Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość Dziobus
Hejka!!! I znowu w pracy... Jest tak zimno i smutno, że człowiekowi nic się nie chce:-( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ja na szczęście tylko do 15, ale tak mi się nie chce. Praca telemarketerki jest powalona:-( i mieć za szefa własnego faceta... teraz już jest oki, ale wcześniej, jak się kłuciliśmy to tylko i wyłącznie o prace... TRAGEDIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
A jak się miewa dzisiaj Kruszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour dziewczęta! :D Och, czuje się zaszczycona, że ktoś zauważył moją nieobecność :P Utkwiłam przy robieniu obiadu i dopiero teraz mam chwilke, bo zaraz spadam do fryzjera (Misiek mnie zabije:P) A dziękuję, czuję się dziś dobrze. Głowa daje o sobie ciut znać, ale żyje :D No i znów zaczęłam sie zastanawiać, czy możeby tak jeszcze nie pociągnąć miesiąc tych tabletek (ewentualnie innych. No poradźcie coś dziewuchy :P Miłęgo popołudnia życze :) A Ty się Bernadetko nie obijaj w pracy bo Cie zadenuncjuje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiza
hej:) ja musze przyznac ze po tych tabsach bole glowy mi ustaly wlasnie,ale na Twoim miejscu kruszku bym pociagnela ostatni miesiac ja zgage mialam przy pierwszym opak a teraz juz dobrze jest (oby tak dalej) i narazie zadnych ubocznosci nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszku a może zaryzykuj jeszcze przyjmowanie yasmin przez miesiac...może akurat bedzie lepiej..Z tym że najlepiej pojdz do lekarza - on powinien ci cos doroadzić:) I jak mam sie nie obijac jak tu nie ma naprawde nic do roboty ostatnimi czasy :O Taka pora roku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Witam!!! Ja również w pracy... dobrze że dzisiaj piątek:-) Pozdrowionka i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja tradycyjnie w domu :P Tak mysle o tych tabletkach...Misiek mówi, że może lepiej żebym nie ryzykowała, skoro źle siępo nich czułam (dla przypomnienia bóle głowy, ciężkie nogi, wieczorami mdłości). Ja byłabym skora do wypróbowania jeszcze jednego opakowania,ale boje sie. Pójde w poniedziałek do gina, ale znając jego kompetentność to pewnie nic ciekawego mi nie powie, poza tezą, ze to minie, że mam brać dalej itd. A do innego gina mam ustawioną wizytę na 1 grudnia.No nic, jeszcze pomyśle nad tym. Życzę miłego dnia 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
A jak teraz się czujesz Kruszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna30
Witajcie ! Czytam Was topik od jakiegos czasu....nie chce sie powtarzac _bo juz tyle napisano tu o tym leku ale odwaze sie ...chocby to byla kolejna powtorka.Otoz...po yasminie czuje sie swietnie tylko...wlasnie .........moja cala muszelka i ten slodki guziczek ;) ktorego pieszczenie daje tyle obopolnej radosci jest jak znieczulony .Nie dzialaja na niego pieszczoty...czuje sie jak z drewnaaaaaaaa.....To straszne.....mialo byc mnostwo spontanicznego kochania i radosci a ja czuje sie przeokropnie!!!!!!!Koncze brac pierwsza serie lekow.Czy to z czasem minie?Zal mi mojego meza ktory tak sie stara a ja NIC..albo bardzo niewiele!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś czuje sie dobrze. Mam jakies maleńkie pobolewanie głowy i czuje sie tak troszke dziwne, nie umiem tego opisac, ale jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykoncepcjon
Prosze o pomoc! Biorę yasmin od miesiąca, akurat jestem po 1 opakowaniu i mam okres.Przez całe pierwsze opakowanie nie miałam ochoty na sex, trochę popsuła mi się cera, zaraz po odstawieniu na tygodniową przerwę od razu wysiusiałam 1 kg. Wczesniej mialam troche problemowm z cera ¸- braam diane35, pozniej cilest, ostatnio jeanine.. Mam bardyo bolesna miesiaczke Czy mam myslec, ze te pigolki nie sa dla mnie? prosze pomozcie, bo nie wiem, co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykoncepcjon
