Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

w londynie :( nie ma go od niedzieli do piątku :( jestem sama z dzieckiem, bólem głowy na zmianę z bólem brzucha i okresem :( dobrze, że mi mamusie dają obiadki. współczuję samotnym matkom i podziwiam organizację czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, glowa do gory:) czas Ci szybko minie, stesknicie sie za soba no i pewnie mezus cos ladnego ci przywiezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, moi rodzice sa takie własnie znaki:) i jakoś przetrwali ponad 30 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane laseczki, dziekuje z calego serca za te wszytskie cieple slowa!!! jestesmy juz w domku, wpadlam na neta na sekundke i zaraz do lozka sie klade... lunia dziekuje za pomoc ze napisalas do dziewczyn :) kochane bedziemy mieli synka!!!! byl bardzo dzielny - bedzie Jan Paweł :) wszystko wam opowiem jak tylko dojde do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra tak najgorsze za nami, wycierpielismy sie za wszystkie czasy i nawet zaznalismy smaku boli i skorczy porodowych, mialam prawie tak silne jak kobiety krotko przed porodem....byla jazda....teraz wytrwac do lutego....wszystko wam opowiem pozniej napisze maila jak tylko dojde do siebie po szpitalu buziaki wielkie, klade sie do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek ciesze sie ze wszystko w porzadku:) uwazajcie na siebie 🌻 dziewczyny co macie dzis na obiad? potrzebuje jakis pomysl na cos taniego, szybkiego, pysznego - a najlepiej zeby sie samo zrobilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na kawce spac mi sie chce przeokropnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się czuję dziś świetnie, przynajmniej na razie;) ale jutro, po imprezce, to będzie czysta wegetacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jutro spotykam sie z dawno nie widziana kumpelą, strasznie sie ciesze z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czuje sie zaczadzona :0 w holu przy recepcji pełno dymu z papierochów :0 Szurek bardzo się cieszę, ze jesteście już w domu, gratuluje synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem padnięta:o! Mam tyle roboty w pracy, że nie mam szans, żeby tu zaglądać... Myszo bób miałam ze sklepu z zamrażarki, firmy Hortex:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) noo kalinka, to tak jak ja, zamkniecie miesiaca brrr padam na twarz ide suszyc włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tez mi pomogla:P pozostaje mi w takim razie sprobowac zeby sie przekonac:) szurek---jak tam?🌻 milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×