Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Szczerze mowiac to i ja ostatnio jestem jakas rozkojarzona za kieronica. Czasami lapie sie na tym, ze zupelnie nie wiem jak sie znalazlam w danym miejscu, taka jezdze zamyslona...a wlasciwie nie zamyslam sie tylko po prostu wylaczam, czarna dziura. Jade przed siebie...zupelnie jakby mnie ktos nakrecil, ustawil i puscil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika 🖐️ Zakochana nie przejmuj się, ja czasami też potrafię jakąś głupotę zrobić za kierownicą, na szczęście nie stworzyłam jeszcze zagrożenia dla innych ale i tak czasami myślę, że nie powinnam siadać za kierownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa - jestem nastawiona na te choróbska, a jeśli chodzi o rozstania to była tragedia, ale jest już ok, wczoraj pierwszy raz został na leżakowaniu i nawet pospał trochę. największy problem jest taki że nie chce jeść obiadów i opiekunka się mnie zapytała czy dziecko dostaje w domu obiady :d bo on tylko upomina się o chlebek ale żłobek do którego chodzi jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga mam pomysł, może sobie zorganizujemy casting na mężów :D ja będę wolna po 13X, ale mam mniejsze szanse bo jestem panną z dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jakiś facet przeczyta nasze wypowiedzi to złapie się za głowe i napisze \"baby nie powinny jeździc:D\" ale co tam...:) no i do 15 w pracy....na 17 do dentysty brrrr a potem cisza i spokój...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana- ja nie mogę się zebrać żeby pójść do dentysty, aż mnie ciary przechodzą na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna z dzieckiem? Przecież to nie problem, niektórzy dużo by dali by taką znależć...Poza tym milość nie wybiera... A casting to świtny pomysł, dacie pokibicować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, oni też robią głupoty tyle że sie do tego nie przyznają;) Z tym castingiem to nie zły pomysł. A dziecko to nie problem, mi np. bardzo podobają się młodzi tatusiowie, może oni mają tak samo:) Zakochana dołączasz się do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy normalni? ja nie wiem czy jestem:) czasami mysle ze nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana ja bym jednak wolała codziennie chodzić do dentysty niż raz w miesiacu iść do ginekologa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa, śmieszne to jest ale powiem ci że często faceci mnie podrywają na dziecko (moje) :D i faktycznie dla większości nie stanowi to problemu. Mam jeszcze szansę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, skoro myslisz czasmi, ze jesteś nienormalna to najlepszy dowód na Twoją normalnośc...Bo ktora z nas nie ma czasami takich myśli... Pokaż mi \"czubka\" świadomego swojej nienormalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa hej, nikt nie jest do końca normalny, ale to nie nasz topik. założyciel(ka) zwiał(a) i dalej szuka innych normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziula /sorki nie pamietam ktorych liter ile bylo;) / masz racje dzis to ja powinnam dolaczyc do topiku jestem wsciekla:) zaraz poczytam o czym pisujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika...sama widzisz... Problem nie ze znalezieniem, ale pewnie z zaufaniem...Zakładam, że ktoś kiedyś Cię zawiódł w ważnej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie piosenkę: \"...jak dobrze zostać świrem, choć na chwilę choć na chwilę...\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika heheh dobre zwiał chyba tak pzrestraszyło sie biedaczysko ze od nas troche tej ,,ormalnosci\'\' załapie;) cholercia mam ochote na papieroska i kawe ktos z was kochane Panie idzie ze mna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa dokładnie tak jest, nadal by zawodził gdyby nie to że już na niego nie liczę. Teraz mamy układ: mieszkamy razem do jego wyjazdy, a jedzie minimum na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika...A co po tych dwóch latach? Zamierzasz na niego czekać, czy urządzimy ten casting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana ja piajm 4 kawy dziennie 2 fusiaste 2 rozpuszczalne :D:D:wygladam jak kosciotrup:D:D: nie moge przytyc ale nic to najwazniejsze ze amm swoje małe przyjemnosci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×