Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a dzisiaj co to? Szurek śpi tak wcześnie? Lunia a ty gdzie dzisiaj się podziałaś? A tak w ogóle to w weekend tak jest tu zawsze skromniutko?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frekwencja jak na wyborach :):) więc ja też spadam ppppaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć szczególnie witam M_ke :) pamietam męża z nalesnikami ;) nasze \"mieszkanie\" ma juz metr wysokości. spróbuje wyslac wam :) Szurek, poprosze twój bandziołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :( kurcze, gdzie siępodział weekend??? :( jutro mam egzamin - trzymajcie mocno kciuki.... proszę :( już mi plac wychodzi (tfu tfu, odpukać) teraz się obawiam, że na mieście coś dziwnego wymyślę... w sumie jeśli chodzi o kopertę to raz mi wychodzi, raz nie, parkowanie równoległe - 80% szans że zrobię, po skosie - 99%.... poza tym nie jest źle...jeju, mam lekkiego stresa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymam kciuki, DASZ RADE!!! 🌻 ja zdałam za 5 razem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski ;) eny wiem że pisałam że skrzynke mi wrąbało i mozna kliknąc w nicka i tam jest adres ale po pierwsze nie każda ma tam maila po drugie na coniektóre pisałam ale zwrotu nie dostałam wiec sa dwa rozwiązania albo zmieniły adresy albo nie chcą gadać wiec stąd mój apel. a pochwale się że mój cycuś prawie siedzi :D prawie bo jak zrobi nagły zwrot głową to raci równowage i się przewraca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek - wielkie dzięki :P teraz podejście kosztuje 113 zł, a po trzecim oblaniu trzeba dokupić lekcji i pokazać zaświadczenie.... nie stać mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) weeekend weekedn i po weekendzie... ale za to byl superancki:):) aga - bede jutro mocno trzymac kciuki - zdasz na pewno!!! grunt to pozytywne nastawienie!:) a wiecie co, w sobote mojemu Kubusiowi pojawil sie pierwszy zabek:):):):):):):):):):):):) ach normalnie radosc po pachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super kasia!!!!!!!!!!!!!!! mój ma juz twarde dziasełka i wszystko pcha do buzi ale jakoś nie chcą wyleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam, dopiero podniosłam się z wyrka i czekam na męża, bo jeszcze z prcy nie wrócił :( agula27-------> 👄 agniecha79--------> dobrze będzie, pochwalę się, że ja zdałam za pierwszym raze i bez żadnej łapóki, po prostu trafiłam na człowieka egzminatora a nie na świnię, w mojej grupie 2 osoby oblały testy a jazdę zdali wszyscy - w szoku byliśmy ale tak właśnie było, a zdawałam w Płocku a ty gdzie zdajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka, planujecie zostać dlużej w Szkocji? Gratulacje dla Kubusia - zeby sie przydaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmm dobra kawka :) agula27 -----> jak wszystko będzie ok to postaramy się o dzidzię i zostaniemy tu może 6, może 7 lat a może zostaniemy tu już na stałe, nie wiem, nie wiem, póki co plany są 6-7 lat a co dalej życie pokaże, jak to mówią: człowiek robi plany a Bóg się śmieje Kaasia-----> jak mały znosi ząbkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, jeszcze jestem zaspana, ostatnio znow chce mi sie ciagle spac agula wyslalam ci fotki jak ktos chce jeszcze to mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaję w rzeszowie.. też nie daję żadnej łapówki, akurat załatwiania nie lubię :o wolę mieć poczucie że coś zawdzięczam sama sobie :) Kaasia - gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia gratulacje dla kubusia ja juz coraz czesciej mysle o naszym synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek-------> ja podnoszę palec (o zdjęcia mi chodzi) .............. i po kawce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka zdjecia juz ida do ciebie a ja caly czas czekam na twoja buzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha79 ---> dobrze mówisz a u nas dzisiaj otwierają Tesco, to wielkie wydarzenie w naszej wiosce, wszyscy mówią tylko o tym i wszyscy się tam wybierają, oczywiście my też - a jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł jeeee, M_ka dawaj buźke...jak ktoś ma mój adres, prosze o przesłanie go do niej....nie chce na forum podawac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba to dzielny chlopak:D zabkowanie znosi elegancko, nie beczy, nie marudzi, nie goraczkuje:) on wogole pocieszny jest:) doszedl do wniosku ze turlaniem sie po podlodze tez moze sie dostac gdzie tylko chce, i tak sie przekreca z brzuszka na plecy i pomaga sobie nozkami ze jest doslownie wszedzie:D aga - ja zdawalam dwa razy i oblalam, potem rok przerwy i zdalam za pierwszym razem:) jakiez bylo moje zdziwienie ze mi sie udalo:D M_ka - Ty z Plocka jestes??? no patrz jaki ten swiat maly - ja sie w Plocku urodzilam:D w szpitalu na medycznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia -----------> no to fajnie, że mały jest dzielny, ja też się w Płocku urodziłam ale jestem z Kutna a przed wyjazdem mieszkałam w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój Ferdek przyszedł, idę mu śniadanko zrobić a potem powysyłam fotki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 ale u mnie dziś mgliście:( aga...na pewno zdasz za pierwszym razem, nastaw się na zdanie, a tak na pewno będzie🌻...będe trzymać kciuki 🌻🌻🌻 M_ka ja też poproszę o zdjęcia....adres pod nickiem :) a ja już niedługo jadę męza do pracy zawieź, idzie dziś na 12 i nie wiadomo do której...cały dzionek będe siedzieć sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie piękne słoneczko aż jestem w szoku bo tutaj to rzadkość, jak ktoś chce zdjęcie to niech npisze mi @ że chce to wtedy odeślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek----------> ja nic nie mam od Ciebie - dlaczego??? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz starym zwyczajem forumowym powinnam sie obrazic bo nikt mnie nie dostrzegł (albom ja slepa ;) ) i nie złożył mi gratulacji co do siadania matiego bo on ma skończone 5 miesięcy :P ide sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×