Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotka 21

wierze w reikarnacje i wiem ze smierc to nie koniec naszej egzystencji

Polecane posty

Gość a ja dalej czekam na wersje
heheheh wiedzialem :P cieniasek :) oczywiscie cztajesz te TAJNE niemzanipulowane Biblie hehehehehe coz... jakos nikt nie broni czytac oryginalow..z moim kumplem ktory pisze na ten tenamt prace dyskutowalem na temat przekladow bo on pracuje na oryginalnych tekstach :P ale widze ze Ty tak czytales jakakolwiek jak ja manifest komunistyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
sadzac po twoich postach pewnie swiadek jechowy ??? bo opiera sie na jednym leksykonie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
skoro mowisz o ppaierowej to podaj nazwe i okresl jaka to .... jako znawca nie bedziesz mial z tym problemow :) podaj ten niezmanipulowany tekst ;) a ja sie z nim zapoznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
'Oryginalne teksty" - pewnie tak jak ewangelia judasza. Ciekaweskąd muiał oryginał - pewnie skołował gdzieś Septuagintę albo Wulgatę sprzed 200 lat i mówi że oryginał :D jesteś żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
tak czulem wlasnie....... mocny w gebie ale wiedza cieniutka ;) biedactwo wypozyczylo ksiazke z biblioteki " mroki sredniowiecza " i uwaza to za szczyt obiektywizmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
nawet nie czytasz moich postów - to ja myślałem że jesteś jeHowitą - a niewymawialne imię IHWH w twoim oryginale występuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
widac nie rozumiesz o co chodzi dziecko :) ewangelia judasza to tak stare ze az smiech wsrod znawcow wywolalo poakzanie tego jako sensacji ehehehe normalny czlowiek zrozumialby ze chodzilo o teksty greckie hebrajskie aale widac jak sie nie ma argumentow to sie trzeba powysmiewac ;) cvzekam na Twoja wersje >.... jaka to byla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
wow nawet przeczytal w wikipedii o imieniu :P hehehh swietnie swietnie jakies 10 lat i bedziesz specjalista od Biblii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
Coraz bardziej się kompromitujesz - nie czytałem "Mroków' ani nie wiem co to takiego -typowe katolickie wmawianie komuś dziecka w brzuch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
nie wiesz co to takiego a posty jakby cytowane stamtad hehehe :) biedny a mi wmawial ze nie wiem co to ksiazka.. kompromituje sie ktos kto nie potrafi podac nazwy niemzanipulowanej wersji Biblii ;) a utrzymuje ze zna taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
Wersję z Imieniem czytałem 30 lat temu - to ty raczej masz wiedzę wikipediową i przeglądarkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
no coz... widze ze ta wersja Biblii to jakas TAJNA :P moze ABW cie zgarnie kiedy ja napiszesz tu :) osmieszasz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
a tak a propos tematu to nie napisałem że wierzę w reinkarnowanie się - tylko tak się zastanawiam o czym to pisał Orygenes...a może już został mianowany heretykiem , nie wiem co tam o nim Watykańska mafia uchwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
no szukaj w google i napisz cos :) tylko sprawdz czy to nie jakas zmanipulowana przez katolikow wersja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
watykanska mafia....... mroki sredniowiecza jak w morde strzelil :P obiektywizm rodem z NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
Ty ośmieszasz się bardziej o czym świadczy fakt że nadużywasz emotikonów... typowe dla forumowych cieniasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
a ja czekam na Biblie :) najpierw ja zalatwmy moze bo chcialbym sie z nia zapoznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
uzywam bo smieszysz mnie czlowieku ;) cienais to ktos kto sie powoluje na cos a pozniej nie potrafi podac znrodla biedaczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
NIE? Czytujesz? oooooo grzech potworny! ja bym się nie ośmielił. chyba że lubisz starych komuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
moze raczej podaj nazwe tej Biblii czlowieczku a nie graj na czas co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
czyli sam się określiłeś -dziękuję za samokrytykę w twoim wykonaniu - jak na znawcę tematu słabiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foooooooon
Ej zycie jest za krotkie by naprawic wszystkie bledy. Wierze w w dusze>cialo astralne>cialo fizyczne. rzecz jasna to ost. ma najmniejsze znaczenie, co do podrozy astralnych to to prawda, sama sie tego ucze... walet i co powiesz? Ze wydostawanie sie z ciala i podrozowanie po swerze astralnej to sztuczka szatana? nie! bo robimy to swiadomie...zreszta.. nie jestesmy jakimis ograniczonymi tepakami, zwierzetami, zeby nasze zycie kierowac tylko torem tego co widzimy OCZAMI. istnieje bardziej subtelne przestrzenie... kazdy potrafi podrozowac astralnie, tlyko ta sztuka zanikla... ale mowa o duszy. co ja tam wiem... mysle ze dusza podrozuje od kamyczka do zwierzecia a dopiero jak czlowiek ma pelna swiadomosc ... (bo co mialoby sie dziac ze zwierzetami po smierci,he? one tez maja cialo tak jak my i cierpia!) swiadomosc swoich czynow... a co do 'slabosci reinkarnacji' ze skad mamy wiedziec o tym, co wczesniej zrobilismy zle? to proste... ludzie przez caly czas nie moga nauczyc sie jednego... ZE TO NIE INNI ODPOWIADAJA ZA NASZE NIESZCZESCIE.. hehe...chodz to trudne;) istnieje cos takiego jak przyczyna i skutek. zlo powraca... jak nie w tym wcieleniu to w nastepnym... i my powinnismy znalezc spokoj w naszym zyciu i zrozumiec ze zamiast sie mscic czy zabijac, powinnismy uleczyc samych siebie... itd no i jeszcze jedno-czlowiek jest wolny, a przykazania sa dla ludzi slabych!!!!!!:)pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
kolejny mocny w gebie ;) nie mam col iczyc na podanie nazwy widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foooooon
oczywiscie napisalam to niekumato i z bledami, taka jestem...:P ale jeszcze jedno-to dobrze sie poklocic, skrytykujcie to co napisalam! wazne, by nad wszytskimi mozliwosciami sie zastanawiac... wyjasniac watpliwosci... czlowiek powinien znac dobrze rozne religie, duzo myslec i sam znalezc swoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
A co do wersji o którą żebrasz - dobrze wiesz że użyłem przenośni - oryginalne pisma przepadły w mrokach dziejów, zostało to co służyło tresowaniu profanów - jeżli się nie domysliłeś, to znaczy że jesteś mniej inteligentny niż myślałem. Co się dziwić że potrzebujecie prawnego nakazu na jedynie słuszną religię KRK - argumenty siły zamiast siły argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam na wersje
najgorzej kiedy nie podaje zrodla :P powolujac sie na nie hehehehe najpierw powoluje sie na Biblie ktos a zaraz slysze ze zmanipulowana jest wiec chce znac wersje dobra ale gra na czas kolezka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
Faktycznie nie rozumiesz tego co czytasz. Wzorcowy katolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cast away
Wróć jutro jak się dokonsultujesz z Episkopatem. A dobranoc życzę naprawdę szczerze. Będę czekał :) dla osłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fooooooon
a ty wersja co... bo nie kumam Cie:P ja mocna w gebie?:O NIE...!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe cwaniaczek
na erystyczne sztuczki to mozesz nabierac mamusie :P zero wiedzy i udaje ze to ja nie mam pjecia o czym pisze hehehehe a w UFO tez wierzysz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×