Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość iiiza
a przyjemny to wyjazd chociaz czy sluzbowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
ano tak wlasnie podejrzewalam :p to suuuuper :) juz on Cie wyleczy z tych nekajacych dolegliwosci :) baw sie tam dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ooooo... to ja także się podpisuje pod życzonkami miłego wyjazdu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
Bernadetka i kto bedzie wyjasniał moje wątpliwosci😭 ale egoistka ze mnie:P Baw sie dobrze i niegrzecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noe:p dziewczyny:p ja jeszcze jestem:p w niedzielę wybywam:P jeszczedzis i jutro zostało( na wasze nieszczęscie:D) a jesli chodzi o niegrzeczne zabawy to w ramach możliwoosci i samopoczucia....chociaz chciałabym zeby wstrętne chorówbsko poszło sobie sio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co przepraszac;> wiem doskonale jak to jest przestawiac lub gubić literki:P dla przykladu moje dziwuchy z poprzedniej strony:D Ale dziękuję Wam wszytskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka102
Dziewczyny witam was bardzo serdecznie od 10 miesięcy zażywam Yasmin, ale od około 3 miesięcy zauważyłam, że z moich sutków wydobywa się płyn leciutko zabarwiony na biało. Byłam u lekarza dał mi jakieś leki, ale nadal nic nie pomaga postanowiłam zrobić przerwę w braniu tabletek zobaczymy, co się będzie działo, mam nadzieję że dobrze zrobiłam. Trzymajcie za mnie kciuki żebym nie wpadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Hejka Babeczki!!! Wczoraj wziełam pierwszą tabletke z trzeciego blistru i... w końcu nie mam mdłości:-) Kurka jak się ciesze :-):-):-) Mam nadzieje, że mój organizm już się przyzwyczaił i teraz będzie już wszystko oki. Pozdrawiam Was bardzo gorąco:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
mi sie te mdlosci juz w drugim opakowaniu skonczyly dzisiaj za to mnie glowa troche pobolewa, moze to przez ta pogode :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny a jak mam takie pytanie. czy jesli mialam pol roku temu stwierdzona nadkwascnosc i zapalenie zoladka ale wyleczylam sie z niego a teraz wieczorami pobolewa mnie pod mostkiem to moze to byc spowodowane yasmin?? czy on tak bardzo obciaza zoladek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
Dziobus Mi też się mdłosci skończyły przy trzecim opakowaniu i potem miałam spokój:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugaxxx
a dla mnie Yasmin był przez pierwsze miesiące ok, a później zaczęły się komplikacje, szczególnie bóle głowy i infekcje intymne jak nigdy wcześniej. Odstawilam go odrazu i wszystko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
iiiza ------> mnie też głowa pobolewa, ale to nie jest taki ból jak miałam na początku przyjmowania tab., więc jest to chyba od pogody. zdzisia modnisia ------> mnie żołądek wcale nie boli od tych tabletek, ale możesz osłonowo sobie brać Lanzul, podobno jest bardzo skuteczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Jakoś tak u nas spokojnie ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem wam że ja już będę brać 7opakowanie Yasmin i dość często ostatnio pobolewa mnie główka:( A dzis ide do ginka mam nadzieję że będzie wszystko dobrze :) Troszkę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Śnieżynko będe trzymać za Ciebie kciuaki, aby wszystko było dobrze... a ta boląca główka to może od pogody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
:-):-):-) He,he... miało być kciuki...:-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziobus jak wrócę od lekarza to zdam relacje:) No mam nadzieję że od pogody i w sumie cały czas to sobie tak tłumaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugaxxx
To nie żadna pogoda, tylko Yasmin, od tych tabletek wiele dziewczyn choruje, serio. Wcale to nie jest takie cudo jak o nim mówią. Ja się nabrałam na akcje promocyjna i zmienilam stare tabsy właśnie na Yasmin i żałuje! Po kilku miesiącach a nawet dopiero po roku zaczynają się koszmarne bóle głowy. Moja przyjaciółka miała dokładnie to samo co ja! Yasmin- blleee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ojejku... nie można uogulniać... może być aczkolwiek nie musi. Mnie dzisiaj też boli głowa... ale to nie jest taki ból jak na początku, przy pierwszym i drugim opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugaxxx
alez ja nie uogólniam, ja pisze jak było u mnie i kilku innych osób, ja bardzo długo wmawiałam sobie że te bóle nie mają nic wspólnego z tabletkami. Nawet po rozmowie z ordynatorem neurologii, który kazał mi się zastanowić czy to aby nie tabletki są winne, nie dopuszczałam do siebie takiej myśli. Byłam zapatrzona w hormony jak w obraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
mi ten lekki bol glowy minal po wizycie mojego kochania :) oby sie wiecej ten bol nie powtarzal!! dzisiaj ok sie czuje tylko taka jakby lekka sennosc,ale co zrobic jesien mamy szara i bura pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk coashtils
brałam yasmin i byłam z niego zadowolona, jednak postanowiłam go zmienić bo cena mi nie odpowiadala najtaniej 38zl. Lekarz przepisał mi Mercilon..mam nadzieje że to nie będzie zła decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta u gina była całkiem całkiem ....ale nie zrobiła mi cytologi bo stwierdziła że jej się moje upławy nie podobają i przepisała mi jakies tabletki niby mi wprost nie powiedziała ze to może grrzybica więc może nie jest tak źle ?Tyle tylko że te upławy najpierw trzeba wyleczyc a potem zrobimy cytologie.A teraz spadam spac bo juz mi oczka same lecą Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ja jutro ide do gina po recepte na tabsy no i oczywicie się zbadam. Nie mam żadnych skutków ubocznych jak przy pierwszym i drugim opakowaniu ale... jak by się działo coś nie tak to napewno bym je odstawiła. Musze chodzić do onkologa co pół roku na badania kontrolne i jak tylko by mi powiedział że coś jest nie tak i mam odstawić tabsy to zrobiłabym to bez żalu. Zdrowie jest ważniejsze! Ale narazie jest wszystko si:-) i będe brała dalej. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×