Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mysza, a ja dla Ciebie szpilki se włożylam, Han lewego buta na prawa noge a Czigra to..chyba sobie zęby umyla czy cuś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - no w sumie to mogłam się tego spodziewać :p furka - no własnie - pokaż jakies fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo, a ja jestem rozczarowana ze wbijasz sie do busa do katowic, a do bb nawet nie probujesz. czuje sie dotknieta do glebi serca mego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa a widzisz sens i logike???? wciskac sie do bb zeby potem o 3 w nocy jechac pociagie, do katowic????? jakby marcy miała zajęcia to co innego wszak byłoby to przy okazjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje gdzie pracowałam a wrobie teraz malutka bo ją zasypałam zdjęciami niech wam pokaże bo ja godzine wcześniej brykam na karmienie wiięc za kwadrans sie zmywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zobowiazuje cie do odwiedzenia mnie w terminie innym dogodniejszym. pod grozba ze ja nawet ci nie powiem kiedy bede w krakowie po zjezdzie wodke pila pod twoim mieszkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, za tydzien, ale wtedy wracam od razu do bb gdyz moj maz i jego szarpidruty graja koncert na ktory oczywiscie jako menago musze jechac. a w niedziele jest chrzest wiec mnie w ogole nie bedzie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesooo, o jesooo, po fiut ja poszłam jeść w czasie, gdy Furka się ukazała, a mysz nogą zaśmierdziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly tata moim zdaniem, tez taki rumunek czorny ;) weekend zaczety bo sa procenty! wiecie co, mam nadzieje ze do jutranie spuchne jak krolik. cos mi sie zrobilo z zebem i zaczynamnie bolec lewa czesc twarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Furka:) dziewczyny zbieram sie juz do domu, zycze Wam jutro swietnej zabawy, trzaskajcie mnostwo zdjec i nie zapomnijcie sie nimi ze mna podzielic, bede o Was jutro myslec:) wypijcie tam zdrowie za dziewczyn nieobecnych cialem a obecnych duchem:) no i uwazajcie na siebie, na korki i na girtycha:P aaaa udalo mi sie wygrac licytacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furszulka Mati śliczny !!!! kurcze ale sie wzruszyłam przy tych zdjeciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, porozsyłalam zdjecia furki, widze ze juz ogladacie :) furka - mały mati przesliczny! :) do tatusia podobny jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zmywam - jadę na odbiór :) bedziemy miały co jutro opijac jak nam toastów zabraknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny pomyslnego odbioru !!!! Oj bedzie jutro, bedzie.... :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj daaaaaaaaaana dana dana dana matulu kochaaaana! no i co, nastawilam sie ze nie pojde na probe a wychodzi ze chyba jednak pojde do mego kochanka dyrygęta jezu, ale mnie sciął ten drink... matko jedyna! alem mocarza zrobila... :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dziewczynki do domu 🖐️ strasznie zimno:( z tymi co jutro, to.. same wiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra znikam z sieci nie będzie mnie już jestem pod komórą wysyłam wam mój numer jakbyście nie miałay i spadam do zobaczyska dupyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zycze wam jutro super spotkania, robcie ladnie fotki zebym chociaz mogla poogladac....smutno mi ze mnie nie bedzie z wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja Was pożegnuję, dziś się trochę urywam. Mam nadzieję, że do jutra:) Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam bilety :D właśnie byłam w sklepie i normalnie sięprzestraszyłam myślałam, że upadnę słabo mi sięzrobiło niedobrze gorąco ciemno przed oczami :( mam nadzieję, że to nic poważnego :o ale zniknę może będę wieczorkiem jeśli nie będę to do jutra :D iva, nie śpij tylko mnie wypatruj :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×