Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Niesia 17??? ja mam 116 :D:D:D:D witam Furke :D:D:D witam Siwka :D:D:D fajnie że bobas daje się już wyczuć ;) zdjęcia bede oglądać później, tj. w pracy czyli za jakieś 2,5h :P a teraz ide dalej sie byczyć, wszak zostało mi półtorej godziny tylko :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, witam :) zglądam po raz pierwszy dzisiaj, bo miałam taki zapitol, że tylko m piórka w dupce bakowało :) więc na pewno też nie nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma???? :( to z kim ja się piwa napiję???? i do egzaminu przygotuję.... trzymajcie proszę za mnie kciuki :( bo się boję, mam niemal srazkę z nerwów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O furka!!!!:D:D:D!!! Cześć!!! Synuś sliczny, taki podobny!🌼 Mysza, chodź tu i powiedz mi o której mam z moim brytanem wyjść po Ciebie:p. Wyjdę sama, bo mąż ma mecz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaliny mysza coś pisała, że idzie do fryzjera i będzie pod telefonem:) masz dla mnie czigrowągłowę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bilet :) nie wiem do czego sie spakuje, bo nie mam torby na flaszki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guśka- doczytalam ze trzesiesz portkami :) nie bój żaby, bedzie dobrze! TY nie zdasz? 🌻 bedziemy trzymac za ciebie kciuki i na pewno sie uda zobaczysz:) ide jesc i musze jeszcze wyprac szybko bluzke na jutro bo nie zdazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic. mąż zrobił naleśniki pytania typu - może, powinien, zawsze dotyczące np. zmiany świateł z drogowych na mijania, świecących się kontrolek, pierwszej pomocy, przekazywania dokumentów przy przedaży pojazdów..... rozwalają mnie i kładą na łopatki, cały czas mam 3-4 błędy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zdałam :) a julce juz nie mam pomysłu co dolega - chya zeby... musze ja caly czas miec na rekach i lulac lub nosic, bo jest placz wyrazajacy czarna rozpacz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy, mamy klucze :D jeszcze mają sporo do zrobienia ale jest szansa, ze do końca października uda nam sie już przeprowadzić. To znaczy my i tak się przeprowadzimy, ale chcielibyśmy żeby to było legalni :) haha - wygraliśmy małą paczkę chipsów :p guśka - czy ty bedziesz zdawała prawko? testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guśka - no to kciuki trzymac będziemy :) nie wiedziałam, że teraz jest tak, ze sie jednego dnia zdaje wszystko. ale się na jutro demonstarcje szykuja - ale nas ominą, a raczej my ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz jednego dnia wszystko, ale tak jest lepiej - bo czas oczekiwania to ponad miesiąc, więc.... może jakimś cudm zdam te cholerne testy :o już o jazdę się chyba mniej boję, niż o to pieroństwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam już stąd :P:P:D do zobaczenia :):D:D:D:D:D:D:D:D:D najbardziej nie mogę się doczekać KOMITETU POWITALNEGO :P:P baj baj 🖐️ ale fajowo :):) jak coś to dzwońcie lub piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×