Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

witam i o zdrowie pytam ;) eny ja nie narzekałam itp. itd. wiem ze to moze być irytujące jak sie chce czyms pochwalić albo pozalić i nikt cie nie zauważa (gratulacje w związku z podpisaniem umowy czy jak to się nazywa w każdym razie syper!!!!!!!11) ale zwróć uwagę że ja poprosiłam dziewczyny które przestały tu uczęszcząć o kontakt ze mną mailowy bo nie mam juz starej skrzynki i cisza!!! dotyczy to również ciebie - brak kontaktu więć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzisiaj jestem nadal zawalona... poprostu dzięki niekompetencji innych dzisiaj się chyba z całym oddziałem nie wykopiemy :o eny - raz napisałać, że jesteś już żoną a może niedługo i mamą... coś w tym stylu... zagadałam do Ciebie, z uśmiechem poprosiłam o wyjaśnienie, czy jest tu jakaś ukryta informacja... słowem się nie odezwałaś.... więc zanim zaczniesz mieć pretensje.... byłam teraz w warszawie - chciałam się może z kimś poznać, pytałam, czy ktoś jest zainteresowany - cisza....... wniosek - albo osoby z warszawy mają to gdzieś, albo nie przeczytały i nie zdążyły zareagować... wierzę, że to drugie i dlatego na nikogo nie skaczę, że się nikt nie odezwał. widziałam wczoraj wpis o akcie notarialnym, gratuluję, ale zanim zdążyłam zareagować, posywało mi się wpracy i przewalone mam od wczoraj... dzisiaj pracuję od 7.15.... mimo że chodzę na 8 i do 16 - pewnie posiedzę do 17 i nikiogo to nie obchodzi, że czeka na mnie dziecko czy że wreszcie po dwóch miesiącach chciałabym odwiedzić znajomych... że się spóźnię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku
Po prostu one sie zgadaly i juz tu nie zagladaja.To niemozliwe zeby tak po prostu nagle wszystkie zniknely z tego forum.Chamsko sie zachowaly ale jak widac nawet sie tym nie przejmuja.Olejcie je,zalozcie sobie swoje forum i nie dajcie zeby one was czytaly,bo nie sa tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) furka zdrowko OK:) a jak Twoje?:) wiecie co - to juz moj trzeci dzien bez kawy - normalnie nie wierze, ze wytrzymuje:D w sumie szczerze mowiac to bez kawy da sie zyc:D aga spoko ze mezowi podobaly sie koszule, moj raczej koszule zaklada w wielkie dni wiec nie mam pola do popisu zeby go ladnie ubrac a szkoda! swieci slonce chce mi sie isc na spacer, chyba po poworocie z pracy porwe moich chlopakow nad jeziorko:) trzeba korzystac poki nie ma trzaskajacych mrozow, sniegu po pachy bardz co gorsza chlapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasia zdrówko wporządku :D cześć zapracowana Matko Polko Agnieszko :P ty tyle nie pracuj bo sobie krzywde zrobisz ;) u mnie w poniedziałek zmiana władzy w urzedzie ciekawe jak to się odbije na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zastanawiam jak się zmiana władzy w urzędach odbije na moich przyszłych premiach... ludzie!!! normalnie do nikogo się dobić w piątek nie można - ten nie przyszedł, ten gdzieś polazł, tamten na urlopie, a reszta poprostu nie odbiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja dziś mam nudy do potęgi ntej...ale ide na urlop wiec...:) całe szczescie ze zmiany w urzedach nie mają nic wspólnego z moja praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha to wyobraź sobie jak to jest w Polsce przez kadencje przykłądowo rządzi prawica i pod koniec kadencji wszyscy maja dość prawicy i głosuja na lewice i ta rządzi przez nastepne 4 lata i tak w kółko macieju. U nas przez 2 kadencje rządziło SLD a teraz jest druga tura wyborów gdzie walczy ze sobą pis z niezszeszonym i każdy obiecuje zmiany jak dla mnie rewolucyjne. Więc wszystkiego moge się spodziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak u nas - było SLD teraz pora na SISIU, znaczy PIS ;) mam powiązania z urzędami, tak to nazwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja bezpośrednio z nim związana :( kto wie co mnie czeka :( chociaz wiesz w swoich hasłach przedwyborczych obiecuja ze nie beda zwalniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz tu a nie wskakujesz na swoja stronke to sie zapytam tutaj. Poradz bo nie wiem czy mały ma katar spowodowany przez centralne czy moze jest chory. Zawsze pojawia się wieczorem i jak sie robi cieplej bo napalimy. Jak jest zimno to nie ma. Ja juz sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiziałam co pisałaś :) nie potrafię odpowiedzieć, bo już drugi tydzień mija jak julka się smarka :o miałyśmy od jutra chodzić na basen i musimy odpuścić :( kolejny kurs za max 10 tyg. pewnie masz sporo racji - spróbuj nastawić nawilżacz lub przynajmniej