Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ojej jaka tutaj cisza przy niedzieli;) Ja troszkę poleżałam a teraz pora była wstać bo szkoda niedzieli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie pasemka super Dula :) Rzeczywiście cisza na kafeterii dziś..Dziulaa gdzieś zaginęła po egzaminie, dziś pewnie też ma zajęcia...My już w domku... Pozdrawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witajcie...Ledwo żyję, coś mnie bierze, ale mam zamiar się nie dać...Ledwo wysiedziałam na wykładach, bolą wszystkie mięśnie i ucho...Na szczęście już w domu...ufff. resztką sił lece Dula na pocztę odebrać korespondencję od Ciebie... Kasia co Wy zrobiliście dziecku? Rozcięta warga? no ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite, 8 godzina a na kafe pusto?! Szok, jestem pierwsza!!! :-D Wszystko mnie boli, ledwo łażę, ktoś kednak musi zrobić maluchom śniadanie...:-( A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, zapomniałabym powiedziec, że super wyszly Ci pasemka... bardzo mi się podoba, Miśkowi pewnie też? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Tak Misiek twierdzi ze ładniejsze niż blond:D aż sama się zdziwiłam:D Ja juz w pracy...kawy sobie zrobić nie mogę bo nie ma wody....brrrr....Ale niewyspana jestem...ja chcę do łożka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie?? przyłączam się do pytania Kasi;) Zastanawiam się jak to zrobić żeby dzisiaj nad tym biurkiem nie zasnąć...No tragedia poprostu....Ziewa mi się i same mi się oczy zamykaja...Nienawidzę takiej pogody!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta goła prezenterka? Doigrałam się, mam 38 st. goraczki, sto wrastw ubrań na sobie, garść tabletek do popicia i dwoje dzieci...O matko, nie dam rady... Czekam na Wasze rady jak szybko zwalczyc to cholerstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa chyba się wygrzewa...i bardzo dobrze... Ja nadal staram się nie zasnąć....strasznie to trudne tym bardziej że nuda dzisiaj straszna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrzewam sie, wygrzewam...juz mnie od tego leżenia wszystko boli... nienawidze chorowac...!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest tak Madziu...Jak się nie ma możliwości lezenia to wtedy się mówi że bardzo by się chciało...natomiast jak tzreba leżeć to wtedy szybko się to nudzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Mam nadzieję Dziulaa, że już lepiej się czujesz... Musze z przykroscią stwierdzić, że Niemamnika to chyba Nas juz opuśicła na dobre:( Bo strasznie długo się już nie oddzywa... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha...udało się....chociaż raz! Dula masz rację... :( Ola bardzo dawno nie zaglądała, może zrobi nam niespodzinkę bliżej Świąt? :) Mam nadzieję, że u niej wszystko o.k.!!! 🌻 Ja trochę lepiej, właściwie zdecydowanie lepiej w porównaniu z dniem wczorajszym...Będzie dobrze. Posiedze jeszcze dwa dni w domu i wyzdrowieję do reszty...Pilnujcie się, szaleją okropne wirusy...w przychodniach tłumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ale dzisiaj pospałam...:D Teraz kawka i do pracy....Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wyglądaja kwiatki na stronie od razu weselej się robi...Zasadze jeszcze jednego a następnym razem kolejnego...wam polecam to samo bedzie kolorowo...🌻 Witaj Dula, smacznej kawki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxyz (nie wiem ile tych x tam było?) też chorujesz czy nie robisz nic z innego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D. a ja nic nie robie i juz mi sie nudzi.....nienawidze takiej nudy i marnowania czasu, ale z drugiej strony to czasem mam takiego lenia... :) to chyba prze ta pogoode... jaki jest dobry sposob na nude i lenia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie choruje. po prostu nie mam dzis zajecia. a co Tobie dolega? bardzo zle sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×