Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

dokładnie czytajaca22 zazyłość......i po zazyłości, uzależnienie...nie ma uzaleznienia...:( chyba nikt nie oczekuje wielkich tłumaczeń. Wystaczy słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wassss
Furka- nie wiem co napisali na twojej stronie o Matim - ale jedno jest pewne nie słuchaj tego MASZ CUDOWNEGO SYNKA i sama wyglądasz kwitnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie będzie mnie na forum już nie tylko tym ale na żadnym nie zamierzam sie tłumaczyć dlaczego mam swoje powody o wilel poważniejsze niż czyjaś do mnie czy tez moja do kogoś niechęć czy atmosfera na forum bo takie rzeczy mi akurat latają nie powiem dlaczego bo to moja sprawa osobista przeczytałam maila od guśki dlatego teraz pisze tak, mam stały kontakt z niektórymi dziewczynami z forum mam z nimi stały i codzienny kontakt mailowy i telefoniczny; czasami sie spotykamy po prostu; to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszneeeee
po raz kolejny okazało sie, że są Koleżanki i koleżanki. Te tutaj to były koleżanki przez małe k. I potwierdziło się, że nie warto opowiadać osobistych rzeczy z życia i wierzyć w uczciwość pseudo koleżanek bo potem oleją i będą miały temety do rozmów na nowym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co wam chodzi
przeciez nikt nikomu nie przysięgał że bedzie tu pisał do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
widzę, że gdyby nie wasze rozmyślania na temat zniknięcia części dziewczyn to w ogóle nie byłoby o czym pisać :P:P weźcie się w garść i przestańcie rozmyślać: a czemu........ a dlaczego......... a wypadałoby........ nikomu sięnie tłumaczyłam jak tu się pojawiłam i nikmu nie mam zamiaru się tłumaczyć dlaczego mnie tu nie ma :) może po prostu miałam dosyć bo większa część dziewczyn ciągle mówiła, przesyłała swoje fotki a były i takei, które tylko mówiły zaczęło mnie to drażnići tyle :P a jesli chodzi o te : ....masz @ to może były jakieśbardzo prytwatne sprawy o których nie chciałąm pisać na forum niejednokrotnie zdażały siejakieśzaczepki- co zaczęlo mnie już drażnić zajmijcie sie sobą :) żadnego - innego forum nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
a mysza naopowiadała różne rzeczy o swojej pracy a ponieważ czytamy to także i MY więc teraz częsie tyłkiem. trzeba było nie umieszczać tyle swoich zdjęć mała myszko z małym rozumkiem i przerostem formy nad treścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszneeeee
nikt nie obiecywał, ze do śmierci, ale dlaczego stało się to tak nagle i bez uprzedzenia wszystkich. utworzyła się grupka, która trzyma ze sobą kontakt a reszta została olana, bez cześć na pożegnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złe wiadomosci szybko sie rozchodza...Zeby była jasność. Nikt do niczego nikogo nie zmusza. Nie mam do nikogo zalu choć milo było... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to straszneee\" mylisz sie na tym forum zawiązały sie być może największe i najważniejsze przyjaźnie w moim życiu! i myślę że kontakty z osobami tu poznanymi utrzymywać będę jak najdłużej sie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
może cię wykluczyli bo nie byłaś DAMĄ tzn Durną Arcyfałszywą MyszkĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
kur..... bo nie wyrobię dziewczyny gadajcie sobie dalej ile wlezie no kurcze blede tego w kinie nie grali żebym musiała się komuś z czegoś tłumaczyć a nawet jeśli to są osoby których nie polubiłam i nie polubię i wy jesteście nimi ulżyło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszneeeee
No nic ....... w takim razie ja się pozegnam. Miło mi było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii z dużym rozumkiem prace zmieniłam jeśli nie pamiętasz i nie czytałaś uważnie, więc lata mi kto co czytał pisałam co chciałam nikt mnie nie zmuszał przynajmniej nie musze na pomarańczowo i walą mnie wasze anonimowe bluzgi z góry na dół życzę miłego życia WŁASNEGO NIE CUDZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mysza ;) nie przejmuj sie tymi tekstami ja uważam że jak ktoś nie ma ochoty tu zaglądac to po co to ma robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia---a dziekuje ogolnie czuje sie lepiej gardlo juz mnie az tak nie boli..ale boje sie ze mi sie przerzuci znowu na tchawice jak to zwykle u mnie bywa... pozatym smarkam i kicham jak nawiedzona we wtorek mam usg i juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc moja niunie:) wiecie co??? moze ktos mnie nazwie glupia---mam to w nosie... ale myslalam ze naprawde sie ze soba zzylysmy... i przykro miz e tak to wszystko wyszlo... widac nie wszystko jest tak jak nam sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wasssss
no to jak nie polubiłaś żadnej z tych które tu zostały to po co tu w ogóle zaglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
bo mi was szkoda i weźcie siedo pracy :P:P:P' żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, demokracja jest jak powiada mój teściu...Andrzej zreszta. Od jutra zaczyna sie wielka produkcja zarcia na imieniny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wasssss
dziwczyny może to dziwne co powiem ale ja właśnie najbardziej polubiłam was tzn. Kasię , Furkę, Lunię , Agę, Guśkę i jeszcze jedną osobę której tu akurat nie ma Dede. Jesteście fajne, naturalne nie rozmawiacie wyłącznie o ciuchach przesyłająć tysiąc poz by wszyscy się Wami zachwycali. Można z Wami porozmawiać o wszystkim i o niczym a przede wszystkim nigdy nie wywyższałyście się - i tak trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh...ja nie twierdze ze kazdy mial kazdego polubic... ale nie spodziewalabym sie czegos takiego... i wlasnie tyle bylo gadania o pisaniu pod wlasnym nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
poza tym na spotaknie w warszawieprzyjechały tylko te dziewczyny, które poważnie podeszły do tego forum i więzi aka sienawiązała niektóre były z bardzo daleka a uważam, ze spotkanie było na tyle wcześniej ustalone, że z powodzeniem można było na nie przyjechąc :P w końcu to tylko 1 dzień no teraz życzę udanych rozmów i dalszego rozmyślania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z was---dzieki...moze zostaniesz z nami?;) szkoda gadac---tylko po co ten falsz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze czas wrócic do normalnego pisania, jesli ktoś ma ochote... Szukam na Sylwka agroturystyki...marzy mi sie Sylwester z kuligiem ( o ile coś napada), ogniskiem...Ale jeszcze na nic ciekawego nie trafiłam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
jaki fałsz ?? kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszneeeee
i teraz właśnie wyszło, ze te okropne pomarańczowe komentarze to nie były obce osoby, tylko nawzajem wysyłane do siebie prawdziwe myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadac---a nie jestes w stanie zrozumiec ze niektore naprawde nie mogly??? wiesz? mzoe i lepiej ze cie tu juz nie ma... i nie bedziemy za toba tesknic ani rozmyslac kim jest ten tchorz... bylo nam po prostu przykro i tyle... widac nie potrzebnie... ale damy sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, choc nie chce mi sie ciągnac juz tematu, ze tak samo \"trzeba \" było byc na spotkaniu jak \" trzeba \" tu pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki falsz? a no ten ze jak pisalas kiedys pod czarnym nickiem to napisalas ktorejs z nas szcerze ze nas nie lubisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×