Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

nie jem mąki raczej ... musze wiedziec ile ma kalorii duża łyżka mąki skąd wiesz że 30????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i mam net dla siebie na jakieś hmmm... 2-3 godzinki:) MM się uczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia w czym ty ten film ogladalas??? bo kurde ja nie moge sobieporadzic grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no- wlosy wysuszone, pranie wstawione, teraz musze wypelnic deklaracje VAT :) apotem bede zajmowac sie mierzeniem mojej sukienki, zebym mogla podac to na aukcji tak iv- dzis mi przyznali na 5 dni, ale 5 dni to malo, powinni na 10 dawac zeby trafilo przynajmniej na owu, choc jak dobrze pojdzie to u mnie trafi, bo byc moze ze mialam ją wczoraj :) bylabym przeszczesliwa gdyby tak sie okazalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mika nie przejmuj sie może jeszcze kiedys będziesz seks uprawiać:P:P hę musze umyć włosy robić pedicure i mancure depilacja ale w zasadzie mog e z tym wszystkim poczekac do jutra dzisiaj tylko włsoy na głowie bo na razie mi sie nei chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak mysz
bedziesz miala ladniutki brzuszek i zjechane zdrowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe , mysza a wiesz jak przy takiej czestotliwosci ciezko trafic choc w OKOLICE owulacji ?:) mowie ci prawie jak lotto tez musze sie wydepilowac,ale to moze poczekac do jutra (i chyba poczeka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam dzisiaj 6 widera i mam nadzieje,ze wytrwam te 6 tyg:) Mika właśnie założyłam Ci teczke pt.:" kiedy Mika myła włosy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja głupia myślała że sport to zdrowie...:O:O:O mam dla was porade nigdy przenigdy nei popijajcie kapusty kiszonej łiskaczem NIGDY!!!!!!!!!:O:O:O:O:O :classic_cool: a w ogóle to chodźcie stąd bo znowu sie ktoś przypierdolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobszzzzz papiery zrobione, teraz bede mierzyc kiecke, oczywiscie zerkając na kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi...yhm..no nie wiem, nie wiem:p Ugotowałm sobie z niczego zupę pomidorową;). Dede, czy byłabys tak dobra i przesłała mi te szóstki na brzuch? Bo gdzies je zapodziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie,ze bede taka dobra:) i obiecuje nie popijac kapusty - kapuste zjadam bez popijania na żywca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×