Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

niniejszym czigro dziekuje :) od razu mnie lepiej, chocia ten interaktywny to byl najwazniejszy temat... mge wam napisac cos po slowacku, chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już przestałam wszystko przeliczac na płytki, albo puszki z farba. pora na powrót do normalnego życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadnij od czego mi taki łeb urósł? Od zastanawiania się nad głupimi pytaniami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wlasnie! przetrag skonczony. jolka wrocila na me lono. moge ja zasypac glupimi pytaniami teraz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy tak z Jolką tymi łonami szczepione w pracy...? Czy może ona się na Twym zwija w kłębuszek i mruczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Jolka jest owieczką? Masz chorobę sierocą? Bo jak koń ma, to mu do boksu wstawiają owieczkę i nigdy nie jest już sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że Czigra dziś udowadnia, że jest spadkobiercą umiejętności związanej z ciętą ripostą;) a odpowiedź o wałku wykorzystam lokalnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to konie moga miec chorobe sieroca???? kurcze, to moze dlatego koniu tak chleje do nieprzytomnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym miec owieczke tak w ogole. taka malutka, kieszonkowa. albo krowke. zawsze bym miala swiezutkie mleczko do kawki i to w takiej adekwatnej ilosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ivko, tak mnie najszło przez Ciebie, że teraz żadnego wyrazu nie pozostawię bez niezbędnego komentarza:) Han, mogą, mogą. Kiwają się nie do tyłu i w przód, ale na boki. Smutno to wygląda. A koniu jest po prostu alkoholikiem i żadna owieczka mu nie pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro krówka zmieściłaby się do kieszonki, to jak wyglądałoby wymionko, za które musiałabyś poszarpać, by to mleczko wartkim, przerywanym sikiem popłynąć raczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wymionko biedronki!!!! pomoze, wlasnie ze owieczka pomoze koniowi!!! powiedz ze pomoze!!! bo jak juz nie woieczka to na straty! i znow nie bedzie wokalisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaśpiewam... :D A jemu to już tylko wizyta u doktora Rafalskiego, jedynego psychologa w W-wie. A ta dojareczka to na jakie bateryjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na polance w środku Stumilowego Lasu siedzi Puchatek przy ognisku i piecze kiełbaski. Przychodzi Kłapouchy, więc Puchatek go grzecznie zaprasza, żeby się przylączył. Kłapouchy siada więc przy ognisku, razem sobie pieką te kiełbaski, ale coś gadka się nie klei. Więc Kłapouchy, żeby rozluznić atmosferę, zaczyna się Kubusiowi zwierzać, i mówi: - Wiesz Puchatku, ja to właściwie nie lubię Prosiaczka... Na co Puchatek: - To nie jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na słoneczne :p własnie dzwonił do mni ekoles z tej knajpy i pyta czy przyjdziemy, czy stolik dla nas trzymac. popierdzieliło mu się i zapisał na dziś no ale na szczęście już zmienił na jutro i wszystko jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak ten czas sie przy piatku wlecze, no ja nie moge i jeszcze mnie brzuch boli, chyba se wezmę nospę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te korbkie to pincetka by trzeba obslugiwac... za duzo roboty. to ja juz zostane przy mleku z kartonu :) ale tak powaznie- koniu serio alkoholikiem chyba jest i to jest straszne. jak juz ostatnio po pijaczku zaczal mi meza za uszkiem calowac to sie wkurwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy się ze mnie śmieją, że jak jutro będą wiadomości na zywo oglądać, to mnie gdzies uwieszoną na latarni nad maszerującymi zobaczą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pedałkami będzie operował kto? Ano mały złośliwy gnom z szafy Myszy (po kursie krawieckim), co jej podstępnie ubrania nocami zmniejsza. Ooooo, panie koniu, trzym się pan na baczności, bo jak zaczniesz się do robienia malinki Majtkowi zabierać, to Cię Hanka zaraz wyleczy z chorób wszelakich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×