Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ale miałam dziś zajob w pracy :-0 kiera nie ma więc wszystkie jego sprawy spadły po części na mnie, do tego sprawy recepcji no i 12h minęło tak, że nawet nie zauważyłam kiedy, teraz czas na relaksik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia u nas remont jeszcze trwa wiec za bardzo nie moge odpoczac psychicznie bo ciagle cos.....ale czuje sie coraz lepiej, nabieram sił.... pokaze wam pozniej zdjecia jak bedziecie chcialy po remoncie, duzo sie u nas zmienilo szczegolnie kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) aaale cieplo na dworze, o mamo, az sie zgrzalam w autobusie zmykam popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ulewa niezla, ciemno, zimno i wogole lepiej bylo z lozka nie wychodzic ile czasu ma kupujacy na allegro zeby zaplacic za zakupiony towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jestem dziś nieprzytomna:( kasia, to zalezy, czasami jest to określone na stronie \"o mnie\' sprzedającego, ja wpłacam od razu po zakończonej aukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivka ja tez wplacam od razu po zakupie, ale tym razem to ja sprzedawalam, ale gosciu co kupil jest cos podejrzanie milczacy pod kazdym wzgledem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, no zdarzają się tacy.. ponaglij go mailem, potem następnym, jak nie będzie odpowiedzi, to wyślij oficjalnie przez allegro - to chyba można po 3 tygodniach czy jakoś tak, a jak nie wpłaci, to wystawiasz negatywa i zwracasz się do allegro o zwrot prowizji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) szurek---ciesze sie juz wracaja ci sily a zdjecia chetnie ogladne...nawet nie pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wysylalam maila przypominajacego o zakupie:D ciekawe czy bedzie jakas reakcja z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ale tu pustki ostatnio, nawet nie mam czego nadrabiać :( u mnie też remont, bałagan taki, że ruszyć się nie ma gdzie, i na dodatek ta straszna pogoda, wogóle to się z domu nie chce człowiekowi ruszać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) oj wrociloby sie do lozeczka z powrotem.. ze tez to swięto nie mogło wypasc dzis a nie jutro ;) w pracy mamy inwentaryzacje brrr, od 8 sie znowu zaczną telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) halooo gdzie sie wszystkie podzialy? co sie dzieje?.... wiadomo, ze dzis piatek, ale bez przesady zeby sie od razu weekendowac:) mika tu mozesz sobie pawelka poogladac:) http://film.onet.pl/seriale/11606,26072,25,1,galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kasiaaa :):):):) dzieki!!!! jaki on jest FAJNY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoJA
dlaczego juz Wam sie znudziło?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko dziewczyny, a cóż tutaj takie pustki - od 4 dni na jednej stronie? rozumiem, ze mnie nie ma, ale gdzie wy wszystki ejesteście - też cierpicie na brak netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzisiaj w komisji wyborczej i z tego tytulu jestem zmordowana bo musialam wstac o 4 nad ranem i siedzialam tam do 12.30...pozniej do domku spac i teraz bede jechac na 20 na liczenie...mam nadzieje ze wyjdziemy stamtad przed polnoca... eny----wkrotce mamusia???:) milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia - jak prawie każda z nas :) skoro już szcęsliwa męzatka, to następne co może być to szczęśliwa mamusia :) współczuję siedzenia w komisji - pamiętam jak kiedyś siedziałam, to skończyliśmy całe liczenie i protokoły dopiero o 6 rano, a ja na dodatek się rozchorowałam. Jedyny plus był taki, że do szkoły iść nie musiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) eny----powiedzmy ze ci wierze w ta odpowiedz...;) wyszlam z lokalu wyborczego o w pol do pierwszej.. nie dawno wstalam i zabieram sie poamlu do zycia:) milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) echo echo echo echo..... lunia odespij ta komisje, moja mama tez wczoraj siedziala, wrocila kolo 4 rano a na 8 do pracy... a my wczoraj mielismy rok po slubie:D ogladaliscie taniec wczoraj? spoko - kinga byla lepszejsza i ciesze sie ze wygrala:) ale najlepsza byla wczoraj lisza:) kurde albo mi sie wydaje albo wczesniej takiego zwisu na brzuchu nie miala jak wczoraj... wszystko sie trzeslo, a jak skoczyla na koncu ta tego biednego chlopa to myslalam ze go przewroci:P (to pisalam ja sama majaca zwis brzuszny:D ) kawa zaliczona, szef powrocil z wojazy, trza troche popracowac, ale ze tak od poniedzialku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×