Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ale robię \"literówki\" Witamy Pana, prosimy o więcej szczegółów, my zdradziłyśmy miast, wiek, niektóre imiona, znaki zodiaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie spokój...ale jak szef przyjedzie to będzie po spokoju:) Podoba mi się to że latka mamy zróźnicowane a dogadać się potrafimy:) (przynajmniej tak myślę...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, rozbieram się z anonimowości Olka, strzelec DeGie nie uciekaj od nas bo my tu potrzebujemy facetów na casting, tylko gdzie jest helga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na fajeczkę potem trzy następne wypalę i pomyślę o śniadaniu a za kilka miesięcy będą mi robić gastroskopię w poszukiwaniu wrzodów matkoooooo ale czarna wizja, powiedzcie co mam zrobić żeby mi się udało zjeść śniadanko, nie mogę nic jeść rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika, gdybym ja zaczęła dzien od fajki też nie włożyłabym potem nic do ust...Rzuć to świństwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda słonko pozeram niewyobrazalne ilosci słodyczy i nic :D:D: cukier w normie badanie podstawowe równiez ale nie moge utyc wygladam jak kosciotrup:D:D:D: snaidanie nie jadłam :D:D: ale zjadłam cała paczke drazy truskawkowych kawa i fajki:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie paliłam i nie palę...Kiedyś, jak byłam w podstawówce próbowałam, ale nigdy nie nauczyłam się zaciągać...a jak chciałam się nauczyć, wypaliłam całego na klatce schodowej, na półpiętrze to do góry, do domu szłam na czworaka...To były czasy...:-) Na tym moja nauka się skończyła...:-) na moje i moich dzieci szczęście...Ale wypić lubie, więc jestem Normalna...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ale wypic lubię...\" ale to zabrzmiało.... siadam sobie czasem wieczorkami do kompa z martini, albo wódeczka z colą, a co też mi się coś od życia należy...czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska przybij pionę :D bo widze że nie tylko ja się tak zdrowo odżywiam ;) mój posiłek dziś - kawa, czekolada, ciastka i kawałek zimnej parówki po dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie,że Nam się należy....Tyle,że ja ostatnio na moich imeininach tak przesadziąłm, chyba pierwszy raz w zyciu tak bardzo ,że umeirałam na drugi dzien.I powiedziałam sobie ze nigdy więcej.....że dopiero napije sie na sylwestra....Ciekawe czy dotrzymam:D Alkoholiczką nie mogłabym zostać bo bym po 2 dniu umarła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mało piję alkoholu, miałam za długą przerwę (ciąża, karmienie) i nie mogę wrócić do formy jeden drink i nie nadaję się do życia ale uwielbiam piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez piję mało, nie myślcie sobie...Upiłam się chyba ostatnio jak miałam ze 20 lat...Potem ciąża, karmienie, kolejna ciąża i znowu karmienie...Poza tym nienawidzę jak kręci mi sie w glowie więc dużo nie mogę...No...jak kiedys się spotkamy to damy do pieca...niech się kręci..................:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do piwa nie mogę się przekonać...Wolę malibu, martini, lekki drink, likierek...ale się rozmarzyłam...Zaplanuję coś na wieczór, muszę sprawdzić zapasy w barku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemamnika widze ze podobne mamy upodobania:D:D: co do picia to owszem lubie czasem :D:D:ostatnio co sobota pjemy soebie dosc spore ilosci wódeczki badz ginu, lubie tez winko - szczególnie gdy ide siem kąpac nalewam cała wanne goracej H2O do tego mnostwo piany swiece muzyczka i lampka winka mrrrr rozprezajace i kojace nerwy spróbujcie drogie Panie;):D:D: kurcze ja chyba normalna nie jestem:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska, jesteś Normalna, jak najbardziej... To nie ulega wątpliwości a z ta kąpielą...muszę spróbować...może dzisiaj? Zawsze zbyt mało czasu pozostaje wieczorem na moje małe przyjemności...czas to zmienić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My , matki, musimy dostarczyc naszym pociechom tlenu i atrakcji...Ja także udaję się na powietrze, jeszcze tu wrócę...bez obaw 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×