Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rurkaaaaaaaaaaa

rurki

Polecane posty

Gość rurkaaaaaaaaaaa

czy w rurkach moga chodzic tylko mega szczuple, zgrabne i wysokie dziewczyny? czy wszystkie inne beda wygladac smiesznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 168 i 52 kg
i w rurkach nie chodzę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjfug
kurwa, wez Ty juz z tymi skorzakami skoncz. wez, popatrz se, zwal se, ale wrzuc na luz, bo co topik, to widze te spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovka
tak tylko chude inne beda wygladac megasmiesznie jak takie male klopsiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ta skórzana laska
napewno ma spore powodzenie wsrod facetow! Zazdrościcie jej czy co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze najlepiej wygladaja w rurkach dziewczyny wysokie i chudziutkie :) chociaz jak dziewczyny maja ladne proporcje to nawet jak sa niskie to tez niezle tyle ze chude muuusze byc... i tym sposobem ja sie na rurki nie lapie mam krotkie nogi ijestem niska i nawet to ze jestem szczupla nie sprawia ze wygladam w nich dobrze:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny
ja mam 158 i uwielbiam rurki;)-nosze je do wysokich szpilek...latem- do topów, teraz do dłuższych sweterków;) mam proporcjonalne ciało (chociaż nie chude!) i dobrze sie czuje w rurkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombowieccccccccc
a czy 169cm i 55kg moze nosic rurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.k ale...
ale ta laska ze skorzanyymi spodniami wyglada jak kurwa spod latarni. moze i to sie facetom podoba ale chyba na jeden raz! ja tam niczego jej nie zazdroszcze bo nigdy bym sie tak nie ubrala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see you soon
piszac rurki macie na mysli proste spodnie czy zwezane do dolu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate moss wyglada najlepiej w rurkach!!!!!!!!!!!!!!!!! bombowiec, nie wieszg gdzie moge dostac takie rurki jakie sa na tym foto? one sa inne , zabudowane na biodrach. wydluzaja nogi:) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam 175, waze 60 kg, nie jestem jakas super szczupla a chodze w rurkach i nie wygladam jak \"klopsik\". to kwestia tego, kto sie w czym dobrze czuje, a nie czy komus sie bedzie podobalo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz przy tej wadze może
wychudzona nie jesteś, ale na pewno dosyć szczupła. Nie możesz wyglądać jak klopsik, no bo z czego??? Ważąć 60 kg przy 1,76 miałam wystające żebra, kości i wyglądałam chudo... Teraz ważne jeszcze mniej i marzę o swojej dawnej figurze. Kiedyś mówiono mi, że mam figurę modelki, obecnie, że wyglądam jak anorektyczka. A ja schudłam mimo woli, ze stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na kazdym to inaczej wyglada, ja mam te 174 i 60 kg ale naprawde nie wygladam az tak szczuplo jakby sie wydawalo:) mam dosc szerokie biodra no i lekko wystajacy brzuszek, ale nosze rurki, bo sie super w nich czuje, szczegolnie super wygladaja wpuszczone w kozaczki albo zalozone do sportowych bucikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombowiec
mysle, ze takie rurki jak ma Moss wejda do nas za rok albo i dłużej, w USA Londynie itd juz od dawna sa modne spodnie z wysokim stanem....a u nas nadal króluja biodrówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne jesteście jeśli
twierdzicie, że Kate Moss wygląda dobrze w spodniach typu rurki właśnie, że ona wygląda beznadziejnie, bo ma szerokie biodra iwąską talię, a kobiety z takim typem budowy nie powinny nosić takich spodni, bo te tylko podkreślają szerokość bioder w rurkach spokojnie mogą chodzić nawet niziutkie dziewczyny, ale pod warunkiem, że mają wąskie (chłopięce biodra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1984
