Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DZIEWCZYNA SWOJEGO PRZYJACIELA

ZAKAZANY ZWIAZEK.....SMUTNO.....

Polecane posty

Gość DZIEWCZYNA SWOJEGO PRZYJACIELA

BYLAM Z CHLOPAKIEM 2 LATA W TYM CZASIE 3 RAZY MNIE ZOSTAWIL.ZAWSZE W TAKICH CHWILACH BYL PRZY MNIE MOJ PRZYJACIEL Z KTORYM ZNAM SIE OD 7 LAT....NO I TERAZ ZACZELISMY BYC ZE SOBA:) OCZYWISCIE PRZEZ WSPOLNYCH ZNAJOMYCH MOJEGO BYLEGO ZOSTALAM POTEPIONA.WSZYSCY MYSLELI ZE BEDE SIEDZIEC W DOMU I PLAKAC I CZEKAC CZY ON BEDZIE CHCIAL WROCIC CZY NIE.... PRZYKRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojooj
wiesz Twoi znajomi pewnie pomysleli ze szukasz sobie poscieszyciela że chcesz go wykorzystac a potem porzycic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNA SWOJEGO PRZYJACIELA
nie oni mysla ze powinnam czekac az mojemu bylemu sie znowu odwidzi i nie wazne co on by robil zawsze bedzie dobrze, a ja powinnam siedziec czekac i plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie z tego powodu zrezygnowalam z chlopaka, na którym bardzo mi zalezalo, rozstalam sie z chlopakiem i zamiast porwac sie milosci, to odstawila super chlopaka tylko dlatego, ze byl kumplem mojego bylego... glupie to. ale minelo troche czasu i poznalamn faceta który tamtych dwóch bije na łeb na szyje :) daj sobie troche czasu :) i nie martw sie tym co mysla inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNA SWOJEGO PRZYJACIELA
tylko ze ja juz wybralam i jestem tego pewna....:) musze przestac sie zadreczac tym co mysla inni, to moje zycie a ja nic zlego nie zrobilam.Nie zdradzialam nie zukradlam nie zabiłam tylko pokochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×