Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

witam kobietki🌻 jak mnie dawno u was niebylo oj duzo sie dzialo musialam moje yasminki odstawic na jakis czas z powodu zabiegu dendystycznego w znieczuleniu ogolnym....:):):)masakra ale juz jest ok w sumie bardzo mo pasuja te tabletki i jak najszybciej do nich wroce moze jeszcze w tym tygodniu ale niejestem pewna bo wizyte u mojego gina mam dopiero popoludniu😍i tu mam pytanko bo sama niewiem czy dobrze mysle zawsze zaczynalam brac pierwsze opakowanie pierwszego dnia @ ale slyszalam ze mozna zaczac od ostatniego ale niejestem pewna czy zeczywiscie tak jest wszystkie watpliwosci wyjasnie z lekarzem ale pytam terz was bo w koncu kto wie lepiej jak nie kobiety pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha okres dostalam w sobote i nawet jakbym chciala rozpoczac branie normalnie to i tak juz jest zapozno:):):) moze jak bede mogla to rozpoczne od ostatniego dnia ale najperw musze pogadac z ginem chociaz mysle ze to niebyloby znowu takie straszne tylko martwie sie i ich skutecznosc zawsze mialam schizy na tym punkcie:(:( oj cos tak gadam sama do siebie troszku he moze pozniej sie ktos znajdzie do pogadania ja mam czas siedze sobie na zwolnieniu i sie nudze narazie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza_p_q
Czesc dziewczyny. Powiedzcie mi ile płacicie za tabletki? Gdzie można w Warszawie kupić najtaniej ?????????????????????? W jakiej aptece ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Hejka Babeczki:-) iiiza ------> teraz jest już wszystko si:-) Miałam włókniako-gruczolaka i powiększony węzeł chłonny... ale w czerwcu przeszłam operacje i jestem już zdrowa tylko musze chodzić co pół roku do kontroli. Luiza ------> mi paznokcie się wzmocniły, ale mam wrażenie że włosy mi wypadają a może to przez to przesilenie jesienne? aniutek -----> jak od ostatniego dnia? Kurcze nie wiem o co Ci chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo 841
Mam pytanko.Powiedzcie dziewczynki co zmniejsza skutecznosc yasminu?Jakie zabiegi dentystyczne albo leki?Wiem,ze antybiotyki i po ilu dniach juz jest pelna ochrona?Bralam 3 dni antybiotyk i zastanawiam sie czy po 4 dniach od konca ich brania bylam zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Cleo 841--------> moim zdaniem powinnaś się dodatkowo zabezpieczać jeszcze przez siedem dni od skończenia antybiotyku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo 841
Dziobus To juz po fakcie... ale mysle,ze nie bedzie zle.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Też mam taką nadzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassssska
Biore tydzien Yasmin.Czy moge juz rozpoczac wspolzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus - to dobrze ze lepeij juz:) moje wlosy tez jakos slabsze sa, moze to od prostownicy,sama nie wiem juz kasia - niby od pierwszej tabl ale wiesz;) ja bym z tydzien jeszcze poczekala chociaz pewnie jakos juz po tygodniu tez blokuja ciekawe co tam u bernadetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Kassssska------->Ja chyba poszłam na całość po tygodniu nie pamiętam dokładnie, ale tak jakoś dosyć szybko i... dzidzi nie ma. iiiza------> właśnie może od prostownicy albo suszarki? Też się zastanawiam co tam u Bernadetki?! Jak wróci to napewno opowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mam pytanie robie przerwe w przyjmowaniu tabsow i cos nie mogę sie doczekac krwawienia, czy przez tabletki moze byc przesunięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Cold------> a czekasz na pierwsze krwawienie po odstawieniu tabsów? I jak długo już je bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczynam mieć małą stresówkę.Biorę tabsy od 7miesięcy i zawsze dostawałam krwawienie we wtorki wczesnie rano.Jest juz 14 a krwawienia nie widac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest pierwsze krwawienie po odstawieniu bralam je ok pol roku. tzn czekam na pierwsze krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak od ostatniego dnia.... kurcze tak ze zawsze jaj zaczynamy brac pierwsze opakowanie tabletek pierwszego dnia krwawienia i wszystko cacy to ja chcialam rozpoczac od ostatniego dnia miesiaczki czyli u mnie akurat to jest piaty dzien tak chcialam zrobic zeby nieczekac znowu miesiac z