogla uczynic jeden myk. otoz na stanowiskach autobusowych sa rozklady jazdy, na ktorych sa numery telefonow do przewoznikow. musialaby otozwziac i zadzwoni i bilecik sobie zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc siwek:) han, to może Ty jej tego pomysła smsem poślij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie tyle czasu bo mi sie jakiś wirus do kompa władował... chciałam tylko oznajmić wszem i wobec że mój dzidziuś juz od tygodnia daje o sobie znać ciągle kopiąc mnie i wiercąc się...:):):) mówie wam nie ma wspanialszego uczucia....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×