Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Taa nie ma topiku bez podszywacza albo ewentualnie złośnika. Strasznie mnie to wkurza, że potrafią najfajniejszy topik rozwalić. Ostatnio dziewczyna założyła rewelacyjny moim zdaniem temat \"wiem że nie lubicie pokazywać swoich zdjęć ale mam taki pomysł... \" - chodziło o wklejenie swoich przerobionych fotek albo części ciała. I było super dopóki się nie pojawili jacyś frustraci którzy swoimi złośliwościami i wyśmiewanim rozwalili topik. Na pochybel takich! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sia lalalalala a chaa, oj i ja sie rozmarzyłam Nie miałam wakacji od praiwe trzech lat...Czas to zmienić...!!!!!!!! Znacie jakieś fajne miejsce na jesienny wypoczynek (z dziećmi)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkamy się na pewno, jak nie jutro to jeszcze dziś wieczorem a tak wogóle to jest chyba pierwszy topik na którym się udzielam ( i od razu taki fajny :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana, ja na pewno bede tu zaglądała, miło się z Wami gawędzi.... A co, wybierasz się już do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa ja nie znam, z dzieckiem jeszcze się nie wypuszczałam - albo brak kasy albo czasu. kombinuję żeby wybłagać od ciotki klucze do niej na dziełkę i się zaszyć na kilka dni, ale głupio mi prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce wypoczynku jest mi obojętne, byleby dało się oderwać od codzienności...Lubię i góry i morze... Kiedyś jesienią jezdziłam w Tatry Słowackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę jutro, niestety w domu już nie mam kompa bo ostatnio była burza z pierunami i mi sie spalił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika Ja też debiutuję... Jestem w Kafeterii od trzech dni...ale to wciąga...Makabra. Teraz doba stała się jeszcze krótsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jesieni jest pięknie na Helu, polecam! Jest po sezonie wiec nie ma ludzi i można naprawdę porządnie wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana koniecznie daj znac jak bylo u dentysty ja jutro napewno tu zajrze;) w domciu niestety od wczoraj nie mam neta odcieli mi kabelek buuuuu a na wypad jesienny teraz to chyba najlepiej morze szczególnie z dziecmi bo duzo jodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie się z wami żegnam bo kończy się moja zmiana ale mam nadzieje ujrzeć was tu jutro:) Buźka 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hel...sto lat tam nie byłam...A spokój to jest to o co mi chodzi. Nie potrafię już wypoczywać w tłumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papap helga do jutra a ten dwore jest świetny.... już się rozmarzyłam i wyobraziłam sobie jak popijamy kawke , popalajac papieroski, dzieciaki biegaja a my wypoczywamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z żalem żegnamy te które muszą kończyć pracę, do zobaczenia jutro...Ja na pewno będę...Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie potrafie wypoczywac w tłumie. Jak byłam na weekend w Wiśle , to spaliśmy w DW w centrum, ludzi ogrom....jak wróciliśmy do domu to byłam bardziej zmęcozna niż przed wyjadzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa wyselekcjonowani, a ponieważ cały czas gromadzą się tłumy to będzie w czym wybierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×