Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Parcie na kozaki. O bosz, a ja się do kału ograniczam;) Julka wygląda jak siostra-bliźniaczka córki mojej koleżanki. Jest tylko niezasmarkana, natomiast ta druga ma wiecznego gila pod nosem. Przyznaj się, Guśka, ich było dwie i się nimi podzieliłyście, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się wróciłam sprawdzić, czy czigra się do parcia doczepi:P:P:P Czigruniu, nie zawiodłam się na Tobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nigdy nie zawiedziesz się, licz na mnie i moje skojarzenia w tymże temacie:) Papa, kochaniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast mam parcie na pecherz lecz nie mam czasu ;) jak kasjerka w hipermarkecie nosze wiec pampersa ;) chyba zjem zozola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja moge jakoś sprawdzić dlaczego mi wentylator tak nieziemsko buczeć zaczął??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jakby mu przechodziło dziwne już raz wymienialiśmy na gwarancji teraz specjalnie użytkujemy na stole a nei w posćieli kurwa i buczał ale juś jakby nie ... cichooooooo jest mamusia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziały, obejrzały, zachwyciły się, bo kazałaś;) Wiem co to wirtualny sex (uprawiało się), ale żeby zaraz owijać laptopa prześcieradłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam - jak szurek waży 49 kilo to ma chyba metr pięćdziesiąt w kapeluszu :) zresztą zwróciłam uwagą na klamkę na wysokości łokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×