trzymać mokry ręcznik na kalryferze co do olbasu - jest za mały na takie olejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? dostaję świra... czuję się jak zamknięta w klatce :o albo znajomych dziecko chore, albo nasze, albo jedni gdzieś wyjechali, albo my, wiecznie się mijamy i mamy problem z umówieniem się na wieczór,mimo szerszego grona znajomych... wiecznie coś... cały czas praca i ludzie z pracy - z całym szacunkiem, ale chwilami patrzeć nie mogę, mimo że bardzo lubię dziewczyny :) świruję... dobrze, że się dzisiaj wreszcie z kimś spotykamy, bo na prawdę wysiadam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurcze moj nos juz nie wyrabia...smarkam ciagle krwia... we wtorek ide na usg,juz nie moge sie doczekac:) no i weekend mam znowu zawalony przez druga ture wyborow ale zawsze dodatkowa kaska wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recznik i nawilżacz jest i mimo wszystko jak jest cieplo to smara a razcej dławi sie gilami :( jakbym jeszcze dała rade to odciągnąć gruszką to by było dobrze a tak to mały sie drze płącze brunatny sie robi jak mu próbuje wygruszkowac nos moze fridy bym spróbowała tylko jak ja mu to włoże a potem utrzymam w nosie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka - julka też się drze i wyrywa - ale niestety - wyciągnąć trzeba, więc ją misiek trzyma a ja ściągam - i to takie ilości, że bajka :o a kupiłam odpowiednik fridy - do dupy oględnie mówiąc, jak sama frida - nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie temat urządziłyśmy :P zaraz pomarańczak nas obsmaruje ale co tam :D ja tez mimo wszystko czyszcze nawet wojtek powiedział że znieczulica jestem ;) ale pomimo ze tyle tego wyciągne to mały dlaej ma to w gardle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyść, dobrze robisz. możesz ewentualnie kupić syropek w aptece - kurczę, zapomniałam nazwy, ale malinowy dla niemowląt, z prawoślazu. lekarka kazała mi dawać 2,5 ml dwa razy dziennie. i wapno - taka sama dawka. julka była w takim samym wieku jak Matti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lunia zeby nie było ze sie nie witam i nie widze :P jak myslisz aga do lekarza z nim pójść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przez weekend nie przejdzie - idź, niech lekarz sprawdzi, czy nie siada katar niżej, obejrzy gardło. nie zaszkodzi. czesc Lunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie o gilach i o czym chcecie jak komus nie pasuje to nie musi czytac:) mi to nie przeszkadza zbieram informacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a ja wczoraj mialam wychodne - pierwsze od narodzin kuby! i wiecie co - mialam wyrzuty sumienia, ze po pracy praktycznie tylko cyc i buzi na przywitanie i juz wychodzialam, nie bylo mnie wprawdzie 1,5 godziny a i tak nie umialam sie cieszyc tym wyjsciem.. glupie to, ale prawdziwe. ja odpukac na razie nie walcze z kubusiowym katarem, ale jak mial go ostatnio to tez mu czyscilismy nosek. taki fafel maly nie wie co to wydmuchac nos i sie meczy, dlatego tez musiemy mu pomoc. najgorze w nocy, ale furka ukladak mateusza wyzej wtedy latwiej sie mu oddycha :) za godziene koniec i weekend = to tak pisze zeby age powkurzac:D wybacz mi:) Lunia - ja na kazde usg czekalam z niecierpliwoscia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nam julka zrobiła kawał w nocy. mianowicie - spała między nami, ja od ściany, misiek z brzegu, ona na środku. w penym momencie słyszę jakieś stękanie, kwękanie i szelest. wstaję - jej nie ma koło mnie. więc budzę miśka - julka spadła!!!!!!,on się zerwał - gdzie?!?! (i szuka jej gdzie być powinna) no tam, z łóżka się zsunęła!!! on zdziwiony - gdzie?!?! no tam, koło łóżka!!! a jak doszło do tego? julka kręcąc się i wiercąc zsunęła się z łóżka na taką pufkę która leży zawsze obok. pewnie gdyby nie to że szeleściła potwornie leżąc na nowej koszuli miśka :D za moment by zasnęła - bo czasami tak się wierci w łóżeczku i nie zawsze wstajemy, bo za moment usypia dalej. a do tej pufki z łóżka nie miała nawet pół metra, więc zwyczajnie gładko zjechała. cały dowcip polega na tym, że ona się przecisnęła między oparciem a głową miśka a on nic nie poczuł :) ja się wystraszyłam nie na żarty... dobrze że nic się nie stało. tylko dzisiaj mamy ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ale jak wyzej na poduszce go położyć?? dzwoniłam do lekarki i ona powiedziałą ze moze sie na cos uczulił niekoniecznie an cieple powietrze kazała kupic nadivin?? bo nie wiem czy dobrze usłyszałam co myslicie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×