Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mikan---> brawo, gratulacje fasolki :) 🌻 Ustysia----> gratulacje chłopczyka ❤️ Dziewczynki dbajcie o siebie i oszczędzajcie się teraz!!!!! Dużo zdrówka życzę ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati dzięki za fotkę, mówiłam ci już że twój Mati jest słodki 🌻?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam do was takie pytanko czy w czasie ciązy jest normalny okres czy tez słabszy hmm no i czy po okresie bolą piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej aniusia z choinki się urwałaś??? w czasie ciazy nie ma okresu!!! no chyba ze w początkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chcialabym was dodac do naszej klasy.pl ale nie znam nazwisk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się nie obrazicie wkleje linki do moich aukcji na allegro, może akurat którejś z was coś wpadnie w oko ;) http://www.allegro.pl/item304346276_bodziaki_dla_dziewczynki_krotki_rekawek_tanio.html http://www.allegro.pl/item304362168_cudne_kozaczki_dla_damy_zobacz_tanio_13cm.html Szurek i Nati już mnie znalazły na nk :) a słyszeliście jakie to afery robią z tym portalem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek wszystko ma swoj cel, negujac go chca ludzi zniechecic bo to przynosi duzy dochod tym ktorzy to zalozyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wysłałam zaproszenia do Nati, Mikan i do Ciebie Siwek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek ale to główne zdjęcie twojej Natalki na bobasach jest zajebiste, normalnie rozwala mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki M_ka :)no ma córa wielkie oczy po mamie tylko kolor nie ten :D a ja podziwiałam własnie twoje zdjęcie ślubne i Kube pod choinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek ale to zdjęcie mnie naprawdę rozwala na łopatki, no nie mogę się na nie napatrzeć jest suuuuuuuupppppeeeeeeeerrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!! Brak mi słów no!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki czy któraś z was piła zioła mlekopędne??? Jeśli tak to jakiej firmy? i czy działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka 👄 ja nie piłam zadnych ziolek bo miałam mleka aż za duzo:) ale mi połozna mówiła jak w szpitalu po cc miałam mało pokarmu zebym w aptece się spytała to doradzą ze jest teraz spory wybor takich herbatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. ja piłam herabtki z hippa dla kobiet karmiących http://www.777ebuy.com/hipp-herbatka-kobiet-karmiacych-200g-p-7953.html , oraz taką herbatkę http://ai24.pl/apteka/Witaminy_dla_kobiet_w_ciazy/HERBATKA_ziolowa_dla_matek_karmiacych_20_torebek/c879/p21348/ dobrze tez jest pić kompot z jabłek lub sok jabłkowy, oraz odgazowane piwo karmi...mi herbatki pomagały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo piwo karmi to ja piłam, bo strasznie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co????????? Jesteście straszne okropne i wstrętne znęcacie się nad biedną kobietą. Ja uwielbiam piwko i nie wiedziałam, że można karmi sobie popijać, tu nie ma czegoś takiego. Jesteście beeee :(:(:( Smaka mi robicie :(:(:( Gdybym chociaż wiedziała, że karmi można to bym poprosiła przyjaciół żeby mi z Polski przywieźli jedną buteleczkę. Wstręciuchy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chcę się pochwalić, że mój synek się już dźwiga sam do siadu, jak tylko go wezmę za roczki to się prawie sam z małą moją pomocą podnosi (martwię się, że to trochę jeszcze za wcześnie). A wczoraj wieczorem pierwszy raz usłyszałam kochany jego śmiech, poryczałam się bo to był taki słodki chichot :):):) Ale muszę też na niego naskarżyć ponieważ ssie sobie rączki jak tylko mu się nudzi i nie tylko swoje bo jak go położę na brzuszku sobie na kolanach i przytrzymuję go ręką to tak zaczyna ssać mi rękę że prawie malinkę robi - łobuziak jeden. I nie wiem jak go tego oduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka mi położna mówiła że to naturalny odruch jak dziecko ssie rękę, moja też tak miała i pozwalałam jej na to, bo smoczka nie chciała-miała od niego odruch wymiony. Ale problem pojawił się dopiero gdy mala zaczeła ssać kciuk, to juz nie jest takie dobre-więc zaczełam przyzwyczajać ją do smoka i udało się :) i gratuluje pierwszych postępów :) a bedzie ich z czasem coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ól
