Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość Żona informatyka
niska czy wysoka (wysoka), szczupła czy nie ( raczej tak), blondynka czy brunetka ( pół na pół), spódnica czy spodnie (spodnie, jeansy, nie takie na kant...), paznokcie krótkie czy długie ( krótkie), panna czy mężatka (mężatka), śledzie czy czekolada (czekolada), piwo czy wódeczka (karmi lub wino), morze czy góry (morze i góry), lato czy zima (lato),włosy krótkie czy do ramion ( do ramion), obcas czy płasko (płasko), traperki czy adidasy (adidasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Kasi (według mnie): niska czy wysoka (wysoka), szczupła czy nie ( tak), blondynka czy brunetka (blondynka pasemka), spódnica czy spodnie (hmm - spodnie), paznokcie krótkie czy długie (krotkie), panna czy mężatka (mężatka :)), śledzie czy czekolada (czekolada), piwo czy wódeczka (piwo - Karmi), morze czy góry (góry), lato czy zima (lato)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
no proszę prawie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo...Państwo De Gie wygrali wycieczkę do Rumii...:-D srebro, złoto czy korale (srebro lub korale-drewniane...) Twój styl czy Gala ( Twój styl) sport (pływanie, rower...) kino czy tv (kino choć dawno nie byłam) Dyskoteka czy pub (pub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niska czy wysoka (wysoka), szczupła czy nie ( raczej tak), blondynka czy brunetka ( blondynka), spódnica czy spodnie (spodnie, jeansy, spódnice zalezy od humoeu:)...), paznokcie krótkie czy długie ( średnie:)), panna czy mężatka (panna), śledzie czy czekolada (czekolada i sledzie:D), piwo czy wódeczka (piwo ewentualnie drink), morze czy góry (morze i góry), lato czy zima (lato),włosy krótkie czy do ramion ( do ramion), obcas czy płasko (i to i to), traperki czy adidasy (adidasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
srebro, złoto czy korale (złoto) Twój styl czy Gala ( Twój styl) sport (rower...chodzenie po górach) kino czy tv (kino choć dawno nie byłam) Dyskoteka czy pub (pub) P.S. gdzie odebrać wycieczkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
sex z kawą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycieczka do odbioru w siedzibie Orbisu, należy wnieść opłatę manipulacyjną w wys. 2000zł. Miłego pobytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
ale mi nagroda.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
po sexie podobno pali sie papierosa...może być kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj się z wami żegnam, na resztę pytań odpowiem w poniedziałek, z niecierpliwoscią czekam też na wasze:D 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym odebrać dziecko z przedszkola...Czas z Wami tak szybko mija. Spadam na jakiś czas. 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srebro, złoto czy korale (srebro lub złoto...) Twój styl czy Gala ( Twój styl) sport (pływanie, rower, fitness...) kino czy tv (kino , Tv tez nie pofgarszam :)) Dyskoteka czy pub (pub)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa Helga, miłego weekendu... Szampańskiej zabawy, obstawiam, że jedziesz na wesele :-D 9 mam nadzieję, że nie strzeliłam gafy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srebro, złoto czy korale (złoto) Twój styl czy Gala (Piłka Nożna, Magazyn Internet, Internet Maker) sport (jejku nic :( , ale rower będę miał chyba jutro:) - w ciągu 4 lat 3 razy zmienialiśmy miasta, za parę miesięcy też zmienimy, to własciwie jak sport :) ) kino czy tv (kino i film który ja wybieram :) ) Dyskoteka czy pub (pub) A jakie atrakcje w Rumii mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
taniec brzucha męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!!!!! ale musiałam czytać żeby nadrobić zaległości w rozmowie dzięki za troskę. Chwilowo jest ok, bo niewypała ma. no to teraz moja kolej: na skróty wysoka szczupła brunetka spodnie pazurki krótkie panna śledzie w czekoladzie :D piwo morze i góry lato włosy do ramion płasko traperki cz2: srebro lub korale Twój Styl rower tv pub kawa z papierosem (sex coś mi mówi, ale do końca nie kojarzę o co w tym chodziło :O) ale jestem zmęczona, zaraz babcia przyprowadzi mi synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa helga_ hejka niemamnika qrde w komisji miejskiej same kobiety... i pełnomocnik ds. informatycznej obsługi wyborów czyli ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Kochany, niejeden by Ci pozozdrościł.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce nie widziałaś komisji, ale już mówię - raczej nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Dojrzałe kobiety mają swój urok :) zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa właśnie przypomniało mi się co ja damwałam swojemu małemu jak ząbkował. Suchą kiełbachę :D, taką żeby nie pogryzł i się nie udławił, ale jak czuł smaczek to próbował gryźć. Lepsze to chyba niż skórka od chlebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócił niestety ale sie nie odzywa - przynajmniej narazie dziś po południu muszę iść do pracy jeszcze, ciekawe czy tym razem też będzie dym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie mów gdzie idziesz...On zawsze mówi dokąd wychodzi? Pewnie nawet nie mówi o której wróci... tylko co z małym...? Zostaje z tatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie chcę ich razem zostawiać, bo później słyszę, że kłamię i zamiast do pracy idę się pier... i tylko żeby zwiać na chwilę od dziecka jak nie powiem gdzie idę to dopiero będę miała suszenie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×