Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a lekarka pewnie mówiła nasivin :) kropelki :) ale jak już któraś pisała - z kropelkami ostrożnie, bo co by w reklamach nie mówili, to śluzówkę wysuszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia---o nie mam watpliwosci ze ja takze na kazde usg bede czekac z niecierpliwoscia ale teraz jestem strasznie podekscytowana bo na pierwszym widzialam jeszcze pecherzyk ciazowy no a teraz to juz bedzie dzidzius mial raczki i wogole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! fajny temat macie, ale ale przyszłej matce takie wiadomosci sie przydają :P komp mi dzis tak powoli chodzi, że dopiero teraz udało mi się otworzyć kafe. dziś byłam w szpitalu odebrać moją babcie, przeleżała tam tydzień, ma chore i słabe serduszko. Misiek mnie woła, juz teraz z wami nie posiedze...robi ptasie mleczko i pewnie nie umie sobie sam poradzić. jakie są takie najwczesniejsze objawy ciąży...piszcie o wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa chcialam sie pochwalic ze jestem na diecie i mam juz -1kg mniej:D:D:D a to dopiero poczatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wy jesteście wszystkie niedobre!!!!!!! już się wypisuję z forum!!!!! nikt mnie tu nie widzi!!!!!!!!!!!!!! nikt nie skomentował wyczynów julki!!!!!!!!!!!!!!! są z Was koleżanki przez małe k więcej się nie pojawię, znikam nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati jak slysze o szpitalu to dostaje gesiej skorki... a wlasnie od srody mam siostre w szpitalu:( bidulka, szkoda mi jej strasznie!!! nie moge jej nawet odwiedzic bo nie wybieram sie do domu w najblizszym czasie... a do tego moj brat jak ja odwiedzal zarazil sie w szpitalu grypa jelitowa i dzis ledwo zyje, i z kibelka nie wychodzi... nati a daj przepis na to ptasie mleczko - ulubione mojego meza, moze sie naucze robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus świra biurowego i syndrom końca tygodnia - przegrzałam się :D:D:D:D Kaasia - dzielnie się trzymaj - kibicuję :) ja się też pochwalę - calanetics + kremy ujędrniające i na celulit i mój brzuszek ma mniej skóry, a udka też gładsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati---🌻 dla babci moje pierwsze najwczesniejsze objawy ciazy to bolace i powiekszone troszke piersi,delikatne pobolewanie w podbrzuszu no i apetyt,zmiany nastrojow a podejrzewasz cos?:) agniecha----juz swirujesz?:P a ja cie mialam za kolezanke przed duze K;) Kaasia---super!:) trzymam kciuki za dalsze sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale bedziemy sexi mamuski:D:P zgrywam filmy, pewnie w tiwizorze i tak nic nie bedzie wiec przynajmniej dobry film sobie obejrzymy wieczrem:) a Julka to prawdziwa gimnastyczka:) i swoja droga niezly sen ma twoj misiek jak nic nie czul:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia,staram się o dzidze, wczoraj i dziś mnie brzusio pobolewał- własciwie podbrzusze, a od paru dni to mnie piersi z rana bolą, co dziwne mam też lekkie bóle głowy, nie chce narazie nic mówić bo po cio zapeszyć, zobacze czy okres dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha---no wlasnie z Julki mala spryciula jest: to chyba po mamusi co?;) nati---a kiedy powinnas miec okres? w takim razie trzymam kciuki zeby nie przyszedl:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati - u mnie nie było chyba nic innego jak przed okresem, piersi bolały, brzuch mnie nie bolał, śpiąca bylam, ale to też normalne :) tylko okres nie przyszedł :D powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a m. jak śpi to go może wystrzał z pistoletu obudzi, ale na pewno nie płacz julki, nawet jeśli za uchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati - no kochana trzymam kciuki:) 🌻 tymczasem zycze wam kobitki milego i dluuuugiego weekendu:) bawcie sie dobrze, wypoczywajcie! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kciuki, też je trzymam, będe was informowała co z tego wyjdzie :) a ja kawkę popołudniową piję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha---ty mialam typowe objawy jak przed okresem a ja nie bo mnie przed okresem nigdy nie bolaly piersi ja skoczylam na poczte i do apteki a teraz zabieram sie za obiad milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ktorzy tu jeszcze zostali! od dawna nie wchodzilam na forum,bo mialam wrazenie,ze nie jestem na nim mile widziana!poczulam sie ignorowana wiec dalam sobie spokoj,choc jeszcze czytalam co tam u Was wszystkich slychac bo po prostu przez ten dlugi czas przygotowan slubnych polubilam was i duzo mi pomoglyscie. Przykro mi bylo jak nagle sie to urwalo,tym bardziej,że byly momenty kiedy potrzebowalam z kims pogadac!niestety nikt zem na na forum juz nie gadal,skrzynka emailowa nagle z dnia na dzien swiecila pustkami!pomyslalam sobie trudno,tak musi byc,moze zrobilam cos nie tak,moze maja mnie dosc ,moze chca rozmawiac tylko ze soba! przestalam wogole czytac forum ,do dzis!weszlam i oczom wlasnym nie chcialam wierzyc czytajac to co dzialo sie tu ostatnio! widac nie tylko ja mialam wrazenie ze cos tu jednak sie zmienilo! nie bede komentowac tego co tu sie dzialo,bo nie wiem co o tym myslec!jest jak jest! ja sie jednak ciesze,ze na razie to forum nie umarlo bo bylo i jest i mam nadzieje ze jeszcze bedzie dla mnie skarbnicą wiedzy!dlatego jak tylko bede mogla bede zagladac do Was!pozdrowionka dla wszystkich bez wyjatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ustys 🌻 co nowego słychać? jak nie chcesz pisac na forum to proszę o maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę z moim miśkiem oglądać matrixa :) mam tak wzdęty brzuch, że już sama nie wiem od czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, Puk, czy ktoś mnie tu pamięta :) ???? Więc tak......... dostałam ten adres od Luni (buziak dla Ciebie Lunieczko), wcześniej pisalam na starym forum ale przestałam, nie dlatego, że wstąpiłam do jakiegoś tajnego zgrupowania spiskowców ale dlatego, że wyjechałam z Polski i długo nie miałam dostępu do netu, ale teraz mam już necik i postanowiłam wrócić na forum bo bradzo lubilam to nasze stare , był tam klimat że ho ho, czesto siedząc w pracy płakalam przed kompem, czasem ze wzruszenia, jak któraś opisywała swój ślub a czasem ze śmiechu jak to np, zapanowały na forum pałkarki ( a wszystko zaczęła pierwsza pałkarka nad pałkarkami - furszulka), ale czy jest tu ktoś kto to pamięta, czy jest tu ktoś kto mnie pamięta i mojego meża naleśnikowego Joe, czy w ogóle mogę tu pisać?????????, bo przecież zmieniłyście nazwę i może mnie tu nie chcecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo jakieś dziwne mordki mam na dole to chba jakieś stare ustawienia a ja nie pamiętam gdzie to sie zmienia heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wstępnych ustaleń wiem, mniej więcej, że Furszulka ma już dzidzię a jak odchodziłam to byla dopiero zafasolkowana, Lunia o Tobie wiem, że masz fasolkę bo sama mi napisałaś, wiecej nie wiem nic bo nie czytałam wszystkiego ale mam nadzieję, że nadrobię zaległości - POMOŻECIE????? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta!!!!!!!!! zapmniałam, że o tej porze to już nikogo tu nie ma mnie jest dopiero 20:32 skoro tak to postaram się jutro wcześniej tu zajrzeć, tylko mnie zauważcie hehehehe bo się obrażę i już nigdy tu nie wejdę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to już ostatni wpis, a raczej sprostowanie, bo tam wcześniej to miało być, że U MNIE jest dopiero 20:34, do jutra papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka - ja nie mam netu w domu bo mi się umowa skończyła i póki się nie przeprowadzimy i stałego łącza nie założymy to mieć nie będę więc kontakt ze mną jest sporadyczny. A jeśli chciałas się z kimś skontaktować to przecież adresy możesz znaleźć klikając na nick :) guśka - pytała Lunia i pytałas ty. Raz odpowiedziałam to chyba wystarczy, tym bardziej, ze nic ciekawego do powiedzenia nie miałam. a jeśli chodzi o twój pobyt w Warszawie to jakbyś uważniej czytała moje wczesniejsze posty to wiedziałabyś, ze mam w weekend kurs i od rana do wieczora jestem zajęta. A swoją drogą to dowiedziałam się o tym trochę za późno. Poza tym jak byś bardzo chciała się ze mną zobaczyć, bo w sumie oprócz kofi, która była świezo po porodzie to w wawie jestem tylko ja, a z tego co pamiętam to ci kiedyś mój nr podawałam, to mogłas zadzwonić. najlepiej jest się obrazić i komuś wytykać czego to on nie zrobił popatrzcie same na siebie jak wy znikacie to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka ja nie kojarze ciebie, odswiez mi pamiec jakims swoim zdjeciem na maila...ale twoj nick cos mi mowi ustysia ja o tobie nigdy nie zapomnialam, zawsze wysylam ci swoje zdjecia na maila i przestancie sie tutaj kłócic i zacznijcie normalnie rozmawiac a nie ciagle pretensje o cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac ze mam nowe zdjecia brzuszka, jakby ktoras chciala zobaczyc mowic to wysle na maila, bo juz mam swoj komputer naprawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! jestem i bede pisac na tym forum bo je lubie i lubc nie przestane! nati------>🌼 u mnie wszystko ok,wciaz szukam pracy,moj Bączek pracuje i jakos leci! szurek------->ja niestety nie dotaje od Ciebie zadnych zdjatek!nie wiem czemu skoro wysylalas!ani na jednej ani na drugiej poczcie!tylko raz dostalam emaila od Jasia z informacja o nowym serwerze Waszej strony czy cos takiego!ale ja zawsze o Tobie i o Was pamętam!!!! głęboko wierze ,że forum dalej bedzie takie fajne jak bylo!!!! ja napewno bede pisac! na razie uciekam na zakupy odezwe sie pozniej!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×