Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRZEPROWADZAM SIE

CO WARTO KUPIĆ W LIDLU, PLUSIE I NETTO???

Polecane posty

Gość PRZEPROWADZAM SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scanera
W Lidlu warte grzechu są żelki Happy Bears :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jeszcze
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupowałam na przyjęcie urodzinowe takie wafelki jakby zwinięte w rulonik i do połowy oblane czekoladą (była do wyboru mleczna i zwykła) - zeszły szybko jak świeże bułeczki bo były przepyszne, polecam! kosztowały ok. 5zł paczka, w Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie ile chemii
jest w tych specjalach w lidlu... nota bene ostatnio chcialam kupic sobie sledziki i cale sczescie ze spojrzalam na date waznosci do spozycia(czego zazwyczaj nie robie) byly przeterminowane o 2 tygodnie!! to byla moja ostatnia wizyta w tym sklepie z niemieckim badziewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
jesli chodzi o Lidl to warto kupic tabletki i sól do zmywarek(tanie a jakoscia nie odbiegaja od np calgonitu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi42
ja kupuje środki czystości sa naprawde dobre i niedrogie ostatnio pokazaly sie srodki do kuchni i łazienek w spraju sa super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁODYCZE w lidlu są najlepsze na świecie- żelki Misiaczki, herbatniki,wafelki,pierniczki no wszystko wszystkocudownie smaczne a batoniki i ciasta czekoladowe to normalnie raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lidlu jest pyszna kawa rozpuszczalna. Gold Selection czy jakoś tak, jest baaardzo tania a naprawdę dobra, bez porównania z innymi kawami w tej cenie. no i wspomniane już przez kilka osób żelki.. pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×