Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*niezapominajka*

nieslubne dziecko i podział majątku. Jak temu zapobiec?

Polecane posty

Gość a ja zapytam
do do.....daj sobie spokój ,uwzięłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany julekkkkkkkk ......... nigdy nie wiesz w jakiej Ty się znajdziesz sytuacji. I jak i z kim Ci się życie ułoży.Teraz co najwyżej możesz gdybać lub obrzucać błotem drugą osobę. Z takimi Twoimi słowami wątpię, że coś miłego może Cię w życiu spotkać lub, że możesz kogoś miłego spotkać. Swój ciągnie do swego, czyli po Twojej wypowiedzi widać kogo możesz przyciągnąć. I jeszcze kto drugiemu tak źle życzy to tak jakby sobie źle życzył. *niezapominajka* .......pozdrawiam Cię i mogę zrozumieć Twoją sytuację.Ja akurat jestem żoną faceta, który ma dzieci z pierwszego małżeństwa. I nie wiem jak to w przyszłości będzie. Mieszkamy w moim rodzinnym domu i tu mieszkać bedziemy. Zatem już sprawa mieszkania będzie oczywista. Tego domu jego dzieci dzieciczyć nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj maz powinien wszystko zapisywac na ciebie ,, kupowac,, caly majatek ruchony i nieruchomy moj maz tez ma corke z pierwszego malzenstwa taka co tylko lapy wyciaga ale ze wiemy co nas moze czekac przezornie wszystko zapisujemy na mnie i naszego synka takze mozemy spac spokojnie ze niczym w razie czego nie trzeba bedzie sie dzielic z tym dzieckiem . a jesli twoj ojciec za zycia przepisze caly majatek na swoje ,,chciane ;; corki ta pannica nic nie dostanie bo on nic nie ma i moze sobie palcem w bucie pogrzebac nie potrzebny bedzie testament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem
ten bachor nic nie powinien chciec dostawal alimenty i tyle a teraz niech dziedziczy po swojej mamusi a nie wyciaga lapy po ,, ojca,, ktory jej nigdy nie chcial i tak powinna sie cieszyc ze miala alimenty i domniemywam ze tez dal jej nazwisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka nowa zona
zrobil blad ze ja uznal trzeba bylo kopnac w dupe - postapil jak czlowiek a teraz ma za to placic i badz tu dobry i milosierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przestała z Tata walczyć... a tata pozostawił swojemu biegowi. Powiedział ,że jeśli jego zabraknie to będzie to juz nasza sprawa i nasz bój... bardzo nie chciałabym by w życiu wszystko rozchodziło się o pieniądze..ale niestety tak czasem bywa. Wiem tylko gdy ktoś będzie próbował znisczyć to co rodzice wspólnie budolwali... bedę walczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no to tata zachowal sie bardzo ale to bardzo odpowiedzialnie... Pięknie... Cos tam sie za młodu przytrafiło a teraz... Po prostu teraz umywa rączki... Powinien coś , powtarzam COŚ, zrobić - to , co uważa za słuszne i sprawiedliwe, wybrał wariant najbardziej wygodny dla siebie - mnie już nie bedzie , nie mój problem, wy sie martwcie... Pięknie... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhhhhhhhhhhhh
*niezapominajka* - a pomyslalas kiedys jak musi sie Twoj ojciec czuc ze swiadomoscia,ze ma przed soba nascie lub dziesiat lat zycia jeszcze a jego najblizsi juz go widza na lozu smierci ? Musi przezywac KOSZMAR! Wspolczuje mu zycia z banda materialistek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julekkkkkkkk
popieram poprzedniczke!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej ........
do autorki "niedawno przez przypadek doszły nas słuchy, że moja"siostra" czeka tylko na śmierć taty by zagarnąć majątek. " a skad wiesz kontaktowalas sie wogole z nia??? czy wierzysz w ploty bo tak ci pasuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to Twój ojciec powinien zadbać o to, aby dom i np. samochód dostał się Wam i Waszej mamie. Co do pieniędzy, tym można się dzielić, ale idiotyzmem jest dla mnie dzielenie się spadkiem w postaci np. domu, bo moim zdaniem całkowite prawo do domu powinni mieć ci, którzy w nim mieszkają, a nie spłacać przez lata część należącą do kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patent Taty
Miałam podobny problem. Tata wymyślił PATENT na taką sytuację. Tzn. Mam "przyrodniego" brata z nieślubnego łoża, któremu Tatko postanowił ostatecznie nic nie dać. Wszystkie sposoby wydziedziczenia i pozbawienia zachowku nic by nie dały ! Ojczulek po prostu sprzedał wszystko co ma i po cichu dał mi te uzyskane pieniądze. Ja Tatusia wzięłam do siebie-ma swój pokoik, a posiłki jemy wspólnie. A obecnie Tata nie ma już zupełnie żadnego majątku i nie ma co po nim w przyszłości dziedziczyć i żądać w sądzie.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga s
Do patent taty. No niezły tatuś nie ma co . Jak można jednemu dziecku dać wszystko a drugiemu nic. Czyli jak tatuś zachoruje to oczywiście ty przejmiesz cała opiekę nad schorowanym , a nie będziesz potrzebowała brata . Bo przecież ty dostałaś cały majątek. Prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×