Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Nati ----> hehehehe ale jak? najpierw smarowałaś czekoladą i na to śledzie, czy śledziami zagryzałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talent z Ciebie Nati 🌻 i zobacz znowu tylko my tu zaglądamy, ja rozumiem, że święta, że obowiązki ale żeby aż tak!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie - no tak być nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam kiedy zajrzec, piore ubranka prasuje pakuje torbe, do tego zakupy, porzadki i szykowanie jedzenia....czasem tez nienajlepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane moje! sorki ze tak dlugo mnie nie było ale od poniedzialku lezalam plackiem w lozku!!!tak sie zalatwilam ze mam zapalenie oskrzeli i gorączka mnie zwalila z nog,akurat przed samymi swietami!!szlag by trafil!!!:(:(:(nie mam jeszcze wszystkich prezentow wiec sie łudze ze jutro uda mi sie zwlec z lozka i nadrobic zaleglosci!pozdrowionka!jak tylko sie lepiej poczuje to bede wpadac czesciej! M-ka----->ja nie dostalam zadnych zdjec tylko dwa puste emaile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek, Ustysia Ustysia, Szurek 👄👄👄👄 Szurek---------> odpoczywaj też czasem, obok tych ważnych obowiązków Ustysia--------> trzymaj się bidulko 🌻 wracaj do zdrowia, ja postaram się jutro wysłać ci te moje nieszczęsne zdjęcia. No i cieszę się że, nie jest aż tak bardzo źle z tym naszym grajdołkiem ;) A teraz to idę się do spania przysposabiać papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz M_ka rozkręciło się troszeczkę .... troche powyzywałyśmy i od razu się koleżanki pojawiły :) Szurek...🌻 Ustysia ... wracaj do zadrowia, wiem co to oskrzele :( ja juz na nie też chorowałam pod koniec października...życzę Ci dużo dużo zdrowia...a prezenty na pewno zdążysz pokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki szurek🌻 jak przygotowania do świąt ? u mnie mama juz sernik piecze i kręcimy mak na makowca i strucle ... bedziemy piekły wieczorem. Ja tylko pomagam, bo nie wolno mi się przemęczać. Ah i prezent będe dziś pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku po raz pierwszy od ponad 10 lat NIE robie wigilii. Jade do teściów z mężem i tatą. Z bratem spotykam się w niedziele przed południem na wymianę prezentów.....taaaaaa....brat rok temu obiecywał, że on zrobi następną wigilię, a jak mu powiedziałam, ze nie robie w tym roku i że on przecież obiecał, to stwierdził, że jestem \"cwaniara\"i że on też nie robi bo nie ma kiedy. A ja chociaż raz chcę sobie odpocząć - co rok robiłam wigilię na 8 osób. Basta. W pierwszy dzień swiąt idziemy do sąsiadów, w drugi śmigamy do mojej siostry ciotecznej ze swoją wałówką - ona ma termin na 15 stycznia i też nic nie robi :) I tak te święta zapowiadają się nieciekawie, ale może nie będzie tak źle. No i u mnie 3 rok z rzędu wigilia deszczowa i nijaka. Bleeee W ogole nie mam świątecznego nastroju.... Nie czuje w tym roku Bożego Narodzenia. Bu. Nawet po prezenty pojechałam dopiero w środę. Mimo swoich kiepskich humorów życzę Wam wszystkim dziewczyny ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! Buziaczki, pozdrawiam, wracam do robory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałabym życzyć wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! aby wreszcie spadł śnieg....:P a te świeta były spokojne, spędzone w rodzinnym gronie z zapachem choinki i mnostwem prezentów!!!! :) 🌻❤️🌻 a dla mnie Szurka i Niesi Święty Mikołaj przyniesie troszke spoznione prezenty pod choinke ale za to najcudowniejsze na świecie-czyli nasze słodkie dzieciątka, które wkrótece pojawią się na tym świecie-buziaki dla was dziewczyny 👄👄👄 ps. nie wspomniałam o Tobie Nati-bo bedziesz musiała na swój wyjątkowy prezent jeszcze troszke poczekać ale szybko zleci zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Podwójnych życzeń nastaje czas, Jak to wiadomo każdemu z nas, Bo Chrystus Pan nam się dziś rodzi, A i Rok Nowy także nadchodzi. Zielone gałązki, a na każdej świeczka, W stroiku z bibułek stoi choineczka. Gdy zaświeci między gałązkami, Wesołą kolędę dla niej zaśpiewamy. Dla Was wszystkich moje drogie wszystkiego najlepszego na święta...dużo miłości, ciepła i spokoju... