Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Magda, ja miałam pobudkę o 6:10...Właśnie rozkoszuję się kawą, bo za oknem mam prawdziwą zamieć śnieżną... Abstrahujac od pogody zastanawiam się czy mastolatkowie, którzy gniotą narządy rozrodcze kolegi w taki sposób, że musi przejść operację to kres bestwialstwa czy świat jest jeszcze gorszy i pozwala umierać dzieciom przeznacznonym na śmierć umierać na szafkach ????? Coraz mniej chce mi się żyć w takim państwie...Boje sie otwierać informacje, żeby nie trafić na takie \"atrakcje\"...To wszystko jest jakieś chore...:((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam 20 minut przed Tobą... Padam na nos, ale moje maluchy wyspane...Jak te dzieci to robią? Aaa, chodza wcześniej spać... Za oknem potworna pogoda; mróz i straszny wiatr...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. wstaje patrze a za oknem nie widac drogi...tak tak ulica zasypana śniegiem...szedzie bialo...Chyba nawet dobrze że nie jade swoim autem bo nawet zimówek nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, zmieniaj opony na zimowe!!!! trudno mi uwierzyc w tą Twoją zimę, to niesamowite...niby niedaleko a taka różnica w pogodzie... U nas nadal wieje z pół-wsch...ciekawe co przywieje, ide zerknąc na pogode... Miłego dnia!!! aaa, czekamy cierpliwie na fotki..:) A reszta Pań gdzie, nadal na wagarach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Trzeba zmienić już opony na zimowe. Tragedia :( Zima mnie zaskoczyła. Nie jestem przygotowana :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opony zmieniłam 31.10...:) Zawsze przewidzę sprawę, a raczej MÓJ przewidzi...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na śniadanko, ale oczywiście jeszcze tu wrócę... Boli mnie ząb...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula do dentysty. Tak zmienie opony....Raczej całe auto przejdzie przez rece uzdrzwiacza:D:D W sobote odstawiam go do znjomego na warsztat....zmieni opony....zrobi to co sie zepsuło...przy okazji popatrzy czy coś się jesscze nie zaczyna psuc i zrobi mi małe poprawki blacharskie...i coś tam:)nie wiem bo się nie znam:) ciekawe kiedy bede miała autko spowrotem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym dentystą to chyba coś trzeba pomyśleć...ten ból spadł na mnie tak nagle, nie jestem gotowa!!! 😭 Dula, nie martw się odzyskasz auto na wiosnę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzdrawiacza tam mialo pisać...ale byków narobiłam...widać że przed sniadaniem jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa nawet mnie nie strasz...Mysle że tydzień...no góra dwa....Aż boje się myśleć co by było jakbym miała jakiegoś starszego....chyba bym wtedy non stop go miała na warsztacie:) Dzisiaj mamy małe posiedzenie z siostrą i jej facetem i z kolega Daniela i jego kobietą....Napewno bedą fotki robione więc jutro wyśle...Przy okazji bedziecie miały i moją nowa fryzurę i mieszkanie na fotkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziula nie bądź taka podziel sie:) O kurde...skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się :) …… zaganiana ostatnio byłam – sprzątanie grobów itp. i urlopik miałam na początku tyg. a w domu nie mam neta :( to nie mogłam do Was skrobnąć!! We wrocku jest zimno, śniegu jak na lekarstwo ja chce lato !!!! Miłego piątkowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i doczytałam, że mnie jakieś zdjątka ominęły 😭 plissssss wystawiam łapkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna, witaj... dula przeszła metamorfozę, ale ociąga się z dosłaniem zdjęć...nic więc Cię nie ominęło...załapiesz się pewnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zapowiadają jutro śnieżyce a ja jade do W-wy...:( nie lubie ruszać się z domu w taka pogodę...ale muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem dzisiaj zapracowana...a śnieg pada a jakże:) Zdjęcia obiecuje jutro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×