aha, przy braniu innych tabletek z cera bylo juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Kurcze, ja dziś połknęłam ostatnią tabletke. Teraz 7 dni przerwy i chyba wezmę jeszcze jedno opakowanie (gdyby mi tak jednak było naprawde fatalnie to najwyzej odstawie w srodku, no bo co innego mi pozostaje? czy to aż takie złe jak sie nie dokończy całego opakowania?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiza
no wlasnie to chcialam Ci napisac kruszku :) zacznij to 3 opakowanie i najwyzejw polowie przerwiesz,tam pisze ze w kazdej chwili mozna odstawic wiec spoko :) mi zgagi przeszly teraz przy 2 opakowaniu i taka jakby ciezkosc w zoladku mam tylko nadzieje ze sucho mi sie nie zrobi w ... ;) bo od czasu do czasu zaswedzi mnie tam ;) staram sie pic duzo wody zeby oczyszczalo organizm no i biore immunoforte :p i narazie nic mnie nie bierze :) pozdrawiam i zycze milego dnia trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campanilla
czesc dziewczyny, Ja bralam Yasmine , 4 miesiace..Tak w zasadzie wezme jeszcze 2 tabletki aktywne ktore mi zostaly a pozniej po 7 dniach nowe opakowanie Innego producenta. Moj ginekolog stwierdzil ze wiele dziewczyn przychodi z podobnym problemem - okres w ciagu cyklu. To jest niedopuszczalne i w zwiazku z tym od razu zdecydowal sie na zmiane tabletek. Za tydzien wiec i dwa dni zaczne z GRACIAL. Mam nadzieje ze pojdzie dobrze. .Znacie te tabletki? Wiecie cos na ich temat? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziNa
kruszek - w krakowie mozesz kupic yasmin za 36, 38 zl. najtaniej jest w aptece BOBILEWICZ kolo bagateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. mam problem. przestalam brac tabletki mniej wiecej w polowie opakowania. potem moj lekarz kazal mi mierzyc temperature w pochwie zeby sprawdzic czy mam normalny cykl. i wlasnie o to chcialam zapytac. kiedy po odstawieniu tabletek zacznie sie normalny cykl i kiedy mam zaczac robic pomiary? zaraz po krwawieniu z odstawienia czy odrazu? bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki czy ktoras z Was jest moze z Tychow lub okolic?? ja kupuje jasmin za 45zł. koszmar... nie wiecie moze jak apteka jest najtańsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale mnie dlugo u was kobitki nie bylo😍😍 chyba tesknilyscie troszku:):):) ale wracajac do moich spraw to moje stany zapalne przy antybiotyku wyleczylam zwyklym kefirem:):):) juz wszystko cacy tylko zaczynam swirowac bo ostatnia tablete wzielam w srode i do dzis czekam na @ zadnych objawow ze wogule nadejdzie nic mnie nie boli i zaczynam panikowac chyba udziela mi sie nastroj forumowiczek:(:(:( ta panika jest zarazliwa!!!! niewiem co myslec i gdzie to moje krwawienie brrryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wsumie to mam jeszcze troche czasu bo startuje znowu w czwartek🌻🌻🌻 moze jutro dostane tylko te czekanie mnie wnerwia i troszku swiruje *************************************************************************************** a tak pozatym to pisze tak sobie sama do siebie juz bardzo pozno wiec pewnie wszystkie spicie🖐️ dobrej nocki zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziNa
pomocy:( troche wyzej napisalam o co mi chodzi. moglaby ktoras z was mi odpowiedziec? bardzo was prosze. panikuje na maxa juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ziNa 🌻 normalny cykl bedziesz miala mniej wiecej po miesiacu od odstawienia tabletek, ... tak mi mowil moj lekarz 🌻 pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×