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam maila ale nie wiem czy do wszystkich dojdzie, czesc maili mi sie wraca.....wiec jeszcze raz tutaj W ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia niech radość i szczęście wypełnią każdą chwilę a nadchodzący Nowy Rok przyniesie wszelką pomyślność i same sukcesy... Wesołych Świąt spokoju ducha i wszystkiego najlepszego życzą: aga, łukasz i mały jasiu w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Wam moje kochane kolezanki z forum i Waszym rodzinkom!:D:D:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚWIĘTA, ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH...... Dzień dobry laseczki :D Planuje koło marca zmajstrowac sobie fasolke. Jestem pełna obaw i troche sie boję. Jak Wy przygotowywałyście się do ciąży?? Mam umięśniony brzuch, podobno to jest niezbyt zdrowe i należy jakoś rozciągać mięśnie, żeby brzuch nie był \"twardy\". Jakieś witaminy brałyscie? Wybieram się do gina i chcę mieć jakies rozeznanie :D Za każdą wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mikan... ja się zdrowo odżywiałam, dużo witamin, owoców i warzyw...i brałam folik :) a teraz jestem zafasolkowana :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wiecie co słychać u eny? ma może fasolkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie mi link do naszego kalendarza ze zdjęciami ślubnymi :) nie mogę go odszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki, bardzo dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne, przepraszam, że nie odpisałam ale od świąt jestem chora i leżałam w wyrku, dzisiaj się musiałam zwlec bo idę do pracy :( Nic nie napiszę na temat przygotowań do ciąży bo nic mi na ten temat nie wiadomo, nie napiszę też nic na temat kalendarza bo też mi na ten temat nic nie wiadomo. Napiszę natomiast, że muszę już zmykać do pracy i że nie mam zbytnio siły, nie wiem jak ja to wytrzymam, POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!! Pappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja znowu leze w łozku!biore juz trzeci antybiotyk i mam nadzieje ze ten wreszcie zadziala!powtarzam sobie ze do trzech razy sztuka a potem to juz nie wiem co bedzie jak mi nie przejdzie!zapowiada sie sylwester w wyrku!hehe! Mikan----->fajnie ze sie juz zdecydowalas🌼!ja niestety w tym temacie nic nie powiem,no bo jeszcze mi do tego daleko! M-ka------->Bidulko!ściskam Cie mocno!trzymaj sie chorowitko!dobrze ze przez internet nie mozna zarazic nikogo bo juz bym miala wyrzuty sumienia ze Cie zarazilam:(duzo zdrowka🌼❤️❤️❤️❤️ wykuruj sie do sylwka! eny kiedys pisala ze nie ma dostepu do neta!ale to bylo dawno nie wiem czy to aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikan a bralas kiedys tabletki anty? Najpierw trzeba odczekac przynajmniej 3 miechy po odstawieniu, nawet pol roku przed ciaza trzeba lykac folik – kwas foliowy....nic specjalnego wiecej, nie stresowac się i za mocno się nie nastawiac, wiem ze to nie jest latwe ale latwiej wtedy zajsc w ciaze m_ka ustysia zycze wam duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam choruszków 🌻 przesyłam wam dużo zdrówka i ciepłych uścisków 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ja się kapuśniakiem objadłam i teraz ciężko mi się ruszać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja własnie jestem po wizycie u gina-powiedział ze na 99% będzie upragniona dziewczynka :) ❤️ tak sie ciesze :) Szurek co u Ciebie???jak zdrówko? Nati a ty masz juz jakieś dolegliwości ciązowe? bo ja pierwsze 3 miesiące umierałam....wymioty itp.... :O pozniej dobrze az do teraz.... zaczał sie 8 miesiąc a ja sie czuje jak kaleka...nie moge sama butów zalozyc czy skarpetek, brzuchol rośnie, rozstępy sie pojawiły na boczkach-juz nie wspominam o tych na piersiach któe pokazały sie juz w 3 miesiącu....kręgosłup siada, ciśnienie skacze...ehhhh ale i tak czuje sie najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×