Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Waży 10,2, ile mierzy nie wiem , ale nadrobię ...Jest mięsożerna...niestety. Zje wszystko pod warunkiem, że jest to mięsko. Kotlecik, kiełbaska, paróweczka...Tosty z dżemem, o dziwo, też zjada...Jajeczniczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile macie lat kochane? Jeśli się okaże że jesteście zbliżone wiekiem do mnie to ... zadzieram kiece i lece :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, czy to oznacza, że nie było Cię jak się obnażyłyśmy z wieku, miasta, imienia, wzrostu, znaku zodiaku itp...? Ja 1975...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
28 lat..... Inez waży 9400, mierzy ok 80 cm...uwielbia kukurydzę z puszki, parówki, kotleciki, mielone i pomidora ostatnio i jogurty...trochę tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Kasia zachodziła w ciążę, robiliśmy to trochę inaczej niż helga_ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, De Gie, ulżyło mi...Mogę teraz pracować bez konieczności rozłączania się...Uffff :-) , zaoszczędzę dużo czasu na ponawianiu połączenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeGie no co ty, myślałam ze to tak się robi :D Znasz jakiś inny, bardziej skuteczny sposób?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga..no to teraz przyznaj się do rocznika...bom ciekawa...Czy to oznacza, że nie jestem najstarsza? Aaaa jest jeszcze Boska (32l.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że ominęła mnie wasza rozmowa o wieku, miejscu zamieszkania itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
dziś mam labę obiad gotowy z zamrażalnika czyli pizza....za to jutro moi rodzice przyjeżdżają...a w niedzielę rodzina męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna, Żono, będziesz miała przechlapany wekend, chyba, że przywiozą wałówkę...? :-) Rozumiem, ze robicie \'Parapetówę\" ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Lepiej niż parapetówa 27 września Damian miał imieniny, a moi rodzice 31 rocznicę ślubu 30 września mój tato ma imieniny, a tata Damiana ma urodziny, 13 października tata Damiana ma imieniny, a 15 pazdziernika imieniny ma moja mama....Wódeczka będzie, sałatki zrobimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie...wekend to za mało do uczczenia wszystkich tych świąt..... Ide teraz uśpić Zuzę, nadrobię zaległości porządkowe w domciu, uporządkuję papiery (koniec miesiąca) i wrócę... A wszystkich którzy wyjeżdżają na wekend z dala od netu , żegnam🖐️ 😘 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona informatyka - aż ci zazdroszczę tylu imprezek na raz, oczywiście tylko jeśli całe przygotowania nie spadną na ciebie:) dziulaa a ty masz jakieś plany weekendowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę na rodzinne spotkanie jutro, niedziela w domku...Mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje..... dziewczynki, mała śpi, idę kosić trawkę...wrócę za dwie godz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaw nim
a ja sobie myśląłam ze dzisiaj będe miała spokój w pracy a tu niespodzianka.....nie wiem w co ręce włożyć...niby to takie bzdury ale szefa nie ma i wszystko zostało na mojej głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana w nim - :D Niestety nie, na razie. Zamierzam iść od lutego ale nie wiem czy mi się uda bo pracuję w weekendy. Spróbuję coś pokombinować, nie poddam się bez walki ;) A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już skończyłam licencjata.Od października zaczynam magisterskie(a tak mi się nie chce:) ) Zapytałąm z czystej ciekawości bo jeszcze by się okazało że na jednej uczelni studiujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no wiesz, może jeszcze będziemy, wszystko przed nami;) A na jakim kierunku jesteś jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×