rozpoczeciem brania pigul ale po wizycie u gina moj pomysl spalil na niczym lekarz odradzil ze akurat zewzgledu na ten moj zabieg lepiej poczekac jeszcze jeden cykl i rozpoczac tak jak zawsze :):):) ale namieszalam mam nadzieje ze wiecie cos z tych moich bazgrolow i powiem szczerze ze nadal nie mam pewnosci jak to jest z tym piatym dniem i pigulami tak mnie ten moj gin zagadal:):( osmego mam nastepna wizyte to dokladnie wypytam lubie miec jasnosc pa kobitki dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....cold... wlasnie jestem w czasi przerwy w tabsach nie na moje zyczenie w sumie ale jednak i powiem szczerze ze pierwszy okres poodstawieniu mialam normalny w ten sam dzien nawet co przy pigulach zobacze jak bedzie z nastepnym hm..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek ---. to troszke mnie przestraszylaś a jak inne dziewczyny, mają, moze powiecie, bo ja chyba wpadam w jakas paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze niepowinnas odrazu panikowac ja napisalam jak jest u mnie ale czytalam na forum ze niektore kobiety i czekaly do 50 dni na okres po odstawieniu :):):) musi uplynac troche czsu zanim organizm wroci do normy wiec poczekaj jeszcze chwilke zobaczysz ze niema sie co martwic mozesz na kafe poszukac tematu i poczytasz sobie wiecej na ten temat trzymam kciuki i uszki do gory pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 🌻 wróciłam sobie wczoraj w nocy do domku... iiiza --> u Bernadetki średnio dobrze;) ogólnie urlop wspaniały był......zaręczyłam się nawet :D:D:D:D ale od 2 dni- wląsciwie dzis 3 dzień czuję objawy nawróconej grzybicy :( całe szczęscie dzis mam jeszcze 1 dzien wolnego to lecę niedługo do gina.... Nie chciałam mojego kochania zarazić wieć odkąd zaczelam to czuć zrezygnowałam ze wspolżycia ( do tego czasu baaaaaaaaardzo intensywnego :D - bo w koncu rzadko sie widzimy :( ) i były zabawy innego rodzaju, wiecie co mam na myśli;);) ech kocham moje kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Bernadetko WITAMY i gratuluje zręczyn:-)!!! Ja też chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka_z_maslem
ja biore Yasmin jakos od maja. Na początku mialam okropne bóle piersi,ze ich dotknac nie moglam, ale moze to bylo wywolane tez tym,ze przez 3 miesiace nie robilam 7-mio dniowej przerwy. Potem bole ustapiły, teraz od czasu do czasu pobolewaja. Poza tym przytylam z 4 kilo, ale nie wiem czy to od tabletek czy ogolnie z moje obżarstwa bo sobie nie zaluje:) Do bernadetki: czy moglabys podac kod na przypomnienie, ktory dostalas od swojej doktor, a moze wiesz skad wziasc taki kod. bo mi by sie takie przypomnienie przydalo, bo ja zapominalska jestem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Do bulka_z_maslem, na 7 stronie Bernadetka pisze o kodzie na przypominajke:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczęsliwaZMisiem
Cześć dziewczynki:) Ja jestem nowa, biorę tabletki od 3 dni i jak na razie zero reakcji...:) mam nadzieje że tak będzie cały czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Witaj w gronie:-) I rzycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
Witaj Bernadetko no prosze niewinny wyjazd a tu zaręczyny;) gratulacje🌻 Ja tylko zajrzałam zameldować;) ze 3 op. w trakcie i wszystko w porzadku:) buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
bernadetka - witaj spowrotem :) gratulacje ale fajniscie masz ;) (to na tym samym wozku jedziemy :) dobrze ze wypoczelas a ta grzybica niech juz da Ci spokoj w koncu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) A ja powinnam dziś juz sobie zrobic przerwę na krwawienie ale zacznę nastepne opakowanie.....po uzgodnieniu z ginekolog u ktorej dzisiaj bylam....dostałam cały arsenał leków na grzybice 😠 oj sie przyczepilo to mnie :O dostałam: 1. Flumycon- doustnie - dla mnie i dla kochania; 2. Pimafucin dla mnie- 3 globulki 3. 2x clotrimazolum 500mg ( po 2 tyg po pimafucinie- 1 clotr. a po nast 2 tyg następna globulka) 4.pimafucort czyli w zasadzie batalia na caly miesiąc :O szczerze to już mam tego dosc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Zabezpieczać się dodatkowo. Bernadetka gratuluje:)Ale masz fajnie też już bym chciała się zaręczyć...ale jeszcze troszkę muszę poczekać niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×