Słuchajcie dziewczyny mam problem. Otóż moje dziecko od dwóch tygodni nie przybrało nic na wadze ani nie urosło, nie mogę zbytnio nic znaleźć w necie na ten temat, położna mówi żeby nie panikować ale jak tu nie panikować????? Wydaje mi się, że mam bardzo mało pokarmu, wczoraj wieczorem nakarmiłam go z jednej piersi, pojadł tak że więcej nie chciał więc ściągnęłam pokarm, żeby zobaczyć ile jeszcze mi zostało i z tej drugiej piersi i z tej co jadł było tego tylko może jedna łyżka stołowa. A w ogóle to on bardzo krótko pije. Nie wiem co o ty myśleć. Na dodatek od jakiegoś czasu robi śmierdzące kupki ze śluzem. Daliśmy kał do badania ale wyniki dopiero w poniedziałek i położna nie kazała dokarmiać tylko zaczekać jeszcze tydzień i dopiero coś robić. Czy to możliwe żeby dziecko stanęło na dwa tygodnie????? Dla mnie to strasznie niepokojące. Nie wiem co mam robić? Czy ściągać na siłę i go dokarmiać, teraz siedzę już godzinę i ściągam i mam tylko około 70 ml. POMOCY!!!! Doradźcie coś!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mam pojęcia skąd wziął się ten ól - heheheh ale to byłam ja. Piszcie doświadczone mamuśki. Dodam jeszcze, że dziecko jest wesołe i na pierwszy rzut oka nie widać nic niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka nie chcę cie straszyć ale te objawy co Ty wymieniłaś czyli śmierdzące kupki ze śluzem i nie przybieranie na wadze mogą-ale nie muszą być objawem mukowiscydozy-taką chorobę podejzewali u mojej Nati. Trzeba przebadać krew pod kątem chorób genetycznych, nie wiem jak u was ale u nas zaraz po porodzie pobierają dziecku krew i wysyłają to własnie takich badań. Idz lepiej do lekarza-będziesz spokojniejsza. Nie zwlekaj bo jak nie wiesz co się dzieje to lepiej od razu reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_Ka moim zdaniem przystawiaj małego jak najwięcej do piersi, moze złapie, np[. jak jest śpiący, nie wiem jak twój synuś ale moja jak się przyssała jak zasypiała to wyjąć cysia nie mogłam:) i tak jej zostało niestety do tej pory.... My strasznie schizowaliśmy jak dowiedzieliśmy się ze mała moze mieć tą chorobę genetyczną, przyszły wyniki badań krwi ze ma podwyzszony poziom IRT we krwi i to moze oznaczac tą chorobę. To tez wazyliśmy małąco 2-3 dni, wąchaliśmy kupki, ogladaliśmy, nawet lizaliśmy jej czoło i kark- tylko się nie śmiejcie ale dzieci z tą chorobą mają bardzo słony pot. No i już nerwowki dostawaliśmy....po drugim badaniu krwi nic się nie wyjaśniło, musieliśmy czekać, dopiero po 2 mcach bylismy na testach potowych i wyszło ze mała jest zdrowa :) poprostu tak mnie podczas porodu nafaszerowali lekami i kroplówkami ze małej sie od tego mógł podnieść ten poziom irt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek tutaj też zaraz po porodzie badali mu krew w celu wykrycia Fenyloketonurii, Hipoterozy i Mukowiscydozy i wszystko było ok. Nie strasz mnie bo normalnie drętwieję. Coś musi być przyczyną bo to nie jest normalne, ojjjjjjj kurwa mać!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka nie chciałam cię straszyć poprostu wiem cze to są niektóre objawy-ale nie muszą być, więc idz najlepiej skonsultuj się z jakimś lekarzem :) dobrze będzie :) a kupki ze śluzem mogą być z czegoś co ty zjadłaś a synuś wyssał z mleczka. a z tym przybieraniem na wadze to wiem ze są okresy silnejszego przybierania na wadze więc pewnie tez są takie że waga stoi w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek wiem, że nie chciałaś straszyć ale wiesz jak to jest... Dobrze, że piszesz o wszystkim bo każda wskazówka jest cenna. Właśnie wróciliśmy od lekarza, zbadał małego, sprawdził brzuszek, stwierdził że w siatkach centylowych nie jest poniżej normy i żeby zaczekać do następnego wtorku, bo on niczego złego nie widzi. A ja i tak się bardzo martwię :(:(:( Powiedziałam mu też, że mały nie chce zbytnio ssać piersi, że ssie około 10 minut obie i nie chce więcej i już!!! To powiedział, żeby karmić piersią ale po karmieniu podać mu sztucznego mleka z butli i zobaczyć czy będzie chciał i jak będzie chciał to go tak dokarmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×