Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kurcze musze sie wziać za prasowanie.ale mi sie nie chce bo fajnie sie z Wami gada!!!!:P:P:Pale mus to mus!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam się pochwalić :D wojtek miał w grudniu nie pracowac bo umowa do konca listopada i od stycznia znowu miał byc przyjety ale kierownik załatwił mu przedłużenie do końca 2009 r. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to furka bardzo Ci gratuluję najpierw wyczynu małego Matiego, a teraz pracy twojego mężusia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka---------->no to moje gratulacje dla mezusia!!!!macie powod do zadowolenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to git Furka, jak sie ma papier to troche sie człek mniej martwi... nati - posłałam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto z was ma jeszcze gg, wymieńmy się numerami na mailach :) idę na obiad🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka ja ciebie pamietam jak sie udzielałas na forum, ale nie wiem czy ty mnie pamietasz :) prosze tez o twoje fotki na maila siwek_84@o2.pl M_ka i Kaasia urodziłyscie sie w płocku??? ja mieszkam niedaleko od płocka-w płonsku moze słyszałyscie o tej malej miejscowości? Furka gratuluje Matiemu siedzenia!!! silny z niego chłop!!! mojego meza siotra cioteczna ma coreczke- 5 miesięcy, która przewraca sie z pleckow na brzuszko i to juz wielki wyczyn!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek - no pytasz:) przez plonsk przejezdzam jadac do babci do zuromina:):) przyszle mamy - a macie juz wybrane imiona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia moj synus bedzie Jan Paweł :) rośnie jasiu junior :) furszus moje gratulacje dla was!!!!!!!!!!! ustysia do lekarza nie ma sensu bo to minie a ja wiem ze to od dziąseł...uzywam punktowo dentoseptu i juz pomoglo bardzo bo spuchniete juz schodzi ale pewnie organizm sie jeszcze broni ze mam temperature....ide teraz juz na serio do lozka bo zasypiam na siedzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam dzisiaj pracowity dzięń...... jeju, zaraz spadam do domku :) sorki, jeśli nie odpowiedziałam na coś, ale nie zaglądałam cały dzień :) dzisiaj nawet uczciwie pracowałam... chociaż mogłam uczciwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek czy Ty w ogóle coś robisz - robiłaś ( bo teraz akurat Jesteś w ciązy więc nie) oprócz fotografowania siebie. Generalnie twoje życie polega na fotografowaniu siebie pokazywaniu jak to teraz wygladasz po czym jak uzyskujesz odpowiedż że pięknie to Jesteś w pełni uszczęśliwiona i poza tym nic.....naprawdę rewelacja... nati, utysia chociaz probują albo napominaja o pracy jak tez wiele dziewczyn z tego forum...... aż dziw bierze że mozna tak żyć uważać że wszystko jest ok i jeszcze byc z siebie zadowolonym .Tylko się nie zafotografuj .... ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek --------> dzięki za komplement, trzymaj się jakoś bidulko i nie przejmuj się tym wpisem powyżej, zostawmy to bez komentarza, nie roztrząsajmy to jego/jej osobista tragedia, Furka----------> Wojtkowi gratulujemy przedłużenia :) Siwek -----------> ja Ciebie też pamiętam, ale nie wiem gdzie jest Płonsk :( Agniecha79 -------> niech najpierw Ci zapłacą uczciwiej to wtedy też będziesz pracować uczciwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa Szurek---------> Jan Paweł hmmmmmm- tak sobie myśle, że pewnie jak mały dorośnie to będzie dumny i podziękuje wam za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła po raz drugi skasowała mi się wypowiedz...a tyle naskrobałam.... byłam dzis na badaniach i miałam ten test na glukoze...bleee...paskudztwo.... pisałam tez ze mam imie dla dziewczynki Natalia a dla chłopca nie mozemy sie zdecydowac bo mezowi sie zadne nie podoba :O mi podobają sie Michał, Maciej i Mariusz Szurek dzięki za foty, ślicznie sie prezentujesz z tym brzuszkiem ;) masz na wielkośc praktycznie takie jak ja, powiedz ile masz w pasie? bo ja juz 100 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek ----> mam w rodzinie jedną małą Natkę :) a chłopcy imiona mają mieć na M ? - masz jakiś sentyment do tej literki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Agniecha a ty co taki ranny ptaszek, pewnie w pracy siedzisz? Ja się szykuję właśnie a tak mi się nie chce, że szok :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj wolne, bo mam egzamin o 13. kurcze, świder się gdzieś zgubił... wogóle mu zagrywka nie siedzi, atak też słabo.. sam wlazły meczu nie wygra :( chłopaki!!!!!!!! do boju!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha to ty do boju, trzymam kciuki - nie daj się !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, że z ruskami będzie ciężko :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest cholernie ciężko - naszym nic nie siedzi... serwis w aut, bloku nie ma, świder się pogubił, nie bronimy prawie.... a ruscu jak nawiedzeni, zbierają wszystko, blok nie do pokonania.. ech :( szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera u mnie leje jak z cebra a ja muszę wychodzić - lecę papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×