kate wyglada pieknie w rurkach... ma super tylek do rurek... ona jest naj naj naj. szkoda tylko ze sie zadaje z tym wesniakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko23333
jestem wysoka, ale nie bardzo szczupla, mam tzw mocna kosc i choc mam maly biust i plaski brzuch, to jednak mam szerokie biodra. Zastanawiam sie, czy nie bede pokracznie wygladac w rurkach? aha, i 2 pytanie, gdzie moge dostac rurki? od dawna kupuje w sklepach typu Reserved, H&M, czasem C&A, Carry, Orsay. W tych sklepach nie ma dzinsowych rurek, a firmowych sklepow typy Levis czy Lee nie lubie, bo czuje sie tam jak olbrzym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przykład rurki noszę.. bo lubię, bo mi pasują, bo pasują do mojego typu figury -czasem wpuszczam je w spodnie, ale raczej tego nie robię - tak nosi się teraz połowa Polski i raczej mnie to nie kręci. Odpowiadają mi takie spodnie i to bynajmniej nie dlatego, że są \'modne\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Od kilku dni jestem posiadaczka wlasnie rurek i moze powiem czego sie dowiedzialam:) 1. Panie w Levi\'s wmawiala mi ze rurki to proste nogawki a zwezane to sa marchewki-no ale takie okreslenie to tylko w Levi\'s chyba kroluje. 2.Owszem bardzo duzo jest rurek z niskim stanem, co nie jest dobrym rozwiazeniem. 3.Rurki napewno musza byc bardzo obcisle,ja mam klopot przy zakladniu, ale naprawde rurki nie moga wisiec!!! To po prostu nie ten styl i robi sie z dziewczyna taka kulka bo na gorze duzo wisi a na dole wasko i ciasno. 4.Jesli chodzi o roznorodnosc rurek to teraz jest niewielka w levis byly tylko czarne, w lee -tez tylko czarne ( w stanie makabrycznie niskie), wrangler mial calkiem niezle.. 5. jesli chodzi o sklepy nie dzinsowe to widzialam tylko w zarze i to juz makabra.Bo dlugosc jest uniwersalna i mnie jeszcze spodnie stopy zakrywaly a mam 172 cm wzrostu i przymierzalam rozmiar 38. I jeszcze ciekawostka tam kroluja dzinsy o rozmiarze 36 i 34 widzialam nawet 32 nadal z ta dlugoscia. Nie wiem ile jest takich dziewczyn :) 6. Mnie sie w koncu udalo kupic rurki w Big Starze , model Rita.( nigdy bym nie pomyslala :D ) maja stosunkowo wysoki stan i bardzo dobrze bo mi zwezaja talie ( do tej pory mialam same biodrowki) . Takie spodnie musza byc bardzo ciasne.Nie jestem chuda mam 172 cm i waze 58 kg. Spodnie maja rozmiar 28/32. Jesli chodzi o rurki to trzeba moim zdaniem chodzic na dosc wysokich obcasach. PO pierwsze obcasy wyszczuplaja wydluzaja sylwetke, zmniejszaja optycznie stopy:) I faktycznie w jestem zwolenniczka wyzszego stanu w tym fasonie. Taki dzokejski styl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie wygląda nawet bardzo
czesc,tez mam rurki, ale niziutkie biodrowki:) w takich spodniach jest mi najwygodniej...i broń boże nie latam z gołym pępkiem;)- przeciwnie do rurek najczęsciej nosze dłuższe bluzeczki, tuniki, swetry za pupke...w talii szeroki pasek;)...i ubówstwiam do nich obcasy;)! uważam że rurki są bardzo kobiece- uważam że mam NA DOLE (u góry raczej nie;D) figure- szczupłe, długie nogi, ładny jędrny tyłeczek-rurki fajnie to podkreślają:Dczuje sie w nich super niestety szerokie ramiona, nie za szczupłe ręce i za mały biust nie czyną mnie miss:/ ale cóż, nie można mieć wszystkiego:D ps. mam koleżanke- prawdziwą kruszynke (jakieś 160,może nawet nie),drobniutką, szczupłą i ostatnio na imprezie widziałam ją w rurkach(myslalam,ze dobrze wygladaja w nich tylko wysokie dziewczyny)...wyglądała prześlicznie, rurki nawet ją wydłużyły miała szpilki z czubkami(takie połączenie też raczej uważałam za nietrafione) i bluzeczke tuż za bioderka...wyglądała naprawde ładnie..! także rurki polecam nawet tym niższym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Ja bym w rurkach wyglądala jak "stodoła", bo mam 100cm w